öneride bulunursanız sevinirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azdaka

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şu aralar karakterimde değişiklikler oluyor olmadığım kadar sinirli biri oldum kızmayacağım şeylere kızıyorum sırf bana iyi geliyor diye bir çok mantıksız şey yapıyorum çevremden sürekli eleştiri alıyorum son dönemde hayatımda hiç bir şey yolunda gitmedi hak etmediğimi düşündüğüm şeyler yaşadım olmasını istediğim hiç bir şey olmuyor her şey tersine gidiyor sizce ne yapmalıyım bu sinirli halimden kurtulmak için çevremdekilere soramıyorum belki siz yardımcı olabilirsiniz özellikle sinirimden kurtulmalıyım çünkü kalp kırmayan ben kırıcı biri oldum kendimden çok rahatsız oluyorum her şeyden herkesten kaçmak istiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum :willy_nilly: ayrıca eski sevgilimi de unutamıyorum unutulmayı gerçekten hak eden biri ama olmuyor her şey üstüme geliyor gibi ne yapmalıyım sizce bu durumdan kurtulmak için önerilerinizi bekliyorum umarım şahsi soru sorduğum için beni anlayışla karşılarsınız şimdiden teşekkürler...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bilemiyorum, yaşa bağlı bir dönem olabilir...

azdaka

Kayıtlı Üye
19 yaşındayım yaşıma göre olgun olduğumu söylerler herkes beni sakin biri olarak bilirdi ama artık öyle değilim :(

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yaşa göre ergenlik dönemide bitmiş.))
Belkide karakterin biraz fevridir, tam kırılma yaşı 18 19, anormal bir durum yoksa böyle gider artık...

azdaka

Kayıtlı Üye
Belki de ama ben böyle olmak istemiyorum olmamak için uğraşıyorum ama olmuyor işte..

kıvep

Banlı Kullanıcı
İnsanın kendinin farkında olması ne güzel şey aslında, böyle düşünüyorsan sinirli olmak istemiyorsan bir gün olmak istediğin kişi olursun zaten. Mesela bende uğraşsamda sinirlenemiyorum, cümlemin ortasında neye kızdığımı unuttuğum oluyor.)

azdaka

Kayıtlı Üye
Umarım dediğiniz gibi istediğim kişi olurum :)

azdaka

Kayıtlı Üye
Aslında eskiden sürekli kitap okurdum ama şimdi neden bilmiyorum en sevdiğim yazarın kitabını bile bitiremiyorum. Bu yıl değil ama seneye nasipse gitmeyi düşündüğüm bir kaç kurs var umarım işe yarar.

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
kitap okuduğunda, sorununu cevabını bize sormadan bulmuş olacaksın... tiyatro dersi ise şu işe yarar. düşünceler eyleme dönüşür , eylemler alışkanlıklara, alışkanlıklar karaktere, karekter de KADERE dönüşür. tiyatru bu sıralamada eylem faktörüdür. yani : iş, oluş , hareket.....
şöyle de derler. birşeyi kırk defa yaparsan karakterin olurmuş :) (bunu azönce uydurdum. aslı şöyle: birşeyi kırk defa söylersen olurmuş :) )

azdaka

Kayıtlı Üye
kitap okuduğunda, sorununu cevabını bize sormadan bulmuş olacaksın... tiyatro dersi ise şu işe yarar. düşünceler eyleme dönüşür , eylemler alışkanlıklara, alışkanlıklar karaktere, karekter de KADERE dönüşür. tiyatru bu sıralamada eylem faktörüdür. yani : iş, oluş , hareket.....
şöyle de derler. birşeyi kırk defa yaparsan karakterin olurmuş :) (bunu azönce uydurdum. aslı şöyle: birşeyi kırk defa söylersen olurmuş :) )

Umarım dediğiniz gibi olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...