Ouija tahtası (Ruh Çağırmak İçin)

huaa

Kayıtlı Üye
Sayın Unicolf;
Ben kötü niyetle bir şey yazmak istemedim. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Tek belirtmek istediğim tehlikeli bir şey olduğuydu.

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Sayın Unicolf;
Ben kötü niyetle bir şey yazmak istemedim. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Tek belirtmek istediğim tehlikeli bir şey olduğuydu.
Bende çok olumlu bakan bir insan değilim bu konuya , tercih meselesi.
Bu tarz bir sitede yorumunuz bana absürt geldi sadece.
Bana absürt geldiği içinde özür dilemeniz gereken en ufak bir taraf yok.

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Bu konulara hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim bir defa bulaşırlarsa kurtulamazsınız. Bence sadece psişik güçlerinizi ve algınızı güçlendirin.

leylaaras

Kayıtlı Üye
Biz denedik fincan hareket ediyor ama anlamsız harflere cevap alamadık bir seferinde de fincan hiç hareket etmedi
İki birbirine güvenen kişi tarafından deneyimlenmiştir

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Çok yaptık bu çalışmayı. Bir zararı yok gereklerini yerine getirip seslendğiğniz zaman geliyor bir varlık. Ama ruh değilde genelde cin geliyor. ve cinleri çoğu yalan söyler yazdığı şeylerin ve cevapladığı şeylerin birçoğu yalan. tüm cinler yalancımıdır. Diye soru soruyorum evet diyor.:D siz düşünün artık:D

Ama varlıklar enerjileri emerler. Bundan dolayı geldiği zaman başınızın ağrımasaı kendinizi güçsüz hissetmeniz normal. Bunlarıda bilerek başlayın.Birde korkmamanız şart. Korktuğunuz zaman gelemz. Eğer beraber yaptığınız bir arkadaşınız korkarsa onu dışarıya bile çıkarttırır.

neden korkan istemiyor.