Ölü Tavşan ve Geyik

kutsalay

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Sabah erken saatte bir telefon alıp uyandım ve sonra geri uyuduğum sırada bir rüya gördüm, bu esnada görülen rüya haberci sayılır mı bilmiyorum ama yine de sizlere danışmak istedim.

Rüyamda nispeten şehirden uzak bir yerde idim. Henüz yeni öldüğü anlaşılan bir anne tavşanın sütünü emen geyik gördüm ve bunu görünce korkup oradan uzaklaşmaya başladım. Uzaklaşırken ölen tavşanın yavrularının da oralarda olduğunu gördüğümü hatırlar gibiyim, net olmasa da.

Son zamanlarda okul hayatım oldukça zorlu geçiyor, bu sebeple böylesi bir rüyanın ne anlama gelebileceğini öğrenmek istedim.

Şimdiden teşekkürler...

kutsalay

Kayıtlı Üye
Tekrar merhaba,
Başlığı takip etsem de henüz kimsenin yorumunu okuyamadım. Sanıyorum bu başlığı "Rüya Yorumları" kategorisine açmalıydım, yöneticilerden ricam bu başlığı rüya yorumları kısmına taşıyabilirler mi? Rüya ile ilgilenen kimselerin yorumlarını duymak istiyorum nitekim...

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Sabah erken saatte bir telefon alıp uyandım ve sonra geri uyuduğum sırada bir rüya gördüm, bu esnada görülen rüya haberci sayılır mı bilmiyorum ama yine de sizlere danışmak istedim.

Rüyamda nispeten şehirden uzak bir yerde idim. Henüz yeni öldüğü anlaşılan bir anne tavşanın sütünü emen geyik gördüm ve bunu görünce korkup oradan uzaklaşmaya başladım. Uzaklaşırken ölen tavşanın yavrularının da oralarda olduğunu gördüğümü hatırlar gibiyim, net olmasa da.

Son zamanlarda okul hayatım oldukça zorlu geçiyor, bu sebeple böylesi bir rüyanın ne anlama gelebileceğini öğrenmek istedim.

Şimdiden teşekkürler...
Son zamanlarda okul olarak da biraz kişisel hayatın da olsun zorlu bir dönem geçiriyorsun ama bunların yakın bir zamanda sona erip her şeyin düzene gireceğini rahatlıkla söyleyebilirim.
Ölü tavşanın yavruları bunun bir göstergesi evet zorlu bir dönemdesin ama ardından gelecek mutlu haberler ve olaylar ile sanki yeni bir sayfa açmış gibi hissedeceksin.
Anlattığınız rüya ile ilgili bir şey daha sormak istiyorum biraz kişisel bir soru burdan yazmak istemedim eğer öğrenmek istiyorsanız dm den yazabilir misiniz ? :)

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Ölü tavşan: şans, kısmet.

geyik kardeş: negatif etken

yavrular: aç ve yalnız.

Umarım geyik sizsinizdir de şans ve kısmet sizi bulur. :)