Parapsikoloji Hakkında Yardımcı Olabilecek?

omarros

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese.
Dostlar şimdi ben küçüklükten beridir böyle olaylara acayip ilgiliyim ama hiç cesaret edip derinlemesine bu işlere girişmedim.

Şimdi bu konular hakkında bazı yeteneklerim olduğunu biliyorum, doğum haritasında falan bu işlere yatkın olduğum yazıyordu.

Bu konuda bana yardım edebilecek nerden başlıyabileceğimi söyleyecek birileri olursa sevinirim.

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Darkon

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese.
Dostlar şimdi ben küçüklükten beridir böyle olaylara acayip ilgiliyim ama hiç cesaret edip derinlemesine bu işlere girişmedim.

Şimdi bu konular hakkında bazı yeteneklerim olduğunu biliyorum, doğum haritasında falan bu işlere yatkın olduğum yazıyordu.

Bu konuda bana yardım edebilecek nerden başlıyabileceğimi söyleyecek birileri olursa sevinirim.

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Çok geniş bir alandan çok kapsamlı cevaplar olabilecek bir soru sormuşsunuz. Keşke yeteneğiniz veya ilginiz neyse o konuda sorsaydınız. Sorduğunuz soru şunlara benziyor:

- Dizi izlemeye nereden başlayabilirim?
- Kitap okumaya nereden başlayabilirim?

Daha net olursanız yardımcı olan birileri olur diye düşünüyorum.

omarros

Kayıtlı Üye
Çok geniş bir alandan çok kapsamlı cevaplar olabilecek bir soru sormuşsunuz. Keşke yeteneğiniz veya ilginiz neyse o konuda sorsaydınız. Sorduğunuz soru şunlara benziyor:

- Dizi izlemeye nereden başlayabilirim?
- Kitap okumaya nereden başlayabilirim?

Daha net olursanız yardımcı olan birileri olur diye düşünüyorum.
Bu konunun alt dalları ve ilgi alanları hakkında bilgim olmadığı için çok fazla şey söyleyemedim.
Ama yani durugörü telepati gibi şeyler bu konuya giriyor demi.
Benimde ilgim tamda bu alanlarda

Darkon

Kayıtlı Üye
Bu konunun alt dalları ve ilgi alanları hakkında bilgim olmadığı için çok fazla şey söyleyemedim.
Ama yani durugörü telepati gibi şeyler bu konuya giriyor demi.
Benimde ilgim tamda bu alanlarda

Evet o konular parapsikolojiye girer ancak siz yine de bununla ilgili konuları araştırın derim. Çünkü birden "durugörü şöyle olur telepati böyle yapılır" diye bir reçete veren olmaz. Sitede arama kısmına yazın bakın belki uygulama yapabileceğiniz, seveceğiniz bir konu çıkar.