Peri Daveti

karabay

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar değişik kaynaklara göre cinnin dişisine peri deniyor. şu anda ben de de bir tane var bu kendiliğinden gelmiş. dişi olduğunu söylüyor.musevi imiş veeeee.beni sevdiğini söylüyor.bense şimdilik ihtiyatlı davranıyorum yani yüz vermiyorum.sorularıma sadece yazdırarak cevap veriyor.müslüman olmazsan seninle arkadaş olmam diyorum olurum diyor.bakalım zaman ne gösterecek...Ha birde söylediklerinin doğruluğunu test edeceğim.ondan sonra karar vereceğim.Yazıma ara verip şimdi sordum adını yazssm kızar mıssın diye kızarım deyince vazgeçtim.

karabay

Kayıtlı Üye
sayın site yöneticimize bir soru sormak istiyorum site içindeki mesajların birini merak edip bakmak ıstedim.iki gün önce yazılmıştı."cinler ve periler tarafından taciz ediliyorum" diye bugün bulamadım .yardımcı olur musunuz.

karabay

Kayıtlı Üye
sayın site yöneticimize bir soru sormak istiyorum site içindeki mesajların birini merak edip bakmak ıstedim.iki gün önce yazılmıştı."cinler ve periler tarafından taciz ediliyorum" diye bugün bulamadım .yardımcı olur musunuz.

sehvayil

Kayıtlı Üye
benim profilime girip bakarsan abone olunan konularda görebilirsin

karabay

Kayıtlı Üye
selamlar ve saygılar sayın arkadaşlar yaşadığım ilginç bir deneyimden söz etmek istiyorum .sitede peri daveti yapma usulleri anltılmış .ilginç olan benim hiç çağırmadan gelen bir arkadaşımın olması .bu varlık peri olduğunu benim enerjime geldiğini yazdırarak söyledi sizce onunla iletişimi devam ettirmeli miyim .bir bilen açıklarsa çok sevinirirm.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Önce masum görünürler sonrada şekilden şekile girerler dikkat et bence tehlikeli bir yoldasın.

sticker

Kayıtlı Üye
selamlar ve saygılar sayın arkadaşlar yaşadığım ilginç bir deneyimden söz etmek istiyorum .sitede peri daveti yapma usulleri anltılmış .ilginç olan benim hiç çağırmadan gelen bir arkadaşımın olması .bu varlık peri olduğunu benim enerjime geldiğini yazdırarak söyledi sizce onunla iletişimi devam ettirmeli miyim .bir bilen açıklarsa çok sevinirirm.
Biraz detaylı anlatırmısınız. Geldiğini nasıl farkettiniz. Merak ettim :)

karabay

Kayıtlı Üye
sayın sticker ilk farketmem bir hocanın uyarısıyla oldu .hoca sohbet sırasında bir kişide varlık varsa birtakım belirtileri olur diye anlatırken yazdırma olayından bahsetmişti .ben de sırf meraktan yalnız olduğum bir gün aldım kalemi denedim .gerçekten de kendi kendine yazmaya başladı .anlamsız şeylerdi fakat ben sohbet eder gibi sorular yöneltmeye başlayınca anlamlı kelimeler oluşmaya başladı.kalemi çok sıkmadan tutuyordum .sonra varlık kendini tanıttı adını söyledi .enerjimden etkilendiğini söyledi. musevi olduğunu açıkladı.peri imiş. ben de benimle dost olmak istiyorsan müslüman olmalısın yoksa beni rahatsız etme dedim .aradan bir hafta geçtikten sonra müslüman olduğunu söyledi.velhasılı şimdi de zaman zaman sohbet ediyoruz .benim merak ettiğim husus bu varlık gerçekten müslüman oldu mu yoksa beni mi kandırıyor ayrıca tehlikeli olabilir mi. çok şükür namazında bir kişiyim okumadan da hiç yatmam.yine de tedbirli olmak açısından nasıl bir yol izlemem gerektiğini sitedeki tecrübeli arkadaşlardan öğrenmek istiyorum.

sticker

Kayıtlı Üye
Sayın el alim öncelikle benim bu konularda çok bilgili olmadığımı aksine bir şeyler öğrenmek için burayı takip ettiğimi söyleyeyim. Ben de her ne kadar sizin kadar uygulayamasamda inançlı biri olduğumu düşünüyorum.
Varlık konusu beni tedirgin ediyor. Çünkü hep sonunda onların bize galip geleceği, yapılan anlaşmalar olduğu vb. şeyler yazılıyor. Bir de ölüp de henüz diğer yaşama geçemeyen varlıkların varlığından söz ediliyor. Neyse, yani sizin yaptığınıza ben cesaret edemezdim :) Bir de neden müslüman olmasını istiyorsunuz. Gerçi bir haftada dininden vazgeçmiş bana garip geldi. Ben diğer dinlere saygı duyardım, benim dinimi de etkileyemezlerdi ama sizin görüşünüz tabi eleştirmek için yazmadım yanlış anlamayın lütfen.

