Negatif Enerji hakkında bilgisi olanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maou

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yaklaşık 8 senedir psişik güçler ve enerji üzerine bağzı araştırmalarım ve çalışmalarım oldu. Yatkınlığım olduğunu öğrendiğimden beri bulduğum gördüğüm herşeyi denedim. Kimisini başardım kimisi olmadı. Mesela astral veya elektrik kontrolü ile aram oldukça iyidir :) ama asıl anlayamadığım daha doğrusu tam olarak anlayamadığım enerji çalma konusunda oldukça iyiyim pozitifi de negatifi de alırım ama sadece negatifi sürekli olarak tutabiliyorum. Yani vücudum hatta etrafım sürekli negatif enerji. Hatta kalkan oluşturmak veya kendi enerjimi salmak istediğimde bazen kafamın içinde bazende normal şekilde koyu morumsu bir renk olduğunu açık bir şekilde görebiliyorum. Bu işler Hakkin da benden daha tecrübeli olan birkaç kişi bana enerjimin çok karanlık ve fazla olduğunu bir insan hatta eşyaya fiziki zarar verebilecek seviyede olduğunu söylemişti, ki bu konuda da birkaç deneyimim oldu. Benim asıl anlamlandıramadığım şey negatifin altında bir pozitif enerji yatıyor mu ? Ve neden pozitif enerjiyi tutup kullanamıyorum ? Burada illaki benden daha tecrübeli birileri vardır. Yani sınırsız bir şekilde negatifi aktarsam bile bitmiyor. İstemsiz bir şekilde sanki geri topluyorum hemen.

solosal

Kayıtlı Üye
Önemli olan bir enerjinin olmasi, varlik çalişmalari yapmalisin zamani gelmiş

Maou

Kayıtlı Üye
Önemli olan bir enerjinin olmasi, varlik çalişmalari yapmalisin zamani gelmiş
Başka varlıklarla kolay temasa geçebiliyorum bunun için usta birisinden bir eğitim almıştım ama pek anlaşamıyoruz :) biryerden sonra iki tarafında zararına olmaya başlıyor. Bende biraz agrasifim o konuda.

Maou

Kayıtlı Üye
Ayrı bir konu olduğu için bu başlık altında yazmadım sadece. Uzun ve farklı bir konu tamamen.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
yeteneksel bir şeyiniz olabilir neden enerji çalıyorsunuz karma olarak da ceza alırsınız ve bunun yanlış olduğunun farkında değil misiniz

Maou

Kayıtlı Üye
yeteneksel bir şeyiniz olabilir neden enerji çalıyorsunuz karma olarak da ceza alırsınız ve bunun yanlış olduğunun farkında değil misiniz
Çalma olayı sadece çalışma amaçlı oluyor abartılacak kadar değil ama oda genelde dediğim gibi negatif oluyor :)

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Çalma olayı sadece çalışma amaçlı oluyor abartılacak kadar değil ama oda genelde dediğim gibi negatif oluyor :)
Çalışma amaçlı da lafım meclisten dışarı bencillik oluyor hırsız bir mal çalsa en azından çalışarak o malı geri alabilirsin peki ya enerjin çekilince onu neyle geri alıcaksın ya o gün çok önemli bir işi varsa zulme uğrayan insanlara yardım etmeye niyetlendiyse nelere engel olabilir?? hırsızlıktan bile daha kötü bu söylediklerim biraz ağırsa kusura bakmayın tek yapan siz değilsiniz zaten ama insanlara bunu yapan insanların yaptığı canilik oluyor keyfine köle etmek gibi evren de keyfinize köle edemeyeceğinizi göstermek için karşınıza neler çıkarırsa artık çalışma amaçı çalarsın yarın başka bir şey için de çalabilirsin zorda kalınca kullanırsın buna bel bağlamak sırtını yaslamak yanlış olur mümkünse hiç yapmaman lazım belki olur da senin için çok tehlikeli veya önemli bir durum olur o zaman yapabilirsin belki uygun ortam varsa tavsiye etmiyorum tavsiyem bir yana doğru değil zaten

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Enerjiye ihtiyacınız olan zamanlar için bazıları psi pet diyorlardı enerji depolayabilirsiniz bir yerde. Varlıklardan vs.dan korumak için de koruma yapabilirsiniz. Alışveriş yapabildiğinizi söylüyorsanız bunu da bir ihtimal yapabileceğinizi düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...