Neden hiç bi yaptığım şeyden sonuç alamıyorum

Seraphine

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ocak 2017
Mesajlar
473
Tepkime puanı
729
Yaş
27
Konum
Hall of Guides
8 ay yine de uzun bir süre ama .. Eğer söylediklerim aklınıza yatıyorsa bir süre o yönde davranın. Zaman her şeyi sizin için netleştirecek ve farklı bakış açıları ile bakabilmenizi sağlayacaktır. :)
 

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eki 2011
Mesajlar
59
Tepkime puanı
26
Eş ile ayrılmanın ana sorunu nedir. Başka bir insan var mı, çalışmalarda DNA kullanıldımı. Çalışmaların türü nedir. Yaşlar nedir. Majikal yıldızlar nedir. Ortak majikal yıldızlar nedir. Uzaklık çekiniklik hesaplandımı. Çalışmalar sorası sizin yapacaklarınız belirlendi mi. Çalışmalar kaç gün sürdü hangi gün hangi saatte yapıldı. Hangi tür enerjiler kullanıldı. Hiç birini bilmiyoruz o yüzden neden olmadığını söyleyemeyiz.

Yüzde doksan zaren hiç hesap yapmadı çalışmayı yapanlar ordan burdan aldıkları bilgilerle çalışma yaptılar. Yürek büyüsü gibi. Size uygunluğunu hesapladı mı ki de böyle bir şeye karar veriyor. At nalı gibi. Yani hem kanlı büyü var hem metal içeren büyü var biri hava biri su