Ölü ile iletşim kurmak

rabbit.

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese, uzun süredir sitenin takipçisiyim, buradaki kişilerin bu konular hakkında hakimiyetini biliyorum o yüzden görüşleriniz benim için kıymetli🙏
5 gün önce gece içimde bir sıkıntı oldu, oturup ağladım nedensiz. 2 saat sonra telefon geldi, asker düğününden dönen gençler kaza yapmış 1 ölü çok fazla yaralı var, kuzenlerimde içlerindeydi ama onlar çok sükür erken dönmüşler eve.
Ölen çocuk kuzenlerimin arkadaşı daha önce ne adını duydum ne de bir tanışıklığımız oldu çok iyi bir insan diye anlatıyorlar. 5 gündür sanki yıllardır tanıdığım sevdiğim biri ölmüş gibi içim daralıyor sürekli aklıma geliyor, genç ölümler her zaman beni etkiler ama böyle çok sevdiğim biri ölmüş gibi hissetmezdim.
Çocukluğumdan itibaren 6. Hissim güçlüdür, çok garip bazı olaylar yaşadım, babam ben küçük bir kızken " düğünleri sevmez, cenazelere gider çok ilginç" derdi. Cenazelere her zaman katılırdım hiç korkmazdım, yüzlerini açsalar yüzlerine de bakardım, üzülür ama olan şeylerden hiç korkmazdım.
Şimdi ise ölen çocuk beni çok etkiliyor, hemşireyim onlarca kişi yanımda öldü, çok kötü ölen kişileri duydum ama bu çok farklı bir rüyamda görsem sanki rahatlayacakmış gibi hissediyorum nasıl bir ölüyü rüyanıza çağırabiliriz bir iletişim kurabilir miyiz bir fikrim yok, o yüzden sizden gelen fikirlere açığım.

Demre

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese, uzun süredir sitenin takipçisiyim, buradaki kişilerin bu konular hakkında hakimiyetini biliyorum o yüzden görüşleriniz benim için kıymetli🙏
5 gün önce gece içimde bir sıkıntı oldu, oturup ağladım nedensiz. 2 saat sonra telefon geldi, asker düğününden dönen gençler kaza yapmış 1 ölü çok fazla yaralı var, kuzenlerimde içlerindeydi ama onlar çok sükür erken dönmüşler eve.
Ölen çocuk kuzenlerimin arkadaşı daha önce ne adını duydum ne de bir tanışıklığımız oldu çok iyi bir insan diye anlatıyorlar. 5 gündür sanki yıllardır tanıdığım sevdiğim biri ölmüş gibi içim daralıyor sürekli aklıma geliyor, genç ölümler her zaman beni etkiler ama böyle çok sevdiğim biri ölmüş gibi hissetmezdim.
Çocukluğumdan itibaren 6. Hissim güçlüdür, çok garip bazı olaylar yaşadım, babam ben küçük bir kızken " düğünleri sevmez, cenazelere gider çok ilginç" derdi. Cenazelere her zaman katılırdım hiç korkmazdım, yüzlerini açsalar yüzlerine de bakardım, üzülür ama olan şeylerden hiç korkmazdım.
Şimdi ise ölen çocuk beni çok etkiliyor, hemşireyim onlarca kişi yanımda öldü, çok kötü ölen kişileri duydum ama bu çok farklı bir rüyamda görsem sanki rahatlayacakmış gibi hissediyorum nasıl bir ölüyü rüyanıza çağırabiliriz bir iletişim kurabilir miyiz bir fikrim yok, o yüzden sizden gelen fikirlere açığım.
Allah rahmet etsin. Ölümün her turlusü acı tabi ki ama zamansiz olani daha zor. Imkaniniz varsa mezarina gidip bir yasin okuyun. Yada ihtiyacli insanlara ihsanda bulunun butceniz imkan verdigi olcude. Ve onun ruhuna adayin. Ruyanizda gormenizin yolunu bilmiyorum ama onun icin yapacaginiz seyler belki iyi hissettirir.

