Nekromanci

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nekromanci hakkında makale yazamıyorum, ama yine de sorular sorulduğunda bir konu altında cevaplansinlar.

Sevgilli @Absoluta Virtute konu ile ilgili buradan devam edeceğiz sanirim. İzninizle benim bir kaç sorum var.
1) Arachne glif ile çalışırken ölü ruhlar ile çalışıyoruz ve sevdiklerimize bize zarar vermemesini istiyoruz. Futhark runeler ve Göktürk alfabesi de ölü ruhlar ile mi çalışıyor?
2) Ölü ruhlar hep aramızda ve enerji çekiyorlar ise korunma günlük hayatın parçası mı olmalı???
3) Bizim yakınlarımızın ruhları da aramızda mi dolaşıyor yoksa başka bir boyutta başka bir enerji düzeyinde huzurlular mi??? Huzur ya da rahatsızlıkları ne ile alakalı? Çünkü her din ölüm sonrası için farklı şeyler söylüyor.
4) Bu soru kişisel, bir kaç gündür ölen yakınımı rüyamda görüyorum birşeyler yapmaya çalışıyoruz ama uyandıktan sonra ruyaya bir türlü anlam veremiyorum. Ölü ruhlar rüyalar ile iletişim kurarlar mi???
1. Hayır. Runelerin kendi egregoru var. Ve bizim enerjimizle çalışırlar. İskandinav runeleri mesela tanrıların gücü ile çalışabilirler. Odin'i davet ederek ve sunak yaparak yapılabilir mesela.
2. Ölüler genellikle mezarlıkta olurlar. Onları düşündüğümüz zaman yanımızda olurlar. Davet edersiniz sizin enerjinizi alırlar. Ya da büyü ile musallat olurlar. Büyüsüz de musallat olabilirler eğer ölüyü çok fazla düşünüp özlersiniz bir kanal oluşur ve sonunda iyi şeyler olmayacak. Uzun da yasayamazsiniz tüketir sizi. Eğer nekromant değilseniz korunma gerekmiyor. Büyü yapan korumanızı zaten kıracak. Ve üzerinizde taşıdığınız koruma da sizin enerjinizle çalışacak. Eğer bir nekromant düşmanınız yoksa ölülerden korunmak gereksiz. Sadece mezarlığa gittiğiniz zaman oradaki kurallara uymanız gerekiyor.
3. Ka ve Ba makalesini okuyun.
4. Rüyada iletişim kurabilirler. Ama o kişi mı geldi, yoksa onun kılığında varlık ayırt edebilmeniz zor. Birkaç gece geldiğine göre size bir konuda yardım etmeye çalışıyor olabilir.

createtherules

Kayıtlı Üye
Düşündüğümüzde bağlantı kurulabiliyorsa mesaj iletebilir miyiz? İstediğimiz bir şeyi? Anlayıp yapabilirler mi? Gerekirse enerji yerine farklı bir teklif vererek.
Ka ve Ba 'ya göre düşünürsek ölen kişinin eşyaları bizdeyse ne kadar süre onların enerjisini muhafaza ediyor? Enerji temizliği yapılan bir alanda bulunuyorsa bu eşyalar onların Ka.larını bitirmiş olabilirler mi? Bu eşyaları bağlantı kurmak için kullanabilir miyiz?
En önemlisi eğer mümkünse bunları yapabilmek için nekromant seviyesinde bir uzman mı olmak gerekir?

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Düşündüğümüzde bağlantı kurulabiliyorsa mesaj iletebilir miyiz?
Evet.
Anlayıp yapabilirler mi? Gerekirse enerji yerine farklı bir teklif vererek.
Burada zannedersem kendi enerji yerine alternatif enerji teklif edilecek. Bu olabilir. Kurban kesilebilir. Başka insana musallat edilir.
Ka ve Ba 'ya göre düşünürsek ölen kişinin eşyaları bizdeyse ne kadar süre onların enerjisini muhafaza ediyor? Enerji temizliği yapılan bir alanda bulunuyorsa bu eşyalar onların Ka.larını bitirmiş olabilirler mi? Bu eşyaları bağlantı kurmak için kullanabilir miyiz?
Enerji temizliği yapıldığı zaman ölünün enerjisi de temizleniyor. Ka ları bedenlerin çürüyüp yok olduğunda ve onları hatırlayan son canlı öldüğünde yok olacaklar. Mezarlığa gitmek kısmet değilse eşya aracılığıyla bağlantı kurulabilir. Lakin ben böyle bir şey yapmıyorum, uglasilir ölülerle çalışmaya terci ediyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
Adına bağış ve yardım yapmayı teklif ederek birinin rüyasına girmesini ve beni savunmasını isteyeceğim. Nekromant değilim ama düşününce bağlantı kuruluyorsa...Belki kabul eder. Odaklanma çalışmasıyla vs. denemek istiyorum

Darkon

Kayıtlı Üye
Ka kısmını az çok anladım ancak Ba dediğinizde ne oluyor? O ruh parçası nereye gidiyor tekamüle mi gidiyor? O da mı yok oluyor acaba? Bu tarz sorulara cevap veriyorlar mı yoksa gizli veya bilinmiyor mu?

createtherules

Kayıtlı Üye
Ka kısmını az çok anladım ancak Ba dediğinizde ne oluyor? O ruh parçası nereye gidiyor tekamüle mi gidiyor? O da mı yok oluyor acaba? Bu tarz sorulara cevap veriyorlar mı yoksa gizli veya bilinmiyor mu?
Benim anladığım kadarıyla Ba yok olmayan öz. Reenkarne olunuyorsa Ba'dan olunuyor farklı Ka.lar ile. Ba.lar bizi umursamaz belki de Ka.lar çalışabilir sanki

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Benim anladığım kadarıyla Ba yok olmayan öz. Reenkarne olunuyorsa Ba'dan olunuyor farklı Ka.lar ile. Ba.lar bizi umursamaz belki de Ka.lar çalışabilir sanki
Aynen öyle. Ba bize doğduğumuz da verilen parça. Olduğumuz de geri alınıyor. Ka ise yaşam süresi içinde edindiğimiz tecrübeler ve karakter. O enerji ipliği gibi ba ertrafini sarıyor. Öldüğümüzde o yirtiliyor ve Ba içinden alınıyor. Sonrası için Ba hakkında kesin bildim bilgi yok. Muhtemelen reinkarneye gidiyor. Tabi Ka yok olduğundan sonra.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Adına bağış ve yardım yapmayı teklif ederek birinin rüyasına girmesini ve beni savunmasını isteyeceğim. Nekromant değilim ama düşününce bağlantı kuruluyorsa...Belki kabul eder. Odaklanma çalışmasıyla vs. denemek istiyorum
Deneyin...
Kendiniz birinin ruyasin girip ve kendini savunmayı niye çalışmıyorsunuz? Bu de bir alternatif ;)

Darkon

Kayıtlı Üye
Sonrası için Ba hakkında kesin bildim bilgi yok. Muhtemelen reinkarneye gidiyor. Tabi Ka yok olduğundan sonra.
Böyleyse sonrası sorulsa acaba bilgi vermezler mi?
Deneyin...
Kendiniz birinin ruyasin girip ve kendini savunmayı niye çalışmıyorsunuz? Bu de bir alternatif ;)
Güzel fikir, önce rüyalarda kendi kontrolümüzü sağlayabilsek anca o zaman... Ben de o yok bilgisi olan paylaşsın zarar gelmez :DGerçeklik kontrolleri vs. klasik işlere odaklanamıyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
Deneyin...
Beni değil o insanı dikkate alacağı için :) Ancak o kişi uyarırsa korkar. Zaten ezdiği kişi ben.
Bu arada birinin rüyasına girip istediğimi söylemek, göstermek için bir formül varsa ilaç gibi olur çok seviniriz. Genelde kullanırız bence. Ben bir çok yol denedim. Davud yıldızlı olanı da denedim. Benim rüyama çok yansıdı açıkçası. Bunu karşıya girebildiğime yordum ama emin değilim tabi. Bu konuda glifleri kullanabilir miyiz? Ya da daha iyi bir formül var mı?

kelendria

Kayıtlı Üye
merhaba,
annemiz geçen yaz vefat etti. ben onu çok severdim ama abim hiç sevmezdi ve onu hiç iyi anmıyor. abimin son zamanlarda işleri bozuk. sebebini bulmak için meditatif çalışma yaptığımda annemle ilgili birşeyler olduğunu gördüm. (ne olduğunu tam göremedim) acaba onu içinden kötü anmasıyla bir negatif enerji bağı mı oluştu?

Alex06

Kayıtlı Üye
merhaba,
annemiz geçen yaz vefat etti. ben onu çok severdim ama abim hiç sevmezdi ve onu hiç iyi anmıyor. abimin son zamanlarda işleri bozuk. sebebini bulmak için meditatif çalışma yaptığımda annemle ilgili birşeyler olduğunu gördüm. (ne olduğunu tam göremedim) acaba onu içinden kötü anmasıyla bir negatif enerji bağı mı oluştu?
Annemiz ile olan ilişkimiz dişil enerji ile olan ilişkimiz aslında. Dişil enerji yoktan var eden çoğaltan alıcı bir enerji. Dolayısıyla dişil enerji ile problemi olanlar dişil tarafı az olanlar hayattan isteselerde alamıyorlar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
merhaba,
Bu konuda cevap vermek için bakım bakılmalı. Eğer zararlı bir bağ çıkarsa. Bağ kesme çalışması yapılmalı. Sonrasında çeşitli psikolojik yöntemlerle annesini affetmeye ve sevmeye yönelik çalışmalar yapılmalı. 6 ay içinde bağ onarildiginda artık zararlı bir bağ olmayacak.

cathrine

Kayıtlı Üye
Annemiz ile olan ilişkimiz dişil enerji ile olan ilişkimiz aslında. Dişil enerji yoktan var eden çoğaltan alıcı bir enerji. Dolayısıyla dişil enerji ile problemi olanlar dişil tarafı az olanlar hayattan isteselerde alamıyorlar.
Bu konuda cevap vermek için bakım bakılmalı. Eğer zararlı bir bağ çıkarsa. Bağ kesme çalışması yapılmalı. Sonrasında çeşitli psikolojik yöntemlerle annesini affetmeye ve sevmeye yönelik çalışmalar yapılmalı. 6 ay içinde bağ onarildiginda artık zararlı bir bağ olmayacak.
Bu bilgilere katılıyorum ama tamam mantıklı gelmiyor.Okuduğum bazı yazılarda anne ile olan ilişkinin dişil enerjiyle bağlantılı olduğu söyleniyor ve hayat yolunda gitmiyorsa anne ile olan bağın olumsuzluğuna yoruluyor.Çok başarılı,varlıklı,ünlü,şanslı saydığımız insanları da gözlemlediğimde annesi hayatta olduğu halde görüşmeyip de yine de isteklerine ulaşmışlar.Herkeste aynı sebep çalışmıyor demek ki...Örneğin bir insanın işi rast gitmiyorsa hemen atalarımıza bağlanıyor,ben bu görüşe de katılıyorum,atalarımız bilinçaltımıza kadar nesiller boyu iyi ya da kötü bizi etkiliyorlar ama dedelerini,ninelerini iyi anmayan,onlardan çok da hoşnut olmayan bir çok kişiyle sohbet etmişimdir..Hayatlarında istediklerini bir bir gerçekleştirmiş,maddi ve manevi alanda kendilerini başarılı ,iyi hisseden,hali vakti yerinde insanlardı.Herşeyi bu ilişkilerin niteliğine bağlamak doğru mu sizce?Bu bilgileri kabul ediyorum,sizin yazdıklarınıza da katılıyorum ,sadece beyin fırtınası yapalım diyorum.Bazı insanlarda sistem farklı çalışıyor sanki...Umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bu bilgilere katılıyorum ama tamam mantıklı gelmiyor.Okuduğum bazı yazılarda anne ile olan ilişkinin dişil enerjiyle bağlantılı olduğu söyleniyor ve hayat yolunda gitmiyorsa anne ile olan bağın olumsuzluğuna yoruluyor.Çok başarılı,varlıklı,ünlü,şanslı saydığımız insanları da gözlemlediğimde annesi hayatta olduğu halde görüşmeyip de yine de isteklerine ulaşmışlar.Herkeste aynı sebep çalışmıyor demek ki...Örneğin bir insanın işi rast gitmiyorsa hemen atalarımıza bağlanıyor,ben bu görüşe de katılıyorum,atalarımız bilinçaltımıza kadar nesiller boyu iyi ya da kötü bizi etkiliyorlar ama dedelerini,ninelerini iyi anmayan,onlardan çok da hoşnut olmayan bir çok kişiyle sohbet etmişimdir..Hayatlarında istediklerini bir bir gerçekleştirmiş,maddi ve manevi alanda kendilerini başarılı ,iyi hisseden,hali vakti yerinde insanlardı.Herşeyi bu ilişkilerin niteliğine bağlamak doğru mu sizce?Bu bilgileri kabul ediyorum,sizin yazdıklarınıza da katılıyorum ,sadece beyin fırtınası yapalım diyorum.Bazı insanlarda sistem farklı çalışıyor sanki...Umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir.
Her şey enerji varlığı olduğu için bu bağların da yarattığı negatif etkilerden korunabiliyorsa demek ki kendi adına bir şeyler başarabilmiştir diyebiliriz belki. Ya da çok kuvvetli ve temiz enerji akışları sağlayan bağları vardır ancak faydalanmayı bilmiyordur. Kişinin kendi yetenek ve farkındalığı devreye orada girer. Ben her zaman bağlar arasından istediğimizi kesip istediğimizi bırakma özgürlüğümüz olmasını isterdim aileyle ama böyle mümkün değilmiş. Keşke olsaydı. Demek ki kaderi yönlendirmemiz onları yönetmek gibi bir şey

Darkon

Kayıtlı Üye

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Gözden kaçmış olabilir. Cevabınızı merak ettim.

Daldan dala konan erkekler ve kadınların nasıl bir enerji akışı oluyor acaba?
Soruyu anlamadım..
Daldan dala konan kadınlar enerjidir olurlar. Bir erkekle kadının cinsel ilişkiden sonra yaklaşık 4 sene bağ olur. 7 seneye kadar uzayabilir. Çok partneri olan kadınlardan çok erkek beslenmiş oluyor. Erkeklerde tahmin ederseniz durum ta tersi.
Tabi istisnalar da var. Bazen kadınlar erkeklerden enerji çekiyor ve bu olduğunda çektikleri miktar epey çok oluyor.

Darkon

Kayıtlı Üye
Soruyu anlamadım..
Daldan dala konan kadınlar enerjidir olurlar. Bir erkekle kadının cinsel ilişkiden sonra yaklaşık 4 sene bağ olur. 7 seneye kadar uzayabilir. Çok partneri olan kadınlardan çok erkek beslenmiş oluyor. Erkeklerde tahmin ederseniz durum ta tersi.
Tabi istisnalar da var. Bazen kadınlar erkeklerden enerji çekiyor ve bu olduğunda çektikleri miktar epey çok oluyor.
Tamam o zaman şöyle diyeyim; bir nekromancy çalışması yapan birisi çalıştığı varlıklara soramaz mı "ölümden sonra ne oluyor?" diye. Siz belki reinkarneye gidiyor demişsiniz ya onun için merak ettim. Ölülerle iletişim kuruluyorsa herhalde bu yaşamdan sonrası da sorulabilir diye düşünüyorum. Yoksa onlarda ba'ya ne olduğunu bilmiyorlar mı?. Bir de neden sürekli acı çekerek mezarlıklar bölgelerinde bekliyorlar? Yazılarınızdan öyle anladım yanlış anladıysam düzeltin.

Bu ilişkiler konusunda anlattığınız çok ilginç geldi. Kadınlar daha çok ilişki kuruyorsa daha çok enerji kaybediyor. Erkekler ise daha çok kazanıyor yani... Halbuki işi cinsel ilişki kurmak olan bir sürü kadın-erkek var biliyorsunuz. O zaman bu 4 ve 7 senelik bağlara ne oluyor. Karman çorman işler iyice arapsaçına dönmesi gerekiyor herhalde. :D

Bize epey miktar çekenler nasıl oluyor söyleyin takla atarak kaçalım :D