Paralel evrenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

67890

Banlı Kullanıcı
aranızda paralel evrenlere inanan oralara zaman zaman gittiğini düşünenler varmı.
kendi adıma paralel evrenlerin varolduğuna inanıyorum.şimdilik rüyalar aracılığı ile girebiliyoruz bu evrenlere.belki daha ileriki zamanlarda bilim daha ilerler
bilimin eşliğinde geçişler olur.bunun için belkide zaman kavramınıda çözebilmek gerekir.buradaki zaman farkıyla oralardaki zaman farkı daha farklı olabilir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sadece paralel evrenler değil eşizler kavramlarına da inanıyorum. Malum ispatı şimdiki formüllerle pek mümkün değil bilim insanlar halen uğraşmakta ama zaman kavramı da hem bu zaman (yatay) hem de dikey(ileri/geri) grift bir yumak içerisinde olduğunu düşünüyorum.

67890

Banlı Kullanıcı
bende eşizlerimiz olabileceğine inanıyorum.bir keresinde 5 yaşındaki benle karşılaşmıştım.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Ben denemistim . Ve de garip bir topluma ugradim deli deli dolasiyordum ve uyandim

gümüş

Kayıtlı Üye
bende eşizlerimiz olabileceğine inanıyorum.bir keresinde 5 yaşındaki benle karşılaşmıştım.

Kesin diyemem, eşizlerinizle karşılaştığınızda o anki şimdiki sizin durumunu da gözden geçirmenizi öneririm. Eşiz karşılaşmaları asla sebepsiz değil düşünüyorum bir şekilde şimdiki bizin o anki bir haline cevap-ilaç ya da çözüm gibi geliyor yahut tam tersi o paraleldeki buradaki bize ihtiyaç duyuyor sanıyorum. Biraz çılgınca oldu ama benim inanış şimdilik böyle gelişti +

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Ben gelecekteki halimi gormustum ve yasayinca anladim gercek oldugunu

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bende paralel evrenlere inanırım hatta paralel evrenlerdeki ben e selam gönderirim arada bir :)
Paralel evrenlerin farklı seçimlerden oluştuğunu düşünüyorum yada paralel evrenlerin farklı seçimler yaptırdığını oldukça felsefik...

67890

Banlı Kullanıcı
Kesin diyemem, eşizlerinizle karşılaştığınızda o anki şimdiki sizin durumunu da gözden geçirmenizi öneririm. Eşiz karşılaşmaları asla sebepsiz değil düşünüyorum bir şekilde şimdiki bizin o anki bir haline cevap-ilaç ya da çözüm gibi geliyor yahut tam tersi o paraleldeki buradaki bize ihtiyaç duyuyor sanıyorum. Biraz çılgınca oldu ama benim inanış şimdilik böyle gelişti +
yo hiçte çılgınca değil.herzaman içimizdeki bilgiye inanmışımdır.çünkü muhakkak sağlam bir kaynağı vardır.bir arkadaşım eşizlerimizi toplamamız gerektiğinden bahsederdi tekamülümüz açısından.
karşılaşmayla şöyle bir dialog vardı .beş yaşımdaki halimi kucakladım sevdim babamda o anda geldi.babama ben ölürsem buda ölecekmi diye sorunca oda evet anlamında başını salladı.belkide eşizlerden birinin beden terki yapması durumunda diğerleride etkileniyor diye mantık yürüttüm.
dediğin gibi herhalukarda etkileşim oluyor.

67890

Banlı Kullanıcı
Ben denemistim . Ve de garip bir topluma ugradim deli deli dolasiyordum ve uyandim
selam ahmet biraz atıştım senle ama olsun hepimizi yaradan bir.
neyse konuya döneyim nasıl denemiştin denedim derken bilinçli olarak farklı bir evrenemi geçtin.

dede

Kayıtlı Üye
Eğer bu konuyu bunden bir 2-3 sene önce açmış olsaydın evet paralelevrenler bir inanç meselesiydi
Ancak bugun paralel evrenler kabul görüyor, bir zorunluluk olduğu için

Discovery channel da morgan freeman on programı var bu haftaki bölümünde bunun üzerine konuşmuşlardı ordan biliyorum

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Ben eşizimi bazen rüyamda görüyorum ve bana ürkütücü geliyor daima bilincaltına yormuşumdur. Ama benden daha mutlu bir bene inanmak beni mutlu ediyor o yüzden inanmak istiyorum.

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben eşizimi bazen rüyamda görüyorum ve bana ürkütücü geliyor daima bilincaltına yormuşumdur. Ama benden daha mutlu bir bene inanmak beni mutlu ediyor o yüzden inanmak istiyorum.

Eşizlerle ilgili bir başka teorim de/ ispatı şimdilik mümkün değil/ eşizlerimîzin diğer bedenlerimiz olabileceği
Bana göre/ her bir beden hep beraber aynı düzlemde hem de ayrı ayrı kendi düzlemlerinde kendi zaman boyutunda yaşıyorlar
Hem aynılar gem bağımsızlar
Ve biri bir sebepten güçsüz düşünce diğerlerinden yardım istiyor ya da güçsüzlük farkettiğinde neye ihtiyacı varsa onun sinyalleri ona gönderiyor çünkü hepsinin birlikte teklikte sağlıklı ömür sürmesi için hepsinin de hem kendi düzlemlerinde hem bir oldukları bizim düzlemde arazsız çalışması lazım ha bu noktada fizik beden ölecek diğerleri ne olacak sorusu var onların ömür ne kadar sürüyor bilmiyorum ama en azından bir ikisi fizik beden ölümünden sonra kendi olgunluğunda baska bir düzlemde devam ediyor düşünüyorum ama o devam için onun da yine bu fizik bedenin deneyimine ihtiyacı var bir sebepten
Tüm bunlar faraziye tabi
Benim kendi rüya yolculuklardan çıkarabildiklerim ;)

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Kafa karıştırmak istemem ama bazı varlıkların sekil değistirebildiğini de biliyoruz o yüzden bu bi yanılgı mıdır diye de düşünüyor insan ister istemez. Yok böyle değil gerçekten insan bi eşizimiz varsa merak etmeye değer. Ben yine de inanmayı seçiyorum :). Her seyin bir zıttı olması gerekmez mi benle aynı ama karakterime zıt biri vardır belki de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...