Öteki âlem

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Merhaba,Bir gece İstanbul'da başka bir âleme geçtim.Sabaha kadar oradaydim.Ortam aynı insanlar farkliydi.İnsanlarin ruhsal yapısı farklıydı.Bana ince mesajlar verdiler.İnsanlarla beraber olmaktansa Allah ile beraber olmak daha iyi gibi şeyler söylediler.O geceden sonra halimde manevî değişimler oldu.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
İçsel bir aydınlanma gibi duruyor. Arkaplanda bazı şeyler oturmuş ve siz o gün son noktayı koyup kafanızda bir şeyleri bitirmişsiniz. İçinizden size iyi geleni seçmişsiniz gibi. İyi hissediyorsanız güzel bir dönüşüm.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İçsel bir aydınlanma gibi duruyor. Arkaplanda bazı şeyler oturmuş ve siz o gün son noktayı koyup kafanızda bir şeyleri bitirmişsiniz. İçinizden size iyi geleni seçmişsiniz gibi. İyi hissediyorsanız güzel bir dönüşü
Kendimi çok iyi hissediyorum.O gece gecenin sonunda birine gördüm bana nasıl geri dönücegimi tarif etti.Sen Hızır misin dedim Ben Atilla dedi.Hizir olduğunu düşünüyorum üzerinde sekr hali vardı.

Dolunays

Moderator
Merhaba,Bir gece İstanbul'da başka bir âleme geçtim.Sabaha kadar oradaydim.Ortam aynı insanlar farkliydi.İnsanlarin ruhsal yapısı farklıydı.Bana ince mesajlar verdiler.İnsanlarla beraber olmaktansa Allah ile beraber olmak daha iyi gibi şeyler söylediler.O geceden sonra halimde manevî değişimler oldu.
Merhaba Magnus357 gerçekten Mana Alemine bağlı bir şey ise bu. Şükür namazı kılman senin için iyi olcaktır.İnsan Tövbe ettikten sonra Rab Allah hiç beklemediğiniz bir yerden kapı açabilir.Gerçekten böyle bir şey oldu ise şükür namazı kılın 🥰

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Merhaba Magnus357 gerçekten Mana Alemine bağlı bir şey ise bu. Şükür namazı kılman senin için iyi olcaktır.İnsan Tövbe ettikten sonra Rab Allah hiç beklemediğiniz bir yerden kapı açabilir.Gerçekten böyle bir şey oldu ise şükür namazı kılın 🥰
Teşekkür ederim sürekli namaz kılıyorum dua ediyorum İnsAllah güzel şeyler olur bu zamana kadar çok sıkıntılar yaşadım