Okurken Olan Olaylar

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Rüyalarımda sürekli büyü sahneleri görmemden mütevellit Kur’an okuyan, büyü yapmayan bir hocaya gitmeye karar verdim. Kadın beni okumaya başladı. Önce geğirir gibi sesler çıkarmaya daha sonra öğürmeye başladı. Ara ara durdu neredeyse kusuyordu.
Bu halleri nedendir sizce?

xax2

Kayıtlı Üye
Neden? İşlevi nedir onların?
Bir de merak ettim su falı bakanlar neden kesme şeker kullanıyor.

İlk ağırlık mevzusunu açıklıyim okunan kişi kendisine ait bozuk para veya metal genelde para tercih edilir veya o yoksa saç teli verir veya üstünden bi iplik parçası koparılıp verilir okuyan kişide ağırlk kalmasın çıkan nazarlar ağırlık yapar çünkü . Su falınıda şöle anlatıyim en riskli fal türünden biridri genelde perşembe geceleri bakılır suya ve kahveye fal bakanlara cinlerin ilişme olasılığı %99 dur . Küp şeker veya tuz keskin olarak bilinir tuza vrya şekere okunur geneldede . Herkes şekere yapmaz çeşit çeşit yapanıda var . Daha ötesine girerim ama ritüel malzemelri vermek forumda yasak o yüzden bu yeterli olur

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Merhaba,
Rüyalarımda sürekli büyü sahneleri görmemden mütevellit Kur’an okuyan, büyü yapmayan bir hocaya gitmeye karar verdim. Kadın beni okumaya başladı. Önce geğirir gibi sesler çıkarmaya daha sonra öğürmeye başladı. Ara ara durdu neredeyse kusuyordu.

bi an anlattıklarınızı hayal ettim ve kendimi tutamadım kahkaha attım. O sırada kahve içtiğim için ekrana püskürttüm. öylede trol bi ruhum var dayanamıyorum... yaşadıklarınızla kesinlikle ilgisi yok tabiki de...

tabii olayın devamını merak etmekteyim. Hoca bu hallerinin sebebini sana anlatmadı mı ?

geğirdi öğürdü ve sen gerimi döndün ?

Milkyway83

Kayıtlı Üye
bi an anlattıklarınızı hayal ettim ve kendimi tutamadım kahkaha attım. O sırada kahve içtiğim için ekrana püskürttüm. öylede trol bi ruhum var dayanamıyorum... yaşadıklarınızla kesinlikle ilgisi yok tabiki de...

tabii olayın devamını merak etmekteyim. Hoca bu hallerinin sebebini sana anlatmadı mı ?

geğirdi öğürdü ve sen gerimi döndün ?
Liseye falan gidiyorsun sanırım... sen bunları takma derslerini çalış(!)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Benimde en şaşırdıgım şey nerden buluyorsunuz bunları.
Bizim çevrede yok ya da aramadıgımızdan mütevellit karşılaşmıyoruz.:unsure:
Yakınımda olsa idi kesin giderdim ama tartmak adına.
Dogrusu kafam karışık.
Önce geğirir gibi sesler çıkarmaya daha sonra öğürmeye başladı. Ara ara durdu neredeyse kusuyordu.
Böyle anlatışta ne bileyim dalga geçer gibi olmuş @Milkyway83
Ya kadın senle uğraştı ya da sen bizle uğraşıyosun. ?
Şaka şaka...
Kadından şüpheliyim. Çünkü saliha bir kadın 9 yaşından büyük bir erkegin önüne çıkmaz. Ölüm kalım yoksa aklın başındaysa bir başka yöntem bulur ama senin üstüne direk aynı ortamda o ku maz. Çok mecbur olması gerekirse ayrı ama tercih etmez.
Bu detaya göre kararını ver artık. ?

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bayansanız da o seslere ben anlam veremedim açıkçası.
Güvenilmez, gitmeyin bir daha.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,
Rüyalarımda sürekli büyü sahneleri görmemden mütevellit Kur’an okuyan, büyü yapmayan bir hocaya gitmeye karar verdim.

Yahu ruya ile amel olmaz !
Ruyada buyu demek art niyetli insan demektir sadece. Buyu burada hilekar kisiye yorulur. Buyu yapan kisiye degil !
Buyu yapan kisi yalan soyleyen, gercegi gizleyen, sana baska ona baska konusan birisine isaret eder.

Buyuye gerektiginden fazla takintili oldugun icin ruya kodlarini bile bozmussun haberin yok . Yani burada buyu yolu ile anlatmak senin buyu takintin oldugu icindir. Sana buyu yapilmis olabilecegi icin degil.

Kadın beni okumaya başladı.

Nasil yani seni okudu ? Hiyaroglif misin sen ?

Önce geğirir gibi sesler çıkarmaya daha sonra öğürmeye başladı. Ara ara durdu neredeyse kusuyordu.

Kim bilir seni okurken hangi satir aralarina denk geldi zavalli kadincagiz.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Hocaya gitmeye bahane aramışsın .sürekli aynı rüyayı görüyorsan bilinçaltı temellidir.bu Forumda da büyüye maruz kalanlar var hangisi rüyasında görerek anlamış bunu ?sizde gerçekte musallat belirtileri yoksa kurcalayıp hasta etmeyin kendinizi.madem gittiğiniz kadın büyü yapmıyor kuran okuyor sadece açın kuranı kendiniz okuyun daha faydalı olacaktır .olayı büyütmemiş olursunuz.

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Burada bize sorana kadar gittiğin hocaya sorsaydın keşke

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Herkes Ruh hastalıkları ve sağlığı uzmanı. Dalga geçmek hoş değil, ben bütün samimiyetimle sormuştum. Görende büyü sitesi değil de, psikiatri sitesi sanacak!
Egolarınızı tatmin ettiğim için mutluyum bu da sadaka benim için...

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Herkes Ruh hastalıkları ve sağlığı uzmanı. Dalga geçmek hoş değil, ben bütün samimiyetimle sormuştum. Görende büyü sitesi değil de, psikiatri sitesi sanacak!
Egolarınızı tatmin ettiğim için mutluyum bu da sadaka benim için...
Alınma .biz olayı yaşamadığımız için senin kadar duygusal değil de realistik yaklaşıyoruz hepsi bu.