Nedir acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By Je

Kayıtlı Üye
16 yaşından 19 yaşına kadar haftanın neredeyse 3 günü başıma gelen olay. Gece yatıyorum birden titremeye başlıyorum sanki deprem oluyormuş gibi titreme bittiği zaman garip rüya hayal kendimi kurtarana kadar çok korkunç olaylar yaşıyorum.suan 22 yaşındayım artık ayda 1 2 defa oluyor. Merak ettim nedir.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
16 yaşından 19 yaşına kadar haftanın neredeyse 3 günü başıma gelen olay. Gece yatıyorum birden titremeye başlıyorum sanki deprem oluyormuş gibi titreme bittiği zaman garip rüya hayal kendimi kurtarana kadar çok korkunç olaylar yaşıyorum.suan 22 yaşındayım artık ayda 1 2 defa oluyor. Merak ettim nedir.
3 yıldır oluyor ve doktora gitmedin mi gerçekten?

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Anksiyete ve panik atak gibi psikolojik rahatsızlığınız var mı önce bunu bir sorgulamak gerek. Bir de kendinizi ve yatağınızı temiz tutmaya çalışın, iyice odanızın altını üstünü kontrol edin işe yaramaz şeylerden kurtulun, mümkünse yanınızda gece yatarken su bulundurun.

İbisu

Kayıtlı Üye
Merak etmemen anormal olurdu zaten.Titreme nasıl oluyor ayrıntılı bir şekilde açıklayabilir misiniz. Forumun geçmişinden de araştırma yaparak faydalanabilirsiniz.

By Je

Kayıtlı Üye
Şu şekilde ayağımdan başlıyor her yerim titriyor ve bembeyaz olduğumu hissediyorum sonra sında garip rüya tarzı şeyler görüyorum karabasan cinli felan şeyler isterseniz anlatırım 1 kaç tane

STiNG44

Kayıtlı Üye
Kullandığın bi ilacın yoksunluğundan kaynaklanıyor.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle yaşamış olduğunuz bu olayı "Metafizik yada Parapsikoloji" başlıkları altında incelemeden önce, nörolojik bir testin sonucuna bakmak gerek. Parapsikolojik kökenli olayların çoğu, fizyolojik değil soyut tepkiler vermemize neden olur. 3 yıldır bu olayı yaşadığınızı yazmışsınız ve sanırım uzman bir doktor dan yardım almamışsınız. "Erken Tanı" nın önemini size hatırlatmak istiyorum.

Bilginize Saygılarımla.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Şu şekilde ayağımdan başlıyor her yerim titriyor ve bembeyaz olduğumu hissediyorum sonra sında garip rüya tarzı şeyler görüyorum karabasan cinli felan şeyler isterseniz anlatırım 1 kaç tane
Selamlar.
Doktora gitmekte fayda var. En azından sağlıklı çıkarsanız bu vakıa nın cinni olma ihtimaline karşı içinizde bir şüphe kalmaz.

Hastane sonuçları temiz çıkarsa güvenilir sünnet üzere yaşayan ağzı dualı bir kimseye gidin. Nasıl bulursunuz biraz zor ama çareler aranmalı. Nasipte varsa yolunuz yoluna düşer.

Cinler durduk yere insanları bu şekilde rahatsız edemezler. Allah tarafından izinleri yok. Çünkü insanların koruyucu melekleri var ve görmediğimiz boyutlardaki kötü varlıklardan bizi korurlar.

Bir büyü sonucu mu, sizin tuvalette banyoda yaptıgınız yanlış işler sonucu mu, gece dışarıda ya da tek tek saymaya gerek yok günlük yaşantı esnasında yanlış bir şeyler yapmış olabilirsiniz.
Haram işlemiş olabilirsiniz.

Bu tür hallerde melekler korumayı bırakıyor ve cinler dışarıdan tesir edebiliyor ya da musallat oluyor.

Bence durum bu.

Geçmiş olsun.

By Je

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Doktora gitmekte fayda var. En azından sağlıklı çıkarsanız bu vakıa nın cinni olma ihtimaline karşı içinizde bir şüphe kalmaz.

Hastane sonuçları temiz çıkarsa güvenilir sünnet üzere yaşayan ağzı dualı bir kimseye gidin. Nasıl bulursunuz biraz zor ama çareler aranmalı. Nasipte varsa yolunuz yoluna düşer.

Cinler durduk yere insanları bu şekilde rahatsız edemezler. Allah tarafından izinleri yok. Çünkü insanların koruyucu melekleri var ve görmediğimiz boyutlardaki kötü varlıklardan bizi korurlar.

Bir büyü sonucu mu, sizin tuvalette banyoda yaptıgınız yanlış işler sonucu mu, gece dışarıda ya da tek tek saymaya gerek yok günlük yaşantı esnasında yanlış bir şeyler yapmış olabilirsiniz.
Haram işlemiş olabilirsiniz.

Bu tür hallerde melekler korumayı bırakıyor ve cinler dışarıdan tesir edebiliyor ya da musallat oluyor.

Bence durum bu.

Geçmiş olsun.
Yani aslında daha önceden hoca felan o tarz yerlere gitmek istedim ama sanki bir yanım kaybetmek istemiyor gibi geliyor ama doktor a gideceğim bugün sonucu yazarım teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...