Öfkeli Birini Sakinleştirmek İçin

aris

Kayıtlı Üye
'' YA HALİM '' : bu ismi şerifi hiddet ve gazab üzerinde olan bir kimsenin yüzüne karşı 88 defa okunup üflenirse öfkesi derhal sakinleşir....

peril

Kayıtlı Üye
güsel ben bi babamda uygulayayım nasıl olacak:D

dido06

Banlı Kullanıcı
super bısey ya anneme ıse yara bıze uvey anne gıbı davranıyo hep sıddetlı hep sınırlı belkı bu bıraz durudur

yaren81

Kayıtlı Üye
Bende okuyacağım ;)

Bump: Allah kabul etsin arkadaşlar

Bump: Allah kabul etsin arkadaşlar

oksana

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkür ederim Aris.Deneyeceğim.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Herkese lazım bu. Kuzu gibiyiz diye yapmadıkları kalmadı çünkü.

IsN

Kayıtlı Üye
öyle demeyin onlar sizin anne babalarınız, el insanları değiller. Eğer bir şeyi yapmanızı istemiyorsalar bilin ki kötülüğünüzü istemedekleri içindir.. Eğer çok bunalırsanız "YA GAFFAR" ismi şerifini vird eyleyin..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
öyle demeyin onlar sizin anne babalarınız, el insanları değiller. Eğer bir şeyi yapmanızı istemiyorsalar bilin ki kötülüğünüzü istemedekleri içindir.. Eğer çok bunalırsanız "YA GAFFAR" ismi şerifini vird eyleyin..
Konuda zaten keyfiyetten degil zor durumlarda kalındıgı zaman verilen uygulamadır, HALİM esması konu için daha uygundur, Sırrıyeti ve tecellisi bu yöndedir... Gaffar esmasının konu ile ilgisi yoktur.. Bunu neden önerdiginizi anlayamadım ilmi olarak açıklarsanız sevinirim

Meyra

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler bir den babam sinirli diyordum arkadaşları duyunca tek değilmiş dedim kendime :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
El Halim ve El Muhyi aynı sınıftandır, bu isimleri beraberde kullanabilirsiniz.. Hatta ikisi kullanılsa etkisi daha iyi olacaktır.. Sabah ezanı Yagmur suyu üzerine 1000'er defa okunan bu esmalar kişiye içirildigi takdirde yumuşak başlı ve sakin bir ruhaniyete bürünecektir...

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Peki sadece sinir anında değil herzaman sinirliyse yapabileceğimiz birşey varmı?

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
El Halim ve El Muhyi aynı sınıftandır, bu isimleri beraberde kullanabilirsiniz.. Hatta ikisi kullanılsa etkisi daha iyi olacaktır.. Sabah ezanı Yagmur suyu üzerine 1000'er defa okunan bu esmalar kişiye içirildigi takdirde yumuşak başlı ve sakin bir ruhaniyete bürünecektir...

Bu uygulamadan bahsediyorsunuz değil mi?
Sabah ezanında yağan yağmur suyunu nasıl bulcam acaba yaa :willy_nilly:

termagant

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar, birine vicdani rahatsızlık vermek için ne yapmak gerekir? hatasından pişman olması için? ben bu duruma takmış durumdayım. Bir çözüm bulamazsam artık işin kötü kısmına ilerliyorum ki can acısıyla, malum yaralı bir kadından daha tehlikelisi yoktur... Yardımmmmm :(