Peri Tarotu Tehlikeli Mi?

Black knight

Kayıtlı Üye
Evet başlıktan görebileceğiniz üzere Peri Tarotu tehlikelimi satın alacağım ancak bu tarot hakkında bilgi edinmek istiyorum.

NOT:Lütfen Peri Tarotu olan kişiler cevaplasın.Cevaplayanlara şimdiden ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Peri tarotu ile ilgili sitede birsürü bilgilendirme var fakat genel olsrsk söylemek gerekirse Peri tarotu sizi seçmediği sürece bakım yapamazsınız o deste ile . Kullanımı çok zor bir destedir . Herhangi bir tehlikesi yoktur . Tabikide bakım yaparken bazı varlıkları başınıza çekersiniz bu deste varkende çekeceksiniz bunları göze almanız gerekli .

Black knight

Kayıtlı Üye
Peri tarotu ile ilgili sitede birsürü bilgilendirme var fakat genel olsrsk söylemek gerekirse Peri tarotu sizi seçmediği sürece bakım yapamazsınız o deste ile . Kullanımı çok zor bir destedir . Herhangi bir tehlikesi yoktur . Tabikide bakım yaparken bazı varlıkları başınıza çekersiniz bu deste varkende çekeceksiniz bunları göze almanız gerekli .
Peki bana zarar verebilirler mi? zarar vermezseler satın alacağım.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Öncekikle Tarotçu değil desteciyim. Bir çok deste ile anında psişik bağ kuruyorum. Hiçbir destenin içine cin falan kaçtığı yok. Sana zararı olur mu kısmına gelirsek..

Elbette her zaman şaşırma payı vardır. Neticede falcılığın raconunda şeytanla pazarlığa oturursun. Yani bu demek oluyor ki risk var. Ancak kartı açtın diye birileri sana tebelleş olmaz. Ruhani açıdan bu olaylara yatkınlık çok önemli. Yoksa elinde ki deste gibi bir çok deste kartları enerjiyle çalışır. Belirli bakım sıklığına girersen seni yorar. Unutmadwn işin içinde kehnette bulunmak var. Bir tür vebal altına giriyorsun. Kartların dolmadan zihnin ve enerjin buna uygun gelmeden deste açıp kehanet okuman uygun olmaz. Kötü enerjiyi kendine aktarırsın. Bu da sende ruhsal yorgunluk yarstır. Enerjiyi kontrol etmen ve yönlendirmen gerek.