Ölmüş yakınlarımızla rüyalar ya da uyanıkken iletişim kurmak mümkün mü?

Ben_&_Kedilerim

Kayıtlı Üye
Çünkü ölüler bayağı yalan söyleyebilirler. Ölü olsa da, insan sonuçta. Ayrıca ölülerin geleceği bilme imkanı yok.
Bu cümlenin birebir aynısını İslam hocaları medyumların iletişim kurdukları varlıkların cinler olduklarını söyleyerek anlatıyor. Ben ruhların berzah aleminde olduklarına ve bizlerden haberdar olduklarına inanıyorum ve reenkarnasyon veya tekamüle inanmıyorum. Açıklayıcı bilgileriniz için tekrar teşekkür ederim. 🍀

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
5 Sene önce dedemi görmüştüm rüyamda,Lakin dedemi gerçek hayatta hiç görmedim mezar başına yanıma geleceksin yakın zamanda dedi hala ölmedim yaşıyorum.Ama şöyle bir ilginç bir şey var,ölüler hep manidar zamanda rüyalara giriyor.Ve bazı rüyalar vardır ya hani etkisinden çıkamazsın.Soğuk bir sabaha uyanırsın yağmur yağar o rüyanın verdiği negatiflik vardır üstünde,Kalkarsın dışarı çıkmak bile istemezsin öyle rüyalar işte.O Rüyaları ne zaman görsem ya birisi ölüyor ya da kötü bir olay oluyor.Tabii bazı ilaçları kullanmak rüyaların gerçekcilik payını çok ama çok arttırıyor.Örneğin lustral atarax isimli antidepresanı kullanıyorum dün rüyamda tarladan üzüm topluyodum rengi tadı kokusu hala aklımda.

Darnessofevil

Kayıtlı Üye
Ne kadar güzel demişsiniz kalbi bozmamak gerekir diye. Belki ben kalbimi bozdum. İnanın bilmiyorum. Belki de içimdeki şüpheden dolayı nasip olmuyor. 💔
Sürekli bir işaret peşindeyim, Allah'ım bana öte alem için bir işaret gönder diyorum. Belki de varlığı kanıta muhtaç olmayan şeyler için kanıt aradığım için nasip olmuyordur. Devam ediyorum dualarıma.
Belki ilahi bir işareti sürekli aramaya çalıştığınızdan asla yolunuzu bulamıyorsunuzdur.Belkide bu kadar anlam yüklemeye gerek yoktur.

asterix

Kayıtlı Üye
İlk bir ay içinde irtibatlarını sürdürüler diye biliyorum ama çoğu zaman biz algılyamıyoruz etrafımızda dolaşıyorlar vs,sonra uzaklaşıyorlar kendi planlarında yapacak işleri oluyor ilerde izin veridiğinde yakınlarıyla temas kuruyorlar,yalnız dularınızı mutlaka hissederler o yüzden dua etmek hayırla anmaya devam edin zamanı gelince mutlaka görünürler..Çok fazla iletişim kurmaya çalışıp rahatsız da etmemek lazım.,bazı vefatlarda uzun bir dinlenme dönemi olabiliyor..Ruhların Yolculuğu kitabını okuyun.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ve bazı rüyalar vardır ya hani etkisinden çıkamazsın.Soğuk bir sabaha uyanırsın yağmur yağar o rüyanın verdiği negatiflik vardır üstünde,Kalkarsın dışarı çıkmak bile istemezsin öyle rüyalar işte.O Rüyaları ne zaman görsem ya birisi ölüyor ya da kötü bir olay oluyor.
Roothoaxvir Merhabalar, rüyalarla ilgili bu konunuza istinaden çok net başımdan geçen birşeyin örneğini vereceğim.Şu an için çok yeni henüz haftası dahi olmadığı için ve vefat durumu söz konusu olduğundan ölenin üzerinden biraz zaman geçsin en azından bi kırk gün bende çok rahat değilim bu ölümün oldukça etkisindeyim o yüzden şu anda bunu dile getiremeyeceğim ama bu konu bölümüne sonra bilgilenmeniz için anlatırım.Bu arada rüyalarınızın ilaçlarla alakası olduğunu düşünmüyorum içtiğiniz sıradan bi antidepresan.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Roothoaxvir Merhabalar, rüyalarla ilgili bu konunuza istinaden çok net başımdan geçen birşeyin örneğini vereceğim.Şu an için çok yeni henüz haftası dahi olmadığı için ve vefat durumu söz konusu olduğundan ölenin üzerinden biraz zaman geçsin en azından bi kırk gün bende çok rahat değilim bu ölümün oldukça etkisindeyim o yüzden şu anda bunu dile getiremeyeceğim ama bu konu bölümüne sonra bilgilenmeniz için anlatırım.Bu arada rüyalarınızın ilaçlarla alakası olduğunu düşünmüyorum içtiğiniz sıradan bi antidepresan.
Antidepresanlar çeşitli uyarıcılar ve beyinle alakalı etkiler içerdiğinden,direk bağları oluyor.mesela hatırlama ezberleme gibi konularda çok yetenekli olmaya başladığımı gözlemledim,bugün gördüğüm rüya da öyle.aşırı gerçekci ve korkunç.ama anti depresandan önce böyle bir sıkıntım pek yoktu,belki ondan da değildir tabi kesin konuşmamak lazım