Alex06

Kayıtlı Üye
Sizin aracılığınızla birşeyler mi söylemek istiyor birilerine acaba sizinle yeteneğinizle dolayı mı iletişime geçmeye çalışıyor. İletişim nasıl kurulur bilmiyorum ama kurduktan sonra bağınizı kesin ve gönderin arafta kalmasın gidecegi yere gitsin. Kalırsa sizi üzer.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bilinçli halimiz genelde belli oranda farkındadır. Bilinçaltı ise her şeye açık ve algılar haldedir.
Bir koku, bir ses, bir görüntü, ani bir olay farkında olmadığın bastırılmışlıkları bilinçaltında etkiler. Yaşadığınız şey bu.
Ne tesadüftür ki geçen gece ben de bu durumu araştırırken makalede okudum. Aniden gelen, ağlama, korku aslında aniden gelmiyormuş biz sadece anlamıyormuşuz. Bir tetikleyicisi varmış.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Necromantic işlemidir sizin olayınız ouija ile olur başka yolları da var ama ben bunu daha doğru buluyorum ayrıca istenen ruh için ayrı bir hazırlık gerekir mesela operasyonu onun odasında ya da onun kıyafetleri içinde onun sevdiği ortam olur ise parazit ihtimali zayıflar diyorum ki bu kesin değildir usta bir yönetici olmaz ise parazit kaçınılmazdır detayları forumda bulabilirsin ve size sabırlar diliyorum çok üzüldüğümü bilin kalın sağlıcakla

rabbit.

Kayıtlı Üye
Herkese ayrı ayrı cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum 🙏
Mezarına gitmeyi çok istiyorum yalnız gitmekten normalde çekinirim ama nedense yalnız gitmek istiyorum, daha 19 yaşında az önce kuzenimle konuştuk dünyalar iyisi, güler yüzlü, matrak, yardımsever bir çocuk diye anlattı herkes de aynen böyle anlatıyor, en iyisini yaradan bilir de kötü bir durumda olup benden bir şeyler isteyeceği o yüzden aklıma gelmiyor.
Çok garip geliyor ki sanki benden bir parçayı aldılar onunla beraber gömdüler puzzle ın bir parçası doldurulamayacak gibi eksik kaldı ,o kadar içimde bir boşluk hissediyorum ki araştırıp bir kişiye daha sordum, ölüyle anılarınız değil ama geçmiş bir zamanda bir şekilde ruhlarınızın bağlanmıştır , şuanki boşluk tanıdık birini kaybetme duygusu da oradan ortaya çıkmıştır dedi.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Necromantic işlemidir sizin olayınız ouija ile olur başka yolları da var ama ben bunu daha doğru buluyorum ayrıca istenen ruh için ayrı bir hazırlık gerekir mesela operasyonu onun odasında ya da onun kıyafetleri içinde onun sevdiği ortam olur ise parazit ihtimali zayıflar diyorum ki bu kesin değildir usta bir yönetici olmaz ise parazit kaçınılmazdır detayları forumda bulabilirsin ve size sabırlar diliyorum çok üzüldüğümü bilin kalın sağlıcakla
Böyle işlemler için, hem çok bilgili hem de tam anlamıyla korunmadan yapmamak gerekir diye biliyorum maalesef bunları da bilmiyorum çocukken gördüklerimden bazıları yüzünden de ürküyorum, çok sağolun 🙏

rabbit.

Kayıtlı Üye
Herkese ayrı ayrı cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum 🙏
Mezarına gitmeyi çok istiyorum yalnız gitmekten normalde çekinirim ama nedense yalnız gitmek istiyorum, daha 19 yaşında az önce kuzenimle konuştuk dünyalar iyisi, güler yüzlü, matrak, yardımsever bir çocuk diye anlattı herkes de aynen böyle anlatıyor, en iyisini yaradan bilir de kötü bir durumda olup benden bir şeyler isteyeceği o yüzden aklıma gelmiyor.
Çok garip geliyor ki sanki benden bir parçayı aldılar onunla beraber gömdüler puzzle ın bir parçası doldurulamayacak gibi eksik kaldı ,o kadar içimde bir boşluk hissediyorum ki araştırıp bir kişiye daha sordum, ölüyle anılarınız değil ama geçmiş bir zamanda bir şekilde ruhlarınızın bağlanmıştır , şuanki boşluk tanıdık birini kaybetme duygusu da oradan ortaya çıkmıştır dedi.
@Absoluta Virtute

rabbit.

