Neydi? Ne olabilir?

business woman

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Ben geçenlerde yatağıma uzandığımda 2 saniye kadar bilincimi kaybettim ve yanımda bana doğru dönmüş bi adam vardı ben yaşlarında çok siyah gözleri. Ve bana yine karşılaştık dedi. Sonra bi anda sıçradım. Elim kolum titredi ve daha önce bi kaç rüyamda gördüğümü farkettim. Bayadır araştırıp takip ediyorum ama bişey bulamadım. Neydi? Ne olabilir?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu tür durumlarda kişiye bakım yaptırılır uzaktan uzağa şudur demek mümkün değil.
Bilinçaltından kaynaklı bir durum bile olabilir.
Hem metafizik umanı hemde bilinçaltı uzmanı olan birisi tarafından incelenmelisiniz.

business woman

Kayıtlı Üye
Burdan bi tek sizleri tanıyorum çevremde ilgili insanlar yok maalesef. Nette araştırdığında ise kimin dolandırıcı kimin uzman olduğu da aşikar. Sizlere danışmak istedim.

Ori

Kayıtlı Üye
Rüyanızda gördüğünüz bir nesne veya kişiyi tekrardan rüyanızda görebilirsiniz. Bu gayet normal bir durum. Eğer dönem içinde stres ve baskı altındaysanız veya kaygınız tavan yaptıysa bu tip kabuslar doğaldır. Eğer durgun bir hayat yaşıyorsanız ve seyrinde devam etsin istiyorsanız elle tutulmayan dertlere adapte olmayın. İçinden çıkamayacağınız bir konuyla başbaşa kalırsınız. Bu durumda daha çok stres yapabilir veya platform dışından ulaşabildiğiniz insanların gazabına uğrayabilirsiniz. Konuşmamın özeti, ülke geneli sorunlar dahilinde gayet normal bir durum ve bu konuyla uğraşmayın, unutun şeklindedir. Bu sadece bir tavsiye tabi. Ne yaşadığınızı yine en iyi siz bilirsiniz, ben değil. Bu konuda da in cin koşturmaması için yorum yapmak istedim.

business woman

Kayıtlı Üye
Üzgünüm ori ama bu öyle bşy değildi. Yatağıma uzandığımda 2saniye geçmeden bilinç kaybı yaşadım ve rüya değildi. Yine karşılaştık cümlesiyle sana bedenimin bana verdiği hasarla nasıl kendime geldiğimi anlatmak biraz zorlayıcı. Bi ressam olarak müthiş bi hayalgücüne sahibim ve duygularımın stresin üstesinden kolayca gelebilirim. Kendimi anlayadabilirim. Ama bu düşündüğün şey değildi. Üzgünüm.

Talahu

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz adam hafif kel miydi?

Ori

Kayıtlı Üye
Üzgünüm ori ama bu öyle bşy değildi. Yatağıma uzandığımda 2saniye geçmeden bilinç kaybı yaşadım ve rüya değildi. Yine karşılaştık cümlesiyle sana bedenimin bana verdiği hasarla nasıl kendime geldiğimi anlatmak biraz zorlayıcı. Bi ressam olarak müthiş bi hayalgücüne sahibim ve duygularımın stresin üstesinden kolayca gelebilirim. Kendimi anlayadabilirim. Ama bu düşündüğün şey değildi. Üzgünüm.
Kabus derken anlık atak demek istedim. Kelimeyi yanlış kullanmışım. :) Dediğim gibi ne yaşadığını en iyi sen bilirsin. Durumun bana psikolojik göründü ama doktor değilim sonuçta ve burada kimse sana net tanı koyamaz. Fikir isterken bunu bilmelisin. Yinede fikir istiyorsan bir sağlık uzmanına danışmanda fayda var.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Astral yapan birisiyle yollarınız kesişmiş olabilir, yada başka bir varlık. Gözlerinin simsiyah olması insan olmadığını düşündürdü bana.

business woman

Kayıtlı Üye
Astral yapan birisiyle yollarınız kesişmiş olabilir, yada başka bir varlık. Gözlerinin simsiyah olması insan olmadığını düşündürdü bana.
İrisinden bahsediyorum aslında ? bizim gibi ama fazla siyah. Belki dediğiniz gibidir astral denemem olmuştu ama sadece bi kere sarhoşken başarabilmiştim onun dışında sıkılıp bıraktım ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rüyalarında da gördüğüne göre belki de insan değildir, kim neden defalarca rüya girsin ki bu sorunun cevabını bulamıyorsan bir varlıktır muhtemelen.

business woman

Kayıtlı Üye
Rüyalarımı çizerim İnsanları ve nesleri de. Çocukken gördüklerime kadar da net anımsarım. Uzun zaman hatırlamayınca bulanıklaşıyo zihnimde görseller ve bu benim için pek hoş değildir. Hiç bi varlıkla yolum kesişmemişti eğer dediğiniz gibiyse sevgili mya ?

Ü

Üye silindi 70925

Cevabı bu forumda arıyorsanız cevap skalası normal olarak genişler, yani herşey mümkün olabilir, imalarda bulunulmasına gerek yok; psikoloji, durugörü, astral seyahat, varlıklar, in cin : ) vs. vs. ...

Size yorum yapılmamasının sebebi yanlış yönlendirmemek. Yapınca da zaten tahmin dahilinde yapabiliyoruz. Kesin konuşmak mümkün değil. Tekrar eden bir durum değilse boşvermenizi tavsiye ederim sn @Parmesan. Sürekli devam ediyor ve rahatsızlık veriyorsa doktora başvurabilirsiniz ya da işin ehli bir hocaya. Ama devam etmiyorsa önemsemeyin. Site sahipleri alanında uzman onlara da danışabilirsiniz. İsterseniz gördükleriniz ile ilgili günlükte tutabilirsiniz, sürekli gördüğünüz kişi ile ilgili parçaları birleştirmek adına. Rüya değil diyorsunuz o yüzden tanımlamakta zor.

business woman

Kayıtlı Üye
Hem g
Cevabı bu forumda arıyorsanız cevap skalası normal olarak genişler, yani herşey mümkün olabilir, imalarda bulunulmasına gerek yok; psikoloji, durugörü, astral seyahat, varlıklar, in cin : ) vs. vs. ...

Size yorum yapılmamasının sebebi yanlış yönlendirmemek. Yapınca da zaten tahmin dahilinde yapabiliyoruz. Kesin konuşmak mümkün değil. Tekrar eden bir durum değilse boşvermenizi tavsiye ederim sn @Parmesan. Sürekli devam ediyor ve rahatsızlık veriyorsa doktora başvurabilirsiniz ya da işin ehli bir hocaya. Ama devam etmiyorsa önemsemeyin. Site sahipleri alanında uzman onlara da danışabilirsiniz. İsterseniz gördükleriniz ile ilgili günlükte tutabilirsiniz, sürekli gördüğünüz kişi ile ilgili parçaları birleştirmek adına. Rüya değil diyorsunuz o yüzden tanımlamakta zor.
Rüya değildi. Ve bi daha da olmadı. Sanırım haklısınız boşverebilirim. Sadece uzun zaman etkisinden çıkamamıştım. Teşekkür ederim görüşünü bildirdiğin için ?