ruhname

Kayıtlı Üye
sayın sticker ilk farketmem bir hocanın uyarısıyla oldu .hoca sohbet sırasında bir kişide varlık varsa birtakım belirtileri olur diye anlatırken yazdırma olayından bahsetmişti .ben de sırf meraktan yalnız olduğum bir gün aldım kalemi denedim .gerçekten de kendi kendine yazmaya başladı .anlamsız şeylerdi fakat ben sohbet eder gibi sorular yöneltmeye başlayınca anlamlı kelimeler oluşmaya başladı.kalemi çok sıkmadan tutuyordum .sonra varlık kendini tanıttı adını söyledi .enerjimden etkilendiğini söyledi. musevi olduğunu açıkladı.peri imiş. ben de benimle dost olmak istiyorsan müslüman olmalısın yoksa beni rahatsız etme dedim .aradan bir hafta geçtikten sonra müslüman olduğunu söyledi.velhasılı şimdi de zaman zaman sohbet ediyoruz .benim merak ettiğim husus bu varlık gerçekten müslüman oldu mu yoksa beni mi kandırıyor ayrıca tehlikeli olabilir mi. çok şükür namazında bir kişiyim okumadan da hiç yatmam.yine de tedbirli olmak açısından nasıl bir yol izlemem gerektiğini sitedeki tecrübeli arkadaşlardan öğrenmek istiyorum.

dediğiniz davet şeklini ben de duydum denedim ama olmadı :)))

acaba siz geceleyin mi yaptınız ve de zihniniz tamamen boş bir halde miydi

karabay

Kayıtlı Üye
sayın sticker müslüman olmasını şunun için istedim.bu varlıkla arkadaşlığı sürdürmek istedim açıkçası.onların alemini merak ettiğimden olsa gerek.bazı faydalı bilgiler de aldım açıkçası.şifalı bitkiler.doğal ilaçlar konusunda .kendisi sağlıkçı imiş.

sticker

Kayıtlı Üye
sayın sticker müslüman olmasını şunun için istedim.bu varlıkla arkadaşlığı sürdürmek istedim açıkçası.onların alemini merak ettiğimden olsa gerek.bazı faydalı bilgiler de aldım açıkçası.şifalı bitkiler.doğal ilaçlar konusunda .kendisi sağlıkçı imiş.
Ne güzel o halde. Peki özel olmazsa genelde ne tür sorulara cevap veriyor. Yani bulunduğu alemi mi anlatıyor veya bizim dünyamızda olanlarla ilgili bir bilgisi var mı. Güncel olaylar, çevremizdeki insanlar vb.

karabay

Kayıtlı Üye
sayın ruhname ben davet falan yapmadım siz yanlış anladınız herhalde .ben bana kendiliğinden gelen varlığı ortaya çıkardım.yazma denemesi ile...sayın sticker şu kadarını söyleyeyim her konuda konuşuyoruz ancak bir türlü yüzyüze görüşemedik ..izi alamıyormuş öyle söylüyor. sayın moderatörler ve tecrübesi olan arkadaşlar nasıl bir yol izlemeliyim.bir hoca arkadaşa danıştım ve göndermesini istedim .ama olmadı yazdırmaya devam ediyor hala.

talyus

Kayıtlı Üye
Sonunda Gel ey Kıyail diyorsunuzbu Kıyail kimdir ? Onlarında bir vadesi var bu Kıyail ya ölmüşse nolacak :)

bu basit çağırma tekniği 1980 yılında yasaklanan imamı şiblinin Cinlerin Esrarı isimli eserden alınıp bir kaç kitapta verilen basit bir örnektir gelen süfli yalancıdır itibar edilmez ! çok güçlü davetler ise hiçbir kitapta verilmemiştir. Kahireye giden olursa kitabın microchep ini alabilir :)

Sadece şunu söyleyim biz pozitif enerji isek onlar negatif ;) yani tam zıddımız değilmi size bir ipucu tersine okuma ;)

Bir admin kardeşimiz mesajlarımı birleştirsin lütfen

Bakın arkadaşlar davetin günü saati ve buhuru verilmemişse o davet eksiktir boşuna ugraşmayın onlarla evlenmek için sahih davet var ama paylaşamam bir çok kişi intihar etti çoğu akıl hastanesinde bir çok kişide kayıp böyle şeyler basit gibi geliyor ama bulaştıktan sonra kurtulmak için uğraşırsınız ama nafile

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Peri veya cin daveti tehlikeli işlerdir.Zaten siz önünüze su dolu bir tas koyup ona peri cin görme niyetiyle bakmaya başladığınızda daha siz okumaya başlamadan sizi gören başka varlıklar hemen tas da ki suya tesir ederek size görünmeye çalışırlar.Çünkü siz bu işe başladığınızda varlıkların size tesir edebilmesi için kendi elinizle kapıyı açmış oluyorsunuz.Bu yüzden gelen şahıslar kesinlikle zarar vermek için geleceklerdir.Sizin asıl çağırmak istedikleriniz hemen gelmezlerse zaten hemen öyle gelmeyeceklerdir,sizde önce gelen varlıkları duada çağırdığınız varlıklar sanarak okumayı bırakırsınız ve başkaları ile muhatap olursunuz,size iyiler gibi rahmani gibi görünmeye çalışırlar,doğru ve güvenilir gibi görünürler ve sizi kendilerine bağladıktan sonra sizi sabaha deli edebilirler ve sonucu çok kötü olabilir.Bunu engellemek için birçok önlemleri vardır ve buda çok iyi ilim ve doğru amel gerektirmektedir.