odamda gördüğüm 3lü ışık halkaları. YARDIM

karakar34

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar direkt konuya geçeyim yaklaşık 3 senedir odamda görmüş olduğum bir üçlü iç içe geçmiş ışık halkasından sonra hayatım değişti görmeden önce çok zor zamanlar geçiriyordum uyuyamama vs gibi seyler sonucunda da istemsiz bir yetenek kazandım sanırım gördüğümden beri hayatımda neyi olmuş gibi birine anlatırsam gerçekleşti. örnek verecek olursam büyü isleriyle ugrasıyodum 1 kiside oldu ben de bu gercek mı dıye random anonım bır hesaba yaptım ve hesabın sahıbı ertesı hafta arkadasımın bulusmaya getırdıgı random bırı olarak benımle tanıstı igmi istersen o oldugunu fark ettım ben onu takıp etmıyordum baskasının takıpcılerınden almıstım emı olmak ıcın ıse yaradıgına. Sonrasında daha cok seyler oldu benden hoslandıgını soyledıgım kısıler hoslanmaya basladı uzun sure gormeyıp baskasına bahsettıgım kısılerı gormeye basladım isteklerimi anlattığım gibi gerçekleşiyor kısaca en basitinden bugün kız arkadasıma yalan söyleyip baska arkadasım bulusmak istiyor dedim ve o kisi benimle asla bulusmak istemez aradan 10 dk sonra arayıp bulusmak istedi. Bu olayları sayısız yasadım artık gecici olmadıgını bılıyorum ama nasıl yöneticem bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Olması istemediğiniz şeyleri söylemeyin. Hatta düşünmeyin bile. Olur da söylemiş ya da düşünmüş bulunduysaniz , o güce baktığınızı imgeleyin ve ona İPTAL kelimesini söyleyin. O düşünce formunuzun üstünde bir çarpı işareti çizdiniz imgeleyin.

Şimdi de Absoluta'nin tuttu dilek olmuştur diyi verin. Bakalım tutar mı.😁

createtherules

Kayıtlı Üye
Olması istemediğiniz şeyleri söylemeyin. Hatta düşünmeyin bile. Olur da söylemiş ya da düşünmüş bulunduysaniz , o güce baktığınızı imgeleyin ve ona İPTAL kelimesini söyleyin. O düşünce formunuzun üstünde bir çarpı işareti çizdiniz imgeleyin.

Şimdi de Absoluta'nin tuttu dilek olmuştur diyi verin. Bakalım tutar mı.😁
Ama şimdi ben de istiyorum ondan :D Bana yok mu yani ? "X" olarak dileğimi kodladım. Şimdiden teşekkür ederim @karakar34 :D
Yalnız müthiş bir şey yakalamışsınız ileri aşamalarda durum nasıl seyir gösterecek paylaşın bizimle. Ben herhangi bir karşılık istenecek mi diye merak ediyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye