papaz büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damlauner

Kayıtlı Üye
Papaz büyüsü için bi medyumla görüşüyorum yaparım ama bunun için bedenini ortaya koyman lazım dedi bu uygulamada neler olduğunu anlatabilir misiniz gerçekten yardıma ihtiyacım var 2 gün sonra tekrar görüşeceğiz kararımı verdiysem uygulamalara başlayacağımızı söyledi ama bunun bedellerini nasıl yapıldığını bedenimden nasıl ödün verdiğimi bilmeden bu işe kalkışmak istemiyorum yardım edebilir misin bu konu hakkında bilgilenmek istiyorum ne gibi sonuçları var zararları nelerdir ve nelerden taviz verdiğim konusunda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Sevgi ve ışıkla...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Papaz Büyüsü diye bir şey yoktur. Çok ciddi bir uydurmadır. Halk mitine dönüşmüştür. Papazlar Büyücü değildir din adamıdır. Papaz olup büyücü olan Kişilerin yaptıklarına papaz Büyüsü denmez. Özellikle kuran çalışmalarını hoş olmayan bir şekilde yaptığına inanılan kimselerin çalışmalarına papaz Büyüsü denmiştir. Bu şekilde yapılan bir uygulamada yoktur. Buda yanlış bilenen bir mittir. Papaz Büyüsü asla bozulmayan bir Büyü olarak bilinir. Olmayan bir şeyin bozulup bozulmama durumu olamaz. Özetle ben papaz Büyüsü yapıyorum diyen bir kişi tamamen yalan söylüyor. O kişi asla medyum olamaz.

AJA

Elit Üye
Bedenizi ortaya koymanız gerekiyorsa sormadınız mı ne manada nasıl diye ? Biz nerden bilelim sonucunu, neticesini ,katlanmak durumunda kalacağınız şeylerı ? biz yapmıyoruz ki büyüyü yapana sormak zorundasınız.Eğer size bilgi vermiyorsada görüşmeyin .

BlueS

Kayıtlı Üye
Papaz Büyüsü diye bir şey yoktur. Çok ciddi bir uydurmadır. Halk mitine dönüşmüştür. Papazlar Büyücü değildir din adamıdır. Papaz olup büyücü olan Kişilerin yaptıklarına papaz Büyüsü denmez. Özellikle kuran çalışmalarını hoş olmayan bir şekilde yaptığına inanılan kimselerin çalışmalarına papaz Büyüsü denmiştir. Bu şekilde yapılan bir uygulamada yoktur. Buda yanlış bilenen bir mittir. Papaz Büyüsü asla bozulmayan bir Büyü olarak bilinir. Olmayan bir şeyin bozulup bozulmama durumu olamaz. Özetle ben papaz Büyüsü yapıyorum diyen bir kişi tamamen yalan söylüyor. O kişi asla medyum olamaz.
Bu yazınızda her zaman ki gibi çok bilgilendirici olmuş sayın URUM,
Bir büyüyü dere kenarında simsiyah bir horozu keserek bozuyorlardı. Ve bunun papaz büyüsünü bozmak için olduğunu anımsıyorum, yanlışta hatırlıyor olabilirim. Zaten Papaz büyüsünün halk içinde bilinen çok büyük bir yanlış olduğunu belirttiniz. Benim gördüğüm başka bir büyü bozmak için miydi acaba? Bilginiz var mıdır bu konuda.

damlauner

Kayıtlı Üye
Papaz büyüsünden kastım papazın yaptığı birşey değil adına böyle diyolarmış çok etkili bir büyü olduğunu söyledi gittiğim medyum burada çok ünlü 200e yakın kişiden olumlu sonuç almış ama aklımı karıştıran bedenimin ne şekilde kullanılacağı. İnternetten araştırdığım kadarıyla adet kanı ve meni gibi korkunç şeyler kullanıldığını duydum

AJA

Elit Üye
Adet kanı vs bunun bedeninizle ilgisi yok.Bedeninizden ödün vermeniz çok başka şeyler olabilir.Bunu kendisi arayıp sorun yaptırmadan evvel.

nira

Kayıtlı Üye
Ben bu işlerden anlamam ama sorunu okuyunca aklima tacize ugrayacaksin gibi, vücut dokunulmazlığını ihlal edecek gibi geldi. Sanki baştan yol yapıyor gibime geldi. Ayık ol bence. İyi forumlar.

