öldüm mü?

highdoser

Kayıtlı Üye
İş
barista
Tarih yer ve saat önemli deil bundan bir süre önceydi rüyamda x isimli bir tanıdığımı gördüm ve güzel bir rüya değildi. Sabah işe motorsiklet ile giderken x'i yol kenarında gördüm. Arkama aldım ve daha 2 dakika geçmeden kaza geçirdim. Sağlam bi kazaydı harfiyat kamyonunun dorsesine 60-70 km hızla direkt olarak kafamı vurdum. x kendini bana vurdu arkamda oturdugu için ve çarpışmanın şiddetini benim açımdan arttırdı. Kask yoktu, kafamı vurduğum anda kan püskürmeye başladı alnımın sağ üst tarafından.
ve kamyonun altına girmiştim çarpma şiddetiyle. O anki panikle 2-3 saniye içinde kamyonun altından çıktım(duran kamyon).Ve rüyamı diye anlık bir tereddüte düştüm. Sonra rüya olmadığını yaramın çok kötü olduğunu düşüp öleceğimi hissettim öyle bir histiki öleceğimden emindim ve bir an sanki ekran karardı ve düştüm. Sonra tekrar kendime geldim aslında düşmemiştim ve hala ayaktaydım hiç birşeyim yok gibiydi.(Bu anlattıklarım kazadan sonra 6-7 saniye içerisinde gelişenlerdir).Durumum öyle kötüydüki x'e ambulansı ara dediğimde benden kaçıyodu telefonun yansıması ile suratıma baktığımda ben bile iğreniyordum. Alnımın yarısı yok olmuş gibiydi. Neyse ambulansıda kendim arayıp çağırdım hastaneye gittim.20 tane falan dikiş attılar şuan pek iz kalmadı. Fakat o günden sonra hep içimde bir şüphe kaldı. Ya ogün orda öldüysem ya hayat böyle birşeyse ölüm anında beyin kendini korumaya alıyor ve zaman kavramıyla oynayıp bizi sürekli yaşamaya devam ettiriyorsa. Yada Lanza nın teorisi gibi öldükten sonra şimdikine en yakın paralel evrene naklediliyorsa zihnimiz. Ne olurdu o zaman diye düşünüyorum. Ve gerçekten öldüysem bunu ben anlamamış olsam bile öldüğüm dünyadaki anne babamın çektiği acıları düşünüyorum. Bazende saçmalama diyorum kendi kendime, genede bu düşünce sürekli kafamı meşgul ediyor. Şimdi kimse bana sen sıyırmışsın falan demesin. Kimse normal değil, bende değilim zaten küçüklüğümden beri garip rüyalar kazalar olaylar peşimi bırakmadı. Dini inancımda yok. Bu konuyla ilgili fikirleriniz nelerdir ?

KronoM

Kayıtlı Üye
Astral bir boyutta veya başka bir boyutta ölmüş olabilirsin. Veya dediğin gibi paralel evrene de sıçramış olabilirsin. Çünkü rüyadan sonra aklına böyle teoriler boşuna gelmez durduk yere gelmez.

Rüya dediğimiz sanal gerçekliktir orda ölmen seni enerji olarak etkiler veya geleceğe hazırlıklı ol dikkatli ol anlamında da olabilir.

Bence bilinçaltının eseri. Ama çok detaylı görmen cinlerin veya varlıkların olayı olabilir veya onların boyutuna girmişsindir.
Paralel evrene ışınlanmamışsın çünkü küçüklüğünü hatırlayabiliyorsun.

KronoM

Kayıtlı Üye
Bende bir rüya görmüştüm 2 metre boyunda şişman hoca vardı evde sonra transa soktu beni sonra titreyerek bayılıyordum oda uzamaya başladı 2. Hoca da çıktı ortaya, benimde gözüm karardı arapça kız sesi duydum karardıktan sonra hala titriyordum ve rüyadan uyanmıştım garipti.

Sanki vücudumu ele geçirecektiler. Bana bir isteğin varmı diye sormuştu.

2-3 sene önceki rüyam

highdoser

Kayıtlı Üye
İş
barista
Astral bir boyutta veya başka bir boyutta ölmüş olabilirsin. Veya dediğin gibi paralel evrene de sıçramış olabilirsin. Çünkü rüyadan sonra aklına böyle teoriler boşuna gelmez durduk yere gelmez.

Rüya dediğimiz sanal gerçekliktir orda ölmen seni enerji olarak etkiler veya geleceğe hazırlıklı ol dikkatli ol anlamında da olabilir.

Bence bilinçaltının eseri. Ama çok detaylı görmen cinlerin veya varlıkların olayı olabilir veya onların boyutuna girmişsindir.

