Onunla nasil tanisabiliriz tarot ?

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
Onunla nasil tanışabiliriz dediğimde kader carki ,tilsim 4,degnek 6 geldi işle ilgili bir kazanç ya da ne alaka bilmiyorum ama tayin gibi bir durum nedeniyle olabilir gibi yorumladım sizce

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Onunla nasil tanışabiliriz dediğimde kader carki ,tilsim 4,degnek 6 geldi işle ilgili bir kazanç ya da ne alaka bilmiyorum ama tayin gibi bir durum nedeniyle olabilir gibi yorumladım sizce
kartların açıldığı yöne göre yorumlayın kader çarkı dönüşümdür eşlik eden kartlar negatif poziitif okuması yaparsınız gün gelir sadece hisleriniz konuşur kart okuma olur psişik kanalınız açılır size kolaylıklar dilerim yeni yolunuzda.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
değnek kartları o kişi içinde kendi sorunları olduğunu gösteriyor bu kişinin şahsi problemleri olabilir radikal kararlar alabilir.

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
kartların açıldığı yöne göre yorumlayın kader çarkı dönüşümdür eşlik eden kartlar negatif poziitif okuması yaparsınız gün gelir sadece hisleriniz konuşur kart okuma olur psişik kanalınız açılır size kolaylıklar dilerim yeni yolunuzda.
Kartların açıldığı yön derken kader carki başta geldi mesela tam olarak nasıl oluyor anlayamadım

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
Ne zaman anlamaya baslicam olmuyor bi türlü

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
kartlar yukarı aşağı yönlümü ters düz ona bakın .
Aslında para 4 lusu maddiyat maddiyata önem veren biri bazen ilişkide tutucu kişi anlamına da gelebiliyor degnek 6 da başarı şöhret ün ama kader çarkını tam yorumlayamadim yani bu kişinin dikkatini zengin ve un şöhret sahibi başarılı kişiler çeker gibi bir anlama mi geliyor

nurumm

Kayıtlı Üye
Neden durmadan konu açıyorsunuz ? Tarot yorumları formda var zaten hadi diyelim bi kereye mahsus açtınız ama neden devamı geliyor bunun ? 😂 Yine söylüyorum burası fal baktırma yeri değil arkadasım 😅

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
Neden durmadan konu açıyorsunuz ? Tarot yorumları formda var zaten hadi diyelim bi kereye mahsus açtınız ama neden devamı geliyor bunun ? 😂 Yine söylüyorum burası fal baktırma yeri değil arkadasım 😅
Sürekli bu konuda eleştirilmektrn bıktım sitenin tam nasıl kullanılacağını bilmiyorum kendim de yorumlamaya çalıştım nasil yorumladigimi da acikladim bu defa olabildiğince bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum bedava fal baktirmaya değil sadece öğrenmeye çalışıyorum siteden soğumaya başladım artık sürekli elestiri almaktan

nurumm

Kayıtlı Üye
Gerçekler acıdır insanı acıtır 😂 soğumayın o kadar da değil 🙃😉

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
Zaten artık girmeyeceğim benim bu siteyi keşfetmem de tarot yorumlamayi öğrenmemle başladı tarot yorumları aratirken tesadüf gördüm ve benim gördüğümde soran kişilere güzel güzel şu soyle bu böyle diye açıklanmıştı benim de amacım ogrenmek ben de o yüzden bu siteye kaydoldum ama ne zaman paylaşım atsam kimse doğru düzgün açıklamıyor ancak burası bedava fal yeri değil diyorlar öyle olsa facebook ta gruplar var onlara girerdim zaten her paylaşımıma bu şekilde karışılmasi beni oldukça rahatsız ediyor bence herkes istediğini paylasabilmeli böyle olunca insan kendini rahat hissetmiyor

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
Zaten artık girmeyeceğim benim bu siteyi keşfetmem de tarot yorumlamayi öğrenmemle başladı tarot yorumları aratirken tesadüf gördüm ve benim gördüğümde soran kişilere güzel güzel şu soyle bu böyle diye açıklanmıştı benim de amacım ogrenmek ben de o yüzden bu siteye kaydoldum ama ne zaman paylaşım atsam kimse doğru düzgün açıklamıyor ancak burası bedava fal yeri değil diyorlar öyle olsa facebook ta gruplar var onlara girerdim zaten her paylaşımıma bu şekilde karışılmasi beni oldukça rahatsız ediyor bence herkes istediğini paylasabilmeli böyle olunca insan kendini rahat hissetmiyor
Dediğim gibi benim girme amacım tarottu diğer konularda zaten hiçbir bilgim yok ayrıca çabalıyorum sürekli video falan izliyorum kartları öğrenmeye çalışıyorum ama kaynaklar kısıtlı kartların tek tek anlamı okey de kombinasyonu garip oluyor