Nereden Başlamalı?

yoel34

Kayıtlı Üye
Merhaba, Rüyalarımda ara sıra ilginç şeyler yaşıyorum. Bugün gördüğüm rüyada şeytan ve askerleriyle mücadele ediyordum. Ellerinden birilerini kurtarmaya çalışıyordum. Yalnız şeytan kadın kılığındaydı. Rüyanın yaşandığı yer ise, daha önce ailemize büyü yapan akrabamızın evinin bodrum katı. Daha öncede rüyalarımda bu evde çeşitli şeyler görüp yaşamıştım. Bir rüyamda cehennem ateşi çukurları görüyordum, başlarında zebanilerin olduğu. Ve ne tesadüfse ne zaman bu tarz rüyalarım yoğunlaşsa, yaşadığım evde farklı şeyler görüyorum. Uçarak hızlıca hareket eden siyah gölgeler görüyorum. Bugünde bu gölgeden gördüm, önümden hızlıca uçarak geçti. Bu durumun Rüyalarla bağlantısını şu an için bilmiyorum.
Ayrıca içimdeki his sürekli 3. gözümü açmam yönünde yönlendiriyor beni. İnanç olarak Hristiyanım. Nasıl bir yol almalıyım, nereden başlamalıyım? Bu bir aldatmaca olabilir mi sizce?

Denizc

Kayıtlı Üye
Olabilir. Kaynagini bilmediginiz sese guvenmeyin, icinizden gelsede... Hic bilmediginiz bir konuya hic dalmayin. Geri donulmez kotu sonuclar dogurabilir. Etrafta ucan kacan cogalir. Oncelikle korunma yapmanizi oneririm faydasi olacaktir. Sitede yontemler mevcut.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Merhaba, Rüyalarımda ara sıra ilginç şeyler yaşıyorum. Bugün gördüğüm rüyada şeytan ve askerleriyle mücadele ediyordum. Ellerinden birilerini kurtarmaya çalışıyordum. Yalnız şeytan kadın kılığındaydı. Rüyanın yaşandığı yer ise, daha önce ailemize büyü yapan akrabamızın evinin bodrum katı. Daha öncede rüyalarımda bu evde çeşitli şeyler görüp yaşamıştım. Bir rüyamda cehennem ateşi çukurları görüyordum, başlarında zebanilerin olduğu. Ve ne tesadüfse ne zaman bu tarz rüyalarım yoğunlaşsa, yaşadığım evde farklı şeyler görüyorum. Uçarak hızlıca hareket eden siyah gölgeler görüyorum. Bugünde bu gölgeden gördüm, önümden hızlıca uçarak geçti. Bu durumun Rüyalarla bağlantısını şu an için bilmiyorum.
Ayrıca içimdeki his sürekli 3. gözümü açmam yönünde yönlendiriyor beni. İnanç olarak Hristiyanım. Nasıl bir yol almalıyım, nereden başlamalıyım? Bu bir aldatmaca olabilir mi sizce?
Hristiyansaniz bir kilise görevlisine başvurun.Papazlar bu konularada ehil olurlar.Negatif bir durum varsa müdahale ederler.Eğer üzerinde bir mussallat durumu varsa.Onlar üçüncü gözünü açmaya çalisip sizinle iletişim kurmaya çalisirlar.Sakin korkmayın korku frenkansi onları güçlü yapar.Yaşadiginiz yerdeki kilise görevleriyle görüşün.Ne olduğunu bilmiyoruz.Çunku belki onlarda hristiyandir.Sizi müsiad uygun görüşmürlerdir kendilerine iletişim kurmaya çalışır.Ehil olan biri siz temizler veya onlarla iletişime geçirir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kiliseden mumlar alın. Benim yayınladım mumlu Arınma işlemi var. Onu yapın. Yapmadan önce. 7 defa
Göklerdeki Babamız,

Adın kutsal kılınsın.

Egemenliğin gelsin.

Gökte olduğu gibi, yeryüzünde de

Senin istediğin olsun.

Bugün bize gündelik ekmeğimizi ver.

Bize karşı suç işleyenleri bağışladığımız gibi,

Sen de bizim suçlarımızı bağışla.

Ayartılmamıza izin verme.

Bizi kötü olandan kurtar.

Çünkü egemenlik, güç ve yücelik

Sonsuzlara dek senindir!

Amin.

Sonra da kendinize ve evinize korunma yapınız.