Peri Tarotu - Anna Franklin arıyorum

Diamond'

Kayıtlı Üye
Merhaba , Peri Tarotu - Anna Franklin destesini ne zamandır arıyorum fakat hala bir sonuca varamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

9789752976276.png

fox07

Kayıtlı Üye
D&R internet stoklarında görünmese de bazı D&R mağazalarının raflarında birkaç kez denk gelmiştim 1-2 ay öncesine kadar. Şansınızı deneme imkanınız varsa birkaç D&R gezin ya da arkadaşlarınızdan rica edin. İngilizce konusunda sıkıntınız yoksa hiç uğraşmayın Amazon.com'dan getirtin, ben de zamanında Türkiye'de bulamamayıp Amazon'dan sipariş etmiştim kendime. Daha sonra Türkiye'de tekrar satışa sunuldu.

Diamond'

Kayıtlı Üye
D&R internet stoklarında görünmese de bazı D&R mağazalarının raflarında birkaç kez denk gelmiştim 1-2 ay öncesine kadar. Şansınızı deneme imkanınız varsa birkaç D&R gezin ya da arkadaşlarınızdan rica edin. İngilizce konusunda sıkıntınız yoksa hiç uğraşmayın AmAzon.com'dan getirtin, ben de zamanında Türkiye'de bulamamayıp Amazon'dan sipariş etmiştim kendime. Daha sonra Türkiye'de tekrar satışa sunuldu.

d&r mağazalarını gezdim şehrimde hiç birinde bulunamadım. Siz benim için bakabilir misiniz gördüğünüz yere yahut adreslerini verebilir misiniz ben arayıp sorayım ya da tanıdığım varsa gördüğünüz adreste yönlendireyim ?

Mithra

Kayıtlı Üye
Ben letgoda buldum, aliexpress ve amazon'a bakın isterseniz, kağıt ürünü olduğu için düşük gümrük ücreti çıkar.

Diamond'

Kayıtlı Üye
Ben letgoda buldum, aliexpress ve amazon'a bakın isterseniz, kağıt ürünü olduğu için düşük gümrük ücreti çıkar.

Aradığım kaynak Türkçe olduğu için aliexpress , dhgate gibi sitelerde bulunma olasılığı sıfır. Amazon'da ise var ama yok çünkü Türkiye'ye kargo yapmıyorlar. Letgo'dan alınıcak desteler "genelde" arındırılamayacak düzeyde deforme olmuş oluyor. . Sıfır olması avantajlı ki zaten orda da yok.