Normalleşemiyorum

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Tuhaf sorunlu bir çocuktum gerekse ailemde yaşadığim sorunlar gerekse sebebini bilmediğim bana etki eden durumlar yüzünden bu böyleydi hep sorunlu tuhaf biri olduğumu hissettim hayatım boyuncada içine kapalı hep dalgın düşünceli uykusuz ..sayabileceğim bir çok sorun daha babamın deyimiyle bir türlü normalleşemedim insanların içine çıkmak istememe toplumdan kaçma insanlarin içinde kendimi ayrıksı hissediyorum uyum sorunu yaşıyorum bazı özelliklere de sahibim mesela aynada bakışlarimdan korkuyorum gözlerimden mesela bir delinin gözleri sanki gözlerim olacaklar hep rüyamda gösteriliyor 1 2 gün önceden veyahutta hissediyorum olacakları dua okuyup üflediğim insanlara iyi geliyor ellerimin şifalı olduğu söyleniyor siz ne diyebilirsiniz saygı çerçevesinde yorum yaparsanız sevinirim....

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Değişik şeyler görüyorum bazen evde sadece ben görüyorum bunlari mesela geçen gün evde kadınları toplayip yasin okuduk kapıdan bakan beyaz birşey gördüm ben bakınca hemen kayboldu bunu sadece ben

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
Bende de ayni sorunlar var. Şu olacaklari gorme durumuna duru görü yetenegi dediler. Bir de arkamdan gecip duran golge gibi bisi goruyordum. Ona da koruyucu melegin olabilir dediler. Yani sorunumuz ayni sayilir. Ben de insanlar konusunda sorun yasiyorum. Bu yuzden onlar arasinda " asosyal" ya da " tuhaf" olarak adlandiriliyorum.bildiklerim8 sana soyledim. Baska sorun var mi guzel ablacim

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Bende de ayni sorunlar var. Şu olacaklari gorme durumuna duru görü yetenegi dediler. Bir de arkamdan gecip duran golge gibi bisi goruyordum. Ona da koruyucu melegin olabilir dediler. Yani sorunumuz ayni sayilir. Ben de insanlar konusunda sorun yasiyorum. Bu yuzden onlar arasinda " asosyal" ya da " tuhaf" olarak adlandiriliyorum.bildiklerim8 sana soyledim. Baska sorun var mi guzel ablacim
Aynen bana da tuhaf diyorlar .. toplumda hep değişiğim ...

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
Beni anlayamadiklari icin yalniz birakiyorlardi. Ben de bu nedenle dusunme yetenegimi gelistirdim. Artik oyle bir noktaya geldim ki dusunerek film bile izleyebiliyorum ( sıkılınca cok ise yariyor. Ozellikle de derslerde) bazen de cok dusunmekten gerceklik ve zaman kavramimi sasiriyorum. Sende de oluyormu bunlar

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
Toplumu boşver sen nasıl hissediyorsan öyle davran
Ve
Gördüğün şeylere benzer şeyleri bende gördüm, gördüğün zaman birisini mesela(insan değil) ne hissediyorsun ona bakınca
Ben o golgemsi seye bakinca pek bisi hissetmoyom aryik. Onu gore gore Alistim artik. Ama bazen beni takip ediyomus yada biri beni izliyomus gibi hissediyom. Yine de hic korku veya tedirginlik duymuyorum

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Toplumu boşver sen nasıl hissediyorsan öyle davran
Ve
Gördüğün şeylere benzer şeyleri bende gördüm, gördüğün zaman birisini mesela(insan değil) ne hissediyorsun ona bakınca
hiçbirşey hissetmiyorum ama işte insanlar kırıcı söz söyleyince kırılıyorum malesef hani bir deney vardı suya güzel sözler söylenince değişiklilkler oluyordu mesala ister istemez etkileniyorum bir de ben cok kibar olmaya çalışan insanları kırmamaya calısan biriyim ama insanlar iyi insanları eziyorlar enayi yerine koyuyorlar ailemse topluma uymam konusunda baskı yapıyor....

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Ben o golgemsi seye bakinca pek bisi hissetmoyom aryik. Onu gore gore Alistim artik. Ama bazen beni takip ediyomus yada biri beni izliyomus gibi hissediyom. Yine de hic korku veya tedirginlik duymuyorum

Her varlığın kendi enerjisi kendi bedeni vardır sen bir varlığın iyi olup olmadığını ona bakarak hissederek anlarsın
Şey birde küçükken beni takip eden gölgemsi varlıklar vardı aileme söylerdim inanmazlardı vs. sonra görmemeye başladım şimdi ise arada bir görüyorum ama emin olamıyorum

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Güz
Beni anlayamadiklari icin yalniz birakiyorlardi. Ben de bu nedenle dusunme yetenegimi gelistirdim. Artik oyle bir noktaya geldim ki dusunerek film bile izleyebiliyorum ( sıkılınca cok ise yariyor. Ozellikle de derslerde) bazen de cok dusunmekten gerceklik ve zaman kavramimi sasiriyorum. Sende de oluyormu bunlar
beni kimsenin anlamasinı istemiyorum artık coktan geçtim bunlari evet iç dünyamı cok geniş düşüncelerimi bayagi geliştirdim kendimi de

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
hiçbirşey hissetmiyorum ama işte insanlar kırıcı söz söyleyince kırılıyorum malesef hani bir deney vardı suya güzel sözler söylenince değişiklilkler oluyordu mesala ister istemez etkileniyorum bir de ben cok kibar olmaya çalışan insanları kırmamaya calısan biriyim ama insanlar iyi insanları eziyorlar enayi yerine koyuyorlar ailemse topluma uymam konusunda baskı yapıyor....

Kırıcı söz derken mesela örnek verir misin?
Anlıyorum seni aynı yerden bende geçtim
Kendine göre arkadaş bulmalısın ve sana sataşanları ve gerisini umursama sadece sevdiklerine odaklan

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Güz
beni kimsenin anlamasinı istemiyorum artık coktan geçtim bunlari evet iç dünyamı cok geniş düşüncelerimi bayagi geliştirdim kendimi de

En iyisini yapmışsın
Sadece çevremde arkadaşlarım var
Bir problem olursa kendimle veya psikolojik olarak sadece kafamda çözüyorum

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Kırıcı söz derken mesela örnek verir misin?
Anlıyorum seni aynı yerden bende geçtim
Kendine göre arkadaş bulmalısın ve sana sataşanları ve gerisini umursama sadece sevdiklerine odaklan[/QUOTE kendime göre arkadaş buluyorum bazen ama insanın en sevdikleri bile en acıtı lafları söyleyebiliyor mesela annem çoğu zaman beni başkalariyla karşilastirir toplum dışısin sessiz sünepe tekisin vs. Bilmem kim senden cok daha güzel gibi ...bunlar canimi yakabiliyor

Alpha.gif

Kayıtlı Üye

Ben müzik dinliyorum daha çok filmi hiç denemedim
Kendini neyde ve nasıl geliştirdin anlatır mısın

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
Yasini sorsam cok mu ileri gitmis olurum. Benimkisi 16

Alpha.gif

Kayıtlı Üye

Benim annemde öyle işine geldiği zaman karşılaştırma yapıyor
Ama bak bir süre sonra anlayacaksın ki aslında bunlara kırılman boş yereymiş diye