Osi Şifa Enerjisi Nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
6,463
Tepkime puanı
2,626
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Osi Şifa Enerjisi

Mevcut olan şifa ve kendini geliştirme sistemleri içinde belki de en sade ve basit olan şifa türlerinden biride Osi Şifa Enerjisi’dir. İlk önce bedenimizdeki enerji kanallarının tıkanıklarının giderilmesini sağlar. Daha sonra; var olan enerji merkezlerinin dengelenmesini sağlar. Son olarak enerji bedenini tamir eder. Tüm enerji sistemlerimizin dengelenmesini, kuvvetlenmesini ve en nihayetinde şifalaşmasını sağlar.

Yapılan çalışmalar, bir inisiyasyon olduğu için, enerji çalışmalarımıza katılan herkes bir defa bu enerjiyi aldığında, bir daha yok olmamak üzeri kalbin kutsal alanından enerji üretmeye devam eder.

Bu enerji çalışmalarına katılan her kişi şifayı dağıtmak için bedenini kanal olarak kullanmaya devam edebilir. Başkalarını kanal yapmaya şuan hiç kimsenin yetkisi yoktur. Mastır seviye eğitimler şuan verilmemektir. Mastır seviye için merkezimizi arayabilirsiniz.

Osi Şifa Enerjisi nedir?

Osi Şifa Enerjisi ile Bedenin, enerji kanalları ve çakraları dengelenerek, evrensel enerjinin kaynağı olan, ruhsal enerji mekanizmasına ait boyuttan gelen saf enerjinin bedene girişi kolaylaştırılır.

Kalp çakrası, bedenimizdeki kalbimizin olduğu tüm alan ( bir disk gibi göğsümüz ve sırtımızın kalp üzerindeki tüm bölge) Osi şifa enerjisinin merkezidir, Osi Enerjisinin bedenimize giriş yeri burasıdır. Enerji kalbimizin içinde işlenmeye devam eder. Kalbimizdeki saf sevgi alanında yani kalbin kutsal alanında bu enerji kuvvetlenir ve dönüştürme potansiyeli kazanır. Kalbimizden ellerimize akarak, kinetik bir enerji haline gelir ve kanal olarak kullanılan bedenimizden, enerjiye ihtiyaç duyan kişiye akmaya başlar.

Enerji merkezlerimiz olan çakraların hepsi dengede olmak zorundadır. Birinin dengesizliği direk olarak diğerini etkiler. Bu nedenle İnsiye öğrencilerimizin ilk önce, enerji merkezleri dengelenir. Daha sonra Enerji Bedenleri (Aura) tamir edilir ve kuvvetlendirilir. Enerjiye kanal olan kişi hazır hale geldikten sonra, şifa enerji ile şifalandırılır ve şifacılık özelliği kazanabilmesi ( herkes alında bu yetiye sahiptir, ruhsal düzeyde bir farkındalık oluşmasını sağlıyoruz) için gerekli olan enerji kanalları oluşturulur.

Tarihçesi

Osi Şifa Enerjisi Urum tarafından uygulanmaktadır. Ruhani kanal sayesinde aldığı bilgileri ve enerjileri bir sistem haline getirerek şifacı olmak isteyen insanlara insiye yolu ile aktarmaktadır.

1999 yılında tam ve net olarak oluşan ilk bağlantılar ile oluşmaya başlamıştır. 2000 yılında ana şeklini alarak kendisi tarafından uygulanmaya başlamıştır. 2008 yılına kadar sadece kendisi tarafından uygulanmıştır. 2008 tarihinde öğrencilerine bu sistemi aktarırken aynı zamanda enerjiye uyulmamaya başlamıştır. İnsiye öğrencileri ilk önce kendileri şifa bulurlar, daha sonra bu şifa enerjisine kanal olarak, şifaya ihtiyaç duyan diğer kişilere aktarmaya devam ederler. Bir başkasını bu şifa enerjisine uyumlama yetkileri verilmemiştir. Mastır seviye olarak isimlendirilen bu uyumla 2012 yılında küçük gruplara verilmeye başlanmıştır. 2014 yılından itibaren daha geniş şekilde Mastır İnsiyeler oluşturulmaya devam edilecektir.

Osi Şifa Sisteminin Ana Hatları

İlk önce osi yaratıldı. Osi kalbi yarattı. Kalpte akan bu osi ellerden de pranaya akarak yaşam döngüsünü devam ettirdi. Osi bir ilk maddedir. Canlı olan her şeyde bulur. Prana ise hem canlı olan her şeyde hem de cansız olan her şeyde bulunur. Canlılardan diğer her şeye akışı kalp ile mümkün kılar. Kalp, canlıların kutsal mekânıdır.
 
Üst