Kayıtlı Üye
Şuan durumunuz ne? Mezarlığa gittiğiniz mı?
Mezarlığa gittikten sonra hep tavşan figürü gördüm 3-4 gün, mezarlıkta da tavşan gördüm onu yazdım sanırım okudunuz, şimdi kendimi o kadar üzgün hissetmiyorum ama gece uyanınca odamda biri varmış gibi geliyor. O ölmeden önce de sanki aramızda bir bağ varmış da o bağ kopmuş ölünce gibi hissediyorum, örneğin ölmeden önce parmağımız aynı yerden tam olarak kırılmış farklı şehirlerde aynı yerlerde oturmuşuz, bir bağ var ama maalesef çözemiyorum.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Tanımadığınız biri için böyle hissetmeniz beni şaşırttı. Belki ruh ikiziniz, ben bu konularda pek anlamam. Ama o kişi ile bağınızı kesin derim.
Sevdiğim kişileri kaybettim, kötü ölümler gördüm ama bu şekilde hissetmedim, bunun nedenini öğrenmek için ne yapabilirim ne olduğunu gerçekten merak ediyorum

Metanoia

Kayıtlı Üye
Ruh ailenizden biri olabilir, bu hayatta birlikte bir şey paylaşmamış olabilirsiniz fakat ruh hatırlar, aradaki bağ ve hisleriniz bundan kaynaklı olabilir. Elinizin aynı yerden kırılmış olması benim de aklıma ruh ikizi olma ihtimalini getirdi çünkü birinin geçirdiği kazanın etkisi diğerinde de ortaya çıkabiliyor. Fakat bu bir soru işareti olarak kalacaktır. Böyle bir durum varsa bile üzerine düşmenize gerek yok. Gerekirse sizinle iletişime geçecektir.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Ruh ailenizden biri olabilir, bu hayatta birlikte bir şey paylaşmamış olabilirsiniz fakat ruh hatırlar, aradaki bağ ve hisleriniz bundan kaynaklı olabilir. Elinizin aynı yerden kırılmış olması benim de aklıma ruh ikizi olma ihtimalini getirdi çünkü birinin geçirdiği kazanın etkisi diğerinde de ortaya çıkabiliyor. Fakat bu bir soru işareti olarak kalacaktır. Böyle bir durum varsa bile üzerine düşmenize gerek yok. Gerekirse sizinle iletişime geçecektir.
Ruh ikizlerine bundan önce hiç inancım yoktu, şimdi olabilir diye düşünüyorum. mezarında da sonra da hep tavşan gördüm bir mesaj aldığıma dair hiç şüphem yok ama yorumlayamıyorum o biraz canımı sıkıyor.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Ruh ikizlerine bundan önce hiç inancım yoktu, şimdi olabilir diye düşünüyorum. mezarında da sonra da hep tavşan gördüm bir mesaj aldığıma dair hiç şüphem yok ama yorumlayamıyorum o biraz canımı sıkıyor.
Örneğin çok üzüldüğüm o dönem şarkı dinliyordum aklımdan da şu geçiyordu hiç kalp masajı bilmeyen birileri o an ona kalp masajı uygulamış ben sağlık çalışanıyım ben olsaydım keşke belki kurtarabilirdim diyordum. O an çalma listemde olmayan bir şarkı açıldı ingilizce bir şarkı adı “daha canlı hissetmemiştim” şarkınn bir kısmı böyle;
“Beni kurtaracağını nasıl söylediğini hatırlıyor musun?
Ama kurtarmaya ihtiyaç duyan tek kişi sensin
Hayatta kalmak için mücadele edeceğimi söyledin
Ama hiç bu kadar canlı hissetmedim”

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
zamanla unutmaya başlarsınız.bende ölü görmekten çok korkardım anneanemi morgtan aldım ve yıkanmasını izlemiştim 5 ay önce.tabi bu 5 ay içinde olan zaman diliminde anneanemi annemden daha fazla rüyamda gördüm.çok etkileniyordum ama geçti.
geçmiş olsun