aşk1

Banlı Kullanıcı
ortada bı buyucu bılem yookken herkeste buyucuyum dıye gecınıyor arkadas.

damlauner

Kayıtlı Üye
Ben de öyle düşündüğüm için araştırmaya koyuldum zaten. Teşekkür ederim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gerek yok, bu nasıl bir büyüymüş ki sizin bedeninizden istifade edecekmiş? Detaylara girmeyeceğim yanlış anlamalar ortaya çıkabilir diye. Bu şahıs bir tür cinsellik teklifinde bulunacaksa rezil edin ve yanına yaklaşmayın özetle.

han__ozan

Banlı Kullanıcı
size sonuna kadar katılıyorum..fakat etrafımda yakından tanıdığımız ve çevrelerce tanınan bilinen iyi derecede saygı gören ve bu işi parayla yapmayıp Allah rızası için yapan güçlü bir hoca var...bir kaç kez yaptıklarından şahit oldum ve sahici hoca..o hocayla bi ara öyle sohbet ederken papaz büyüsünden bahsetti tam hatırlamıyorum ayrıntısıyla anlattı yani bana biraz gerçekçi geldi ikna etmişti beni..bence var olan bir büyü olabilir ama zamanla ismi papaz büyüsü halini almışta olabilir yani büyünün kendisi vardır zamanla ismi değişmiştir diye düşünüyorum yoksa bunca insan bu kadar yıllardır neden bu büyüyü söylesin uydurmaysa ?
ama sizin söylediğinize de katılıyorum tamamen uydurmada olabilir emin değilim ..papazlar tabiki büyücü değil din adamıdır yani sırf bu yüzden de papz büyüsü denildiğini düşünmüyorum bu düz bir mantık bakış açısı bence daha başka anlamı vardır onun...saygılar ....

• Beğendim
Tepkiler: Rzg

bison ravi

Kayıtlı Üye
o değilde benim problemim su. ablam tutturdu ben bi hoca buldum benim müşterim şöyle güzel böyle iyi filan. bnlar gittiler fal baktırmaya. hoca su falı bakıyor. 3 kişiler bizimkiler, ablam ve 2 arkadaşı. üçüne de ne söylediyse tutmuş. her şeyi ayrıntısıyla anlatmış. e iyi tamam. ama en son ablama demiş ki, kızım sen de büyü var. hem de 1 değil, 2 değil tam 4 tane. bunlardan bir tanesi de papaz büyüsü. ben bu büyüleri kaldırıcağım. bana şu malzemeler lazım. (yarasa kanından tutun, bir takım otlara, bulması imkansız olmayan ama zor olan bir liste tutuşturmuş eline. ablama da demiş, istersen sen bunlarla uğraşma, bak bunların hepsinin fiyatı budur. git istediğin yere sor. benim bu işten 50 tl karım var. sana toplam 530 tl ye hallederiz demiş.

ben ablamla epey dalga geçmeme rağmen, yok hatun yüksekokul mezunu üst düzey yönetici olmasına rağmen bu konuda gereksiz bir obsesiflik gösteriyor. burada gözlemlediğim kadarıyla bu işe bilimsel yaklaşan ve hurafeyi bu işin dışına çekmek isteyen kişiler var. başta da forum sahibi arkadaş ve moderatörler. ben çok yeniyim, ilgilendiğim dallar daha metafiziksel olaylar üzerine. ama sizlerden rica ediyorum, gerçekten bu işi bilenler bir cvp yazsa bana şuraya, böyle bir büyü var mıdır? varsa bunu kaldırmak mümkün müdür? istenilen para reva mıdır, fahiş midir?

şimdiden teşekkürler cvplar için.

ipekila

Kayıtlı Üye
Karşınızdakine büyü ile bir zarar verebilir yahut istediğiniz bir şeyi yaptırabilirsiniz zira unutmayınız ki bu işin de bir bedeli vardır evrende her şey belli bir ahenktedir. Sizin yapacağınız veya yaptıracağınız maji elbet bir şekilde fiziksel yada mental olarak size geri dönecektir. "Bir eksik ancak bir fazlayla" tamamlanabilir... Zararlı çıkmamak için iki kez düşünün bence.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Kaşık gömmek yada sabun eritmek gibi yalan yanlış,asılsız büyülerden birisidir bu papaz büyüsü.

insanları kandırmak için dolandırıcılar tarafından kullanılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...