Bende birkeresinde aynısını düşündüm eğer geçmişimi hatırlıyorsam ölmüş olamam diye. Ama paralel evrenler sonsuz sayıda ise, farklı evrenlerde şimdikine çok yakın hayatlarda yaşamışımdır. Geçmişimin ve geleceğimin neredeyse aynı olduğu belki sadece 1 olasılığın farklı olduğu evrenler vardır. Bununla ilgili ne düşünüyorsun ?

highdoser

Kayıtlı Üye
İş
barista

Birde anlattığım şey rüya değil sabah uyandımdan sonrası gerçek. Ve beni en çok düşündüren rüyamda bir camın dışından tutunarak farklı bir cama geçiyordum X beni uyarıyordu camdan düşeceksin diye korkuyordu. Rüya bittikten sonra sabah uyandım işe giderken X i yolda gördüm ve onu arkama alıp kaza yaptım.

KronoM

Kayıtlı Üye
Bende birkeresinde aynısını düşündüm eğer geçmişimi hatırlıyorsam ölmüş olamam diye. Ama paralel evrenler sonsuz sayıda ise, farklı evrenlerde şimdikine çok yakın hayatlarda yaşamışımdır. Geçmişimin ve geleceğimin neredeyse aynı olduğu belki sadece 1 olasılığın farklı olduğu evrenler vardır. Bununla ilgili ne düşünüyorsun ?

Milyonlarca yıldız , milyonlarca Samanyolu, milyonlarca galaksinin ve hergün genişlemekte olan evrende , paralel evren olsa onlarında her birinin yerinin farklı olduğu anlamına gelmez mi?
Bu da olasılıkların trilyon üstü trilyon hesaplanamıyacak bir durum oluşturuyor.

Düşünsene paralel Evren’de şeytan milyonlarca insanla mı uğraşacak.

Sen rüyanda geleceği görmüşsündür belki.

star53

Kayıtlı Üye
Ben peşpeşe gördüğüm rüyaları merak ettim hep. Bazen yine mi bu rüya diye söylenip lucid'e geçtiğim oldu. Ama bi tanesi beni acayip etkiledi. Bir gece rüyamda böyle inşaat halinde bir binaya girdim. Içerde her şey ayrı ayrı örtülerle ayrılmıştı. O sırada böyle beyazlar içinde lotus biçiminde oturmuş bir yaşlı adam gördüm. Etrafında birileri vardı ama beni görünce çıktılar. Sanırım elini öptüm ama ilk rüya olduğu için net değil hatirladiklarim. Birşeyler söyledi ama uyanınca aklımdan gitti. Bir süre sonra baska ruyada ayni mekanı görünce direk hatırlayıp yaşlı adamın olduğu yere gittim. Içeri girdiğimde bir ağırlık bastı. Bana henüz zamanı gelmediğini, zamanı geldiğinde tekrar huzuruna çıkacağımı söyledi ve uyandım. Hala anlamlandiramiyorum ama paralel yoksa bile alternatif evren olabilir diye düşünmeye başladım. Bazı rüyalarda koca şehirleri bile hatırlıyorum ve dolaşıyorum. Seninki de benimkilere benzer bir deneyim gibi geldi ama anlamını hep vakti geldiğinde öğreneceğiz galiba.

highdoser

Kayıtlı Üye
İş
barista
amı diye anlık bir tereddüte düştüm. Sonra rüya olmadığını yaramın çok kötü olduğunu düşüp öleceğimi hissettim öyle bir histiki öleceğ
Milyonlarca yıldız , milyonlarca Samanyolu, milyonlarca galaksinin ve hergün genişlemekte olan evrende , paralel evren olsa onlarında her birinin yerinin farklı olduğu anlamına gelmez mi?
Bu da olasılıkların trilyon üstü trilyon hesaplanamıyacak bir durum oluşturuyor.

Düşünsene paralel Evren’de şeytan milyonlarca insanla mı uğraşacak.

Sen rüyanda geleceği görmüşsündür belki.

Siz neden paralel evrenleri şuan yaşadığımız evrene sığdırmaya çalışıyorsunuzki. Adı üstünde paralel evren yani bizim evrenimizin dışında farklı bir evren. Biz daha kendi evrenimizin triliyarda birini keşfedemedik belkide.
Ve yazımı hala anlamadığınızı düşünüyorum (benim anlatım bozukluğumdan dolayı) Gördüğüm rüya X kişinin beni kötü birşey olacağına karşı uyarmasıdır. Sabah rüyadan uyandığımda X kişiyi gördüm ve kaza gerçekleşti. Kaza rüya değil yani gerçek. Yorumlarınız için teşekkür ederim.