Numeroloji ve astroloji

Onsra

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

Numerolojide 11 rakamı indigo rakamı olarak belirtiliyormuş.
Benim numerolojide isim ve soyismim 11 yapıyor,astrolojide güneş ev 11 ay ev 11 ve kuzey ay düğümümde 11 yani bu kadar 11 olmasının sizce bir anlamı var mıdır ?

Onsra

Kayıtlı Üye
Çok şanslı ve özel olmalısınız. Hayatınız nasıl?
Aslında kimse hayatından şikayet etmemeli fakat her işim yarım kalıyor neye başlasam devamı bir türlü gelmiyor.Çok sıkılmış ve bunalmış bir durumdayım senelerdir yorgun ve bitkin uyanıyorum gün içerisinde hiç halim olmuyor.Devamlı bir negatiflik içerisindeyim aslında farkındayım ama çıkamıyorumda.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bunlar sağlık sorunları gibi geldi bana. Mesela bazı konularda insanlar şanslı diye tabir edilir. Mesela bazı işleri kolayca olur. Ya da bazı şartlar o kişinin döneminde kolaylaşır. Ona bir şeyle ilgili sıra geldiğinde aksilik yaşamaz vs. Böyle olaylarınız var mı? Ben birkaç iyi şarttaki ünlü için rumeroloji yapmıştım. Harbiden ona göre çıkmıştı sonuçları. Kendime yaptığımda iç açıcı değildi. Öyle de bir hayatım olmuştu. Sizin sayılarınıza göre iyi şeyler olmalı diye düşünüyorum.

Onsra

Kayıtlı Üye
Bunlar sağlık sorunları gibi geldi bana. Mesela bazı konularda insanlar şanslı diye tabir edilir. Mesela bazı işleri kolayca olur. Ya da bazı şartlar o kişinin döneminde kolaylaşır. Ona bir şeyle ilgili sıra geldiğinde aksilik yaşamaz vs. Böyle olaylarınız var mı? Ben birkaç iyi şarttaki ünlü için rumeroloji yapmıştım. Harbiden ona göre çıkmıştı sonuçları. Kendime yaptığımda iç açıcı değildi. Öyle de bir hayatım olmuştu. Sizin sayılarınıza göre iyi şeyler olmalı diye
Bunlar sağlık sorunları gibi geldi bana. Mesela bazı konularda insanlar şanslı diye tabir edilir. Mesela bazı işleri kolayca olur. Ya da bazı şartlar o kişinin döneminde kolaylaşır. Ona bir şeyle ilgili sıra geldiğinde aksilik yaşamaz vs. Böyle olaylarınız var mı? Ben birkaç iyi şarttaki ünlü için rumeroloji yapmıştım. Harbiden ona göre çıkmıştı sonuçları. Kendime yaptığımda iç açıcı değildi. Öyle de bir hayatım olmuştu. Sizin sayılarınıza göre iyi şeyler olmalı diye düşünüyorum.
İşte aslında elimi neye atsam yarım kalıyor dememin sebebi bu.Her seferinde birşey oluyor ve sonucu güzel olmuyor.Yani Elbette her yapmaya çalıştığımız şey olacak diye bir kaide yok lakin hiçbiridemi olmaz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İşte aslında elimi neye atsam yarım kalıyor dememin sebebi bu.Her seferinde birşey oluyor ve sonucu güzel olmuyor.Yani Elbette her yapmaya çalıştığımız şey olacak diye bir kaide yok lakin hiçbiridemi olmaz.
Enerji eksikliği var. Auranizda delikler olabilir. Kaçak hatlardan enerjiniz çekiliyor olabilir. Kismet yol kapatma büyüsü olabilir. Psikolojik blokaj yine olabilir.
Bakım yaptırıp, sorunuzu tespit edin.

Onsra

Kayıtlı Üye
Enerji eksikliği var. Auranizda delikler olabilir. Kaçak hatlardan enerjiniz çekiliyor olabilir. Kismet yol kapatma büyüsü olabilir. Psikolojik blokaj yine olabilir.
Bakım yaptırıp, sorunuzu tespit edin.
Teşekkür ederim,ilgileneceğim.