Neler yaşadığıma bir açıklama getirebilen olur mu?

Aden_s

Kayıtlı Üye
Nereden ve nasıl başlayacağımı tam olarak bilmiyorum. Çocukluğumda çok ilginç şeyler yaşayan bir dönem geçirdim çok detaya girmeden anlatmaya çalışıcam; çok garip şeyler görüyordum bunlar bazen upuzun siyah yüzsüz çarşaf benzer bir şey giymiş bir varlık, bazen küçük bir çocuk ağzı gözü farklı yerlerde olan, bazen gece odamın kapısının kulubunun aşağı kadar inip tekrar yukarı çıktığını gördüğüm bir sürü garip olay, o sıralar çok iyi fal bakıyordum. Bu olaylardan çok korktuğum için panik atağım oluşmuştu, ailem beni bir doktora götürdü tüm beyinsel aktivitelere dahi baktılar hiçbir sorunum olmadığını hatta beynimin iyi gelişmiş olduğunu sadece panik atak geçirdiğimi söylemişler. Hiçbir şey çıkmayınca daha sonra hocalara “cinci” dediğimiz insanlara başvurduk, ya cin musallatı ya büyü deyip durdular yaptıkları da bir şey değiştirmedi.
Bunca kötü olay yaşarken bir gün evde bir odanın içinde sapsarı bir ışık gördüm tüm korkunç varlıkların aksine çok güzeldi tüm odayı sarı ışık kaplıyordu çok huzurlu hissettiğimi hatırlıyorum, o kadar güzeldi ki annem de görsün istedim tabi annemi çağırdığımda gün ışığından başka hiçbir şey yoktu. Çocukluğumu belirli bir döneme kadar görülerim açık olarak geçirdim daha sonra görüler yerini aşırı tuhaf rüyalara sürekli beyaz gözlü göz bebeği olmayan insanlar görüyordum ya bir şeyler anlatıyor ya yardım ediyordum onlara ya da bana kızıyorlardı bilmediğim bir dilde. Rüyalarımı genellikle bilinçaltıma yordum, ta ki bir rüyaya kadar; rüyamda beyaz gözlü bir insan ve ben bildiğim bir ortamdaydık bir anne köpek ve yavruları yanımıza geliyorlardı o da onlardan korkmamam gerektiğini söylüyordu anne köpeğe bir tabak içinde süt verdim çok cılızdı daha sonra iki yavru benim yanıma geldi ve diğerleri kayboldu. Rüyamdan iki hafta sonra evden kaçan kedimi aramak için dışarı çıktım, rüyamda gördüğüm anne köpeğin aynısını ve yavrularını buldum onlara mama götürdüm bir süre sonra hepsi ölmeye başladı gençlik hastalığıymış meğer hastalandıktan sonra iki üç günde ölüyorlardı, en son bir yavru daha hastalandı veteriner ilaç tedavisinin bu evrede faydasız olduğunu söyledi, her gittiğimde ölü bulacağımdan korkuyordum sonra internette ayran ile yapılan bir karışım bulup onu enjektörler zorda olsa verdim birkaç günde su içmeye yemek yemeye başladı, rüyamda ki gibi sadece ikisi benle kaldı..
Şuan 23 yaşındayım farklı bir eve taşındık rüya harici garip şeyler görmüyordum, bir akşam babamla oturuyoruz ışıklar kapalı sadece televizyon ışığı var odada koridoru ve mutfağın kapısını görüyoruz birden bir ışık çaktı sanki yıldırım düştü mutfağa sarı bir ışık yerden tüm koridoru aydınlattı ve kayboldu, sadece ben gördüm sandım ama babam da gördü bu sefer elektriksel bir şey olduğunu düşünüp hemen mutfağa koştuk hiçbir şey yok iki gece ard arda aynı saatlerde babam tekrar mutfakta bu ışığı gördü ki asla inanmaz böyle olaylara realisttir. Çok kafa yormamaya çalıştım bir gece elektrikler kesildiğinde mutfağın yanından geçtim o an tam farkına varamadım ama mutfağın içinde sapsarı bir ışık vardı gözlerimi kapatıp hızlıca geçtim ki o gece tüm sokakta elektrikler gitmişti o an anladım ki kesinlikle elektriklerle ilgili bir olay değil. Başka insanlara başvurdum bazılarından daha farklı yorumlar aldım ailemden geçmiş soydan gelen bir ilim veya ona benzer bir şey olduğunu söylediler. Rüyamda en son kan kustuğumu kanın içinde davut yıldızı olduğunu görüyordum davut yıldızının yanında değişik çizgiler vardı. Yaşadığım olaylara bir türlü açıklama getiremedim ne ben ne de başkası, bu konuya benzer şeyler yaşamış ya da bilgi sahibi olanlar yazarsa çok sevinirim. Bunlar çok yüzeyseldi anlattıklarım detaylı soru için mesaj atabilirsiniz.

Son düzenleme:

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Nereden ve nasıl başlayacağımı tam olarak bilmiyorum. Çocukluğumda çok ilginç şeyler yaşayan bir dönem geçirdim çok detaya girmeden anlatmaya çalışıcam; çok garip şeyler görüyordum bunlar bazen upuzun siyah yüzsüz çarşaf benzer bir şey giymiş bir varlık, bazen küçük bir çocuk ağzı gözü farklı yerlerde olan, bazen gece odamın kapısının kulubunun aşağı kadar inip tekrar yukarı çıktığını gördüğüm bir sürü garip olay, o sıralar çok iyi fal bakıyordum. Bu olaylardan çok korktuğum için panik atağım oluşmuştu, ailem beni bir doktora götürdü tüm beyinsel aktivitelere dahi baktılar hiçbir sorunum olmadığını hatta beynimin iyi gelişmiş olduğunu sadece panik atak geçirdiğimi söylemişler. Hiçbir şey çıkmayınca daha sonra hocalara “cinci” dediğimiz insanlara başvurduk, ya cin musallatı ya büyü deyip durdular yaptıkları da bir şey değiştirmedi.
Bunca kötü olay yaşarken bir gün evde bir odanın içinde sapsarı bir ışık gördüm tüm korkunç varlıkların aksine çok güzeldi tüm odayı sarı ışık kaplıyordu çok huzurlu hissettiğimi hatırlıyorum, o kadar güzeldi ki annem de görsün istedim tabi annemi çağırdığımda gün ışığından başka hiçbir şey yoktu. Çocukluğumu belirli bir döneme kadar görülerim açık olarak geçirdim daha sonra görüler yerini aşırı tuhaf rüyalara sürekli beyaz gözlü göz bebeği olmayan insanlar görüyordum ya bir şeyler anlatıyor ya yardım ediyordum onlara ya da bana kızıyorlardı bilmediğim bir dilde. Rüyalarımı genellikle bilinçaltıma yordum, ta ki bir rüyaya kadar; rüyamda beyaz gözlü bir insan ve ben bildiğim bir ortamdaydık bir anne köpek ve yavruları yanımıza geliyorlardı o da onlardan korkmamam gerektiğini söylüyordu anne köpeğe bir tabak içinde süt verdim çok cılızdı daha sonra iki yavru benim yanıma geldi ve diğerleri kayboldu. Rüyamdan iki hafta sonra evden kaçan kedimi aramak için dışarı çıktım, rüyamda gördüğüm anne köpeğin aynısını ve yavrularını buldum onlara mama götürdüm bir süre sonra hepsi ölmeye başladı gençlik hastalığıymış meğer hastalandıktan sonra iki üç günde ölüyorlardı, en son bir yavru daha hastalandı veteriner ilaç tedavisinin bu evrede faydasız olduğunu söyledi, her gittiğimde ölü bulacağımdan korkuyordum sonra internette ayran ile yapılan bir karışım bulup onu enjektörler zorda olsa verdim birkaç günde su içmeye yemek yemeye başladı, rüyamda ki gibi sadece ikisi benle kaldı..
Şuan 23 yaşındayım farklı bir eve taşındık rüya harici garip şeyler görmüyordum, bir akşam babamla oturuyoruz ışıklar kapalı sadece televizyon ışığı var odada koridoru ve mutfağın kapısını görüyoruz birden bir ışık çaktı sanki yıldırım düştü mutfağa sarı bir ışık yerden tüm koridoru aydınlattı ve kayboldu, sadece ben gördüm sandım ama babam da gördü bu sefer elektriksel bir şey olduğunu düşünüp hemen mutfağa koştuk hiçbir şey yok iki gece ard arda aynı saatlerde babam tekrar mutfakta bu ışığı gördü ki asla inanmaz böyle olaylara realisttir. Çok kafa yormamaya çalıştım bir gece elektrikler kesildiğinde mutfağın yanından geçtim o an tam farkına varamadım ama mutfağın içinde sapsarı bir ışık vardı gözlerimi kapatıp hızlıca geçtim ki o gece tüm sokakta elektrikler gitmişti o an anladım ki kesinlikle elektriklerle ilgili bir olay değil. Başka insanlara başvurdum bazılarından daha farklı yorumlar aldım ailemden geçmiş soydan gelen bir ilim veya ona benzer bir şey olduğunu söylediler. Rüyamda en son kan kustuğumu kanın içinde davut yıldızı olduğunu görüyordum davut yıldızının yanında değişik çizgiler vardı. Yaşadığım olaylara bir türlü açıklama getiremedim ne ben ne de başkası, bu konuya benzer şeyler yaşamış ya da bilgi sahibi olanlar yazarsa çok sevinirim. Bunlar çok yüzeyseldi anlattıklarım detaylı soru için mesaj atabilirsiniz
Bu işleri herkes farklı yorumlayabilir. Kiminin enerjisi açık oluyor kiminin yıldızı düşük sebep herneyse bi şekilde bu işlere bulaşıyoruz. Benzer şeyler yaşıyoruz. Sanırım en büyük sorun nasıl kontrol edeceğimizi bilmiyoruz çünkü bu ilim isteyen bi konu.
Açıklama getiremeyecek bir durum yok aslında :) ne olduğu açık bence. korkmamanız lazım. Tabi insan geriliyor ama o korku batağına girince işler daha da sarpa sarıyor.

* sadece en ilgimi çeken kısım bir kaç ay önce bende rüyamda kan kustuğumu gördüm. Saç kıllarına dolanmış pıhtılı toplu iğneler kusuyordum. Uyanınca ağzımda kan tadı vardı epey, kalktım su içtim falan.

Aden_s

Kayıtlı Üye
Bu işleri herkes farklı yorumlayabilir. Kiminin enerjisi açık oluyor kiminin yıldızı düşük sebep herneyse bi şekilde bu işlere bulaşıyoruz. Benzer şeyler yaşıyoruz. Sanırım en büyük sorun nasıl kontrol edeceğimizi bilmiyoruz çünkü bu ilim isteyen bi konu.
Açıklama getiremeyecek bir durum yok aslında :) ne olduğu açık bence. korkmamanız lazım. Tabi insan geriliyor ama o korku batağına girince işler daha da sarpa sarıyor.

* sadece en ilgimi çeken kısım bir kaç ay önce bende rüyamda kan kustuğumu gördüm. Saç kıllarına dolanmış pıhtılı toplu iğneler kusuyordum. Uyanınca ağzımda kan tadı vardı epey, kalktım su içtim falan.
Az önce öğrendiğim bilgisine güvendiğim birinden öğrendiğime göre kan bizim yaşam enerjimizi temsil ediyormuş, kan kusmanın da kötü bir anlamı yokmuş, Davut yıldızı da içsel olarak değişimin habercisiymiş. Mesajla iletişime geçer misiniz neler yaşadığınızı merak ediyorum ki çok haklısınız korku çok kötü bir bataklık

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Sanki başka hayatta geçmişimin simülasyonu gibisiniz. Yazdıklarınız çok tanıdık geldi.
Hayırlı değil o gelen size söyleyeyim. Tez vakitte yasaklar kalkar umarım da deniz aşırı yolculuk yapın.
Boy abdesti alın. Sirkeli suyla durulanın. Ayetel kürsi, nas Felak okuyun. Evinizi güzelce temizleyin sirkeli suyla. Adaçayı yakın.

Aden_s

Kayıtlı Üye
Sanki başka hayatta geçmişimin simülasyonu gibisiniz. Yazdıklarınız çok tanıdık geldi.
Hayırlı değil o gelen size söyleyeyim. Tez vakitte yasaklar kalkar umarım da deniz aşırı yolculuk yapın.
Boy abdesti alın. Sirkeli suyla durulanın. Ayetel kürsi, nas Felak okuyun. Evinizi güzelce temizleyin sirkeli suyla. Adaçayı yakın.
Bahsettiklerim inanın özeti bile değil yaşadıklarımın, her yolu denedim muska taktım, hocalara danıştım biri musallat biri büyü dedi, son iki yılda danıştıklarım ise büyü ya da musallatın zerresi yok ama soyundan geçen bir özellik, seni kötü yola sokmak için musallat olmaya çalışırlar dediler ki musallat olmasalar bile bir açığımı bir boşluğumu gözlendiklerine eminim.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Dinsel anlamda elinizden ne geliyorsa yapın derim. İlim ehli hoca bulmak zor. Bu süreç soysal yani anneniz babanız ile ilgili bir durumsa adak kesin. Kardeşimin aynı tarihli kazaları için adak kesmiştik. Gerçekten işe yaradı. Panik atağınız için terapi alamazsanız bu hastalıkla ilgili çok araştırma yapın. Özünde korkuyu yenmek zorundasınız. Dövüş sporlarını tavsiye ederim.
Bu olaylar yüzünden panik atak oldunuz. Ya da panik atak böyle bir şey. Ama aynı evin için birçok kişi farklı olayları yaşayınca ya da şahit olunca ilk denilen akla daha mantıklı geliyor.
Bu durumlar sizi düşüre düşüre olumsuz etkileyecek. bu şeyler daha da fiillere yansıyacak. O yüzden aşağıda yolladığım titreşim seviyelerine bakın. Bunu yükseltmek için kendinizi enerji, din, maddesel, eylemsel,psikolojik, çevresel vb açıdan arındırmalısınız. Ardından kendinizi yükseltmelisiniz: Korunma duaları, üstte dediklerim, adak, motivasyon, vb.
Bu olayları yaşadıkça görmezden gelmek zorundasınız. En temel sorununuz korku çünkü. Ona odak olursanız onda kaybolursunuz. Her şey korkunuzdan beslenir. Onu yok ederseniz. Etkileri azalacaktır. Tevbe dualarınızı yaparken soydan gelen negatif kalıntılar için de sözel olarak yok olmasını, bağışlanmayı dileyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• frekansyuksiyilesmek.jpg
    frekansyuksiyilesmek.jpg
    390.4 KB · Görüntüleme: 20

Aden_s

Kayıtlı Üye
Dinsel anlamda elinizden ne geliyorsa yapın derim. İlim ehli hoca bulmak zor. Bu süreç soysal yani anneniz babanız ile ilgili bir durumsa adak kesin. Kardeşimin aynı tarihli kazaları için adak kesmiştik. Gerçekten işe yaradı. Panik atağınız için terapi alamazsanız bu hastalıkla ilgili çok araştırma yapın. Özünde korkuyu yenmek zorundasınız. Dövüş sporlarını tavsiye ederim.
Bu olaylar yüzünden panik atak oldunuz. Ya da panik atak böyle bir şey. Ama aynı evin için birçok kişi farklı olayları yaşayınca ya da şahit olunca ilk denilen akla daha mantıklı geliyor.
Bu durumlar sizi düşüre düşüre olumsuz etkileyecek. bu şeyler daha da fiillere yansıyacak. O yüzden aşağıda yolladığım titreşim seviyelerine bakın. Bunu yükseltmek için kendinizi enerji, din, maddesel, eylemsel,psikolojik, çevresel vb açıdan arındırmalısınız. Ardından kendinizi yükseltmelisiniz: Korunma duaları, üstte dediklerim, adak, motivasyon, vb.
Bu olayları yaşadıkça görmezden gelmek zorundasınız. En temel sorununuz korku çünkü. Ona odak olursanız onda kaybolursunuz. Her şey korkunuzdan beslenir. Onu yok ederseniz. Etkileri azalacaktır. Soydan gelen negatif etkiler içinde tevbe edebilirsiniz.
Teşekkür ederim, enerjiyi yükseltmek bazılarına göre aura güçlendirmek bunları araştırıyorum doğruluğuna da inanıyorum, lakin ben de dediğiniz gibi soydan geçen kötü bir şey büyü musallat olduğunı çok düşündüm çok kafa yordum ama soydan geçen şey musallat gibi değil bunu danıştıklarımdan bazıları şöyle yorumladı, eğer soyunuzda böyle özellikler varsa soyda her 50-60 senede belki daha uzun sürede bir kişide çıkıyormuş bunlar, benim amcamında görüleri açık ve panik atağa sahip.. Ama soydan gelmesi demek kötü ya musallat anlamında değilmiş şöyle tarif etti örneğim bunları şifacı, haberci ve koruyucu olarak 3 kısıma ayırıyorlar bunlardan biri ya da hepsi olabiliyormuş soydan geçen şeyler bunlarmış anlatılana göre. Büyükbabanem ile aramızda çok özel bir bağ vardı 102 yaşında vefat etti o çok iyi fal bakardı ama görüsünde ya da başka bir şeyden hiç bahsetmedi

Aden_s

Kayıtlı Üye
bu tavsiyeyi heryerde görüyorum. mantığı nedir? gerçekten iyi geliyor mu?
Örneğin musallat yaşayanlar hep belirli enerjide varlıklar görür ya da aynı varlığı görüyorlar, benim gördüklerimin hepsinin enerjisi farklı biri çok kötü diğeri nötr o sarı gördüğüm ışıkta çok pozitifti, sizin gördükleriniz nasıl hissettiriyor

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Örneğin musallat yaşayanlar hep belirli enerjide varlıklar görür ya da aynı varlığı görüyorlar, benim gördüklerimin hepsinin enerjisi farklı biri çok kötü diğeri nötr o sarı gördüğüm ışıkta çok pozitifti, sizin gördükleriniz nasıl hissettiriyor
ben genelde kötüenerjili görüyorum. sadece 2 kez farklı oldu. adımı seslenip dua et dedi tok kalın bi ses. ama korkutmadı yani. onun dışındakiler beni hep korkuttu.

Aden_s

Kayıtlı Üye
ben genelde kötüenerjili görüyorum. sadece 2 kez farklı oldu. adımı seslenip dua et dedi tok kalın bi ses. ama korkutmadı yani. onun dışındakiler beni hep korkuttu.
Çok iginç ben de rüyamda rğyamda bir adamın bana korkma Celle Celaluhu dediğini duymuştum ki Allah’ın 99 ismine hakim biri değilim