Ölüm büyüsü

parodihayller

Kayıtlı Üye
Birine ölüm büyüsü yapılırsa o kişi büyü yapıldıktan ne kadar sonra ölür?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Büyü karsi tarafa neye göre tutmaz ne yapip kendimizi korumak onlem almak gerekli enerjisel anlamda yapilablc3k birsey var mi bu yonden
Korunmanın en güzel yöntemi herkese iyilik ve mutluluk dilemektir. Ama ne yazık ki beceremiyoruz.
Biri size ölüm büyüsü yapacak diye korkmayın, çünkü bu tür büyü yapma hakkı çok nadir verilir insana. Doğal olarak pahalı bir işlem. Yani holding yöneticisi veya politikacı değilseniz, böyle bir büyüye maruz kalma şansınız çok çok az.

Merinos

Kayıtlı Üye
Korunmanın en güzel yöntemi herkese iyilik ve mutluluk dilemektir. Ama ne yazık ki beceremiyoruz.
Biri size ölüm büyüsü yapacak diye korkmayın, çünkü bu tür büyü yapma hakkı çok nadir verilir insana. Doğal olarak pahalı bir işlem. Yani holding yöneticisi veya politikacı değilseniz, böyle bir büyüye maruz kalma şansınız çok çok az.
Ikiside degilim yirttik :) konu olarak acmak istedim ama beceremedim sanirim burdan sorayim. Cevremde soyle borsey hissediyorum bunu net olarak hissettigim 5 6 kiside var kimseye bir zararimiz olmaz ugrasmayiz iyide davraniriz kendi halimizde olan insanlariz ailecek. Ama nedense cevre tarafindan bi tutulmama sanki sevilmiyormus gibi sey var garip 5 6 kisi var net llarak hissettigim bunu kotu birsey olsa sevincek dedikoduyla yipratmaya calisan ki yipratiyolarda. Pis ve kotu insanlar sevilip tutuluyor. Nedense sanki insanlarla aramizda bi sogukluk var gibi bunun icin ernejisel olarak ne yapbilblir ve bu dedikocuzarar vermek isteyen tayfa icin ? Uzaklastirmak zor dip dipe yasiyoruznerdeyse iletisim halindeyiz amacimda uzaklastirmak degil susturmak bizimle ugrasmamalari ozellikle benimle

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ikiside degilim yirttik :) konu olarak acmak istedim ama beceremedim sanirim burdan sorayim. Cevremde soyle borsey hissediyorum bunu net olarak hissettigim 5 6 kiside var kimseye bir zararimiz olmaz ugrasmayiz iyide davraniriz kendi halimizde olan insanlariz ailecek. Ama nedense cevre tarafindan bi tutulmama sanki sevilmiyormus gibi sey var garip 5 6 kisi var net llarak hissettigim bunu kotu birsey olsa sevincek dedikoduyla yipratmaya calisan ki yipratiyolarda. Pis ve kotu insanlar sevilip tutuluyor. Nedense sanki insanlarla aramizda bi sogukluk var gibi bunun icin ernejisel olarak ne yapbilblir ve bu dedikocuzarar vermek isteyen tayfa icin ? Uzaklastirmak zor dip dipe yasiyoruznerdeyse iletisim halindeyiz amacimda uzaklastirmak degil susturmak bizimle ugrasmamalari ozellikle benimle
Önceden dediğim gibi en iyi korunma o insanlara iyilik ve mutluluk dilemek. Meditasyon yaparak onlara koşulsuz sevgi enerjisi göndermek. Başarabilirseniz eğer.....
Öbür türlü büyü. Ki siz bu yönteme soğuk bakıyorsunuz anladığım kadarıyla.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir şey daha. Yanlış anlaşılmasın, bu hepimiz için geçerli. Başımıza birşey geldiğinde hep başkaları suçluyoruz. Karşıdaki kişiler kötü davranıyorlar ise bu onların ayıbı. Biz kendi hatamizi arayacağız. İllaki onu bir şekilde çektik hayatımıza, düşünceleriyle ve davranışlarıyla.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Peki bu holding yöneticiler ölüm büyüsden korunmak için çalışma yapıyorlar mı? Bu kişiler zengin olmak için belirli büyü ve ezoterik grupların desteğini alıyorlar mı?

Mesela böyle grupları nereden bulabiliriz? Ben şahsen niyet etmenin ve o karanlık yolda yürümeye karar veren insanın aslında bir anlaşma yaptığını o grup varlıklar tarafından duyulduğunu düşünüyorum

Eğer varsa karanlık varlıklar(aslına kime göre neye göre karanlık) onlara edilen dua ve enerjileri anlıyorlar gibi geliyor.

Hep kendime diyorum acaba gerçekten üst akıl diye bişey var mı 🙂

Sizin fikirleriniz varsa bu sorular ve konu hakkında duymak isterim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki bu holding yöneticiler ölüm büyüsden korunmak için çalışma yapıyorlar mı? Bu kişiler zengin olmak için belirli büyü ve ezoterik grupların desteğini alıyorlar mı?
Alan var almayan da. Bir yönetici majikal destek için kimse ile anlaşma yapmadı ise öyle bir anlaşmanın gerçekten olmadığını anlamına gelmez. İnsanlarla değil, ama varlıklarla mutlaka vardır, sadece kendisi farkında değildir.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Alan var almayan da. Bir yönetici majikal destek için kimse ile anlaşma yapmadı ise öyle bir anlaşmanın gerçekten olmadığını anlamına gelmez. İnsanlarla değil, ama varlıklarla mutlaka vardır, sadece kendisi farkında değildir.
Anlaşmalar konusunda farklı görüşler var. Bir insan fark etmeden nasıl anlaşma yapabilir?

Hem batı da hem doğu olan ekollerde varlıklarla çalışmak için belirli bir seviye almak gerekiyor. Bilemiyorum yani ben şimdi Lucifer a veya başka bir pagan tanrısına gücüm kadarıyla dua edip şart sunsam anlaşma mı oluyor?

Bu konularda yöneticileri ünlüleri bilgilendiriyorlar demek ki mesela Elon Musk ın maji yaptırdığını düşünemiyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir insan fark etmeden nasıl anlaşma yapabilir?
Rüyada mesela. Bana öyle oldu bir kere.

Düşünmeden konuşarak yaparlar insanlar. Örneği : Bir daha öyle yaparsam Allah belamı vermesin! gibisinden.

Ya da : Çok uykum var, bir fincan kahve için neler vermezdim.

İnanın bu gibi cümleler hiç ilgisiz kalmazlar. İsteğiniz yerine getirilir bedava değil tabi ki. Hatta kahve konusunda şöyle bir ilginçlik var, hemen olmak zorunda da değil, çünkü siz o şartı koymamissiniz. Ertesi gün içtiğiniz kahvenin ödemesini alırlar. Fiyatı de onlar belirler.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Lucifer a veya başka bir pagan tanrısına gücüm kadarıyla dua edip şart sunsam anlaşma mı oluyor?
Olmaz mı. Tabi oluyor, sadece kendisiyle değil, onun dış kapının mandaliyla anlasma yapacaksınız. Çünkü dediğiniz gibi seviyeniz yetmiyor.
Pagan tanrıları .... eeee nasıl desem. Vicdanlı diyelim. Yani dua edecekseniz eğer, pagan tanrısı terciniz olsun.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu konularda yöneticileri ünlüleri bilgilendiriyorlar demek ki mesela Elon Musk ın maji yaptırdığını düşünemiyorum
Yapması ya da yaptırması gerekmiyor . Önceden yazdım zaten. Bir "Demonun elleri" görevi yaptığını farkında bile değil o muhtemelen.
Bu adama ölüm büyüsü yapan sadece başarılı olmamakla kalmaz çok ağır bedel öder.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Yapması ya da yaptırması gerekmiyor . Önceden yazdım zaten. Bir "Demonun elleri" görevi yaptığını farkında bile değil o muhtemelen.
Bu adama ölüm büyüsü yapan sadece başarılı olmamakla kalmaz çok ağır bedel öder.
Demonun elleri görevleri derken eğer sistem böyle işliyorsa dünya da derin bir şeytani örgütlenme vardır. Aslında anlaşmadan kastım büyük bir güç zenginlik elde etmek mesela zengin ünlü bir iş adamı veya müzisyen olmak. Her türlü cinsellik hazzını yaşamak vs. Bu anlaşmayı sadece içimden niyet ederek o yola girdikçe girerek oluyor o zaman. Kendim yapmak için demiyorum ardında ki mantığı anlamak için diyorum.

Mesela bir kahve için neler vermezdim derken orada belirli bir muhattap yok belki de çekim yasası işe yarıyordur.

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim bu arada :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu anlaşmayı sadece içimden niyet ederek o yola girdikçe girerek oluyor o zaman.

Demonun elleri görevleri derken eğer sistem böyle işliyorsa dünya da derin bir şeytani örgütlenme vardır.
(y) bir Arap atasözü: Allah'a güven, ama deveyi bağla. Çünkü Onun bu işi yapacak senin ellerinden başka bir çift eli yok.
Hepimiz bir takım güçlerin elleriyiz.

zengin ünlü bir iş adamı veya müzisyen olmak
Bunun gibi haklar doğuştan veriliyor. Bir yetenek geliştirebiliriz ama bir seviyeye kadar. Ve doğuştan verilen yeteneğiyle kıyaslanamaz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mesela bir kahve için neler vermezdim derken orada belirli bir muhattap yok belki de çekim yasası işe yarıyordur.
Muhattap illaki bulunur. Cümlenin kendisi çok yanlış. Bu cümle ile çekim yasasını calistiracaksak eğer. Evrene veya tanrıya bir kahve için büyük bedel ödemek istediğimizi söyleriz. Acaba kahveyi mı çekiyoruz?

Merinos

Kayıtlı Üye
Muhattap illaki bulunur. Cümlenin kendisi çok yanlış. Bu cümle ile çekim yasasını calistiracaksak eğer. Evrene veya tanrıya bir kahve için büyük bedel ödemek istediğimizi söyleriz. Acaba kahveyi mı çekiyoruz?
Çekim yasasıni iyi yönde nasil caliştiririz nasil yapilir ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Çekim yasasıni iyi yönde nasil caliştiririz nasil yapilir ?
Sinelnikovun " niyetin gücü" adında kitabını okuyun. Yalnız okumakla kalmamak gerekiyor. Orada verilen teknikleri yapmak, öğrenmek. Bol bol pratik yapmak.
Maji öyle zannedildiği gibi kolay birşey değil. Uğraşıp kendini geliştirmek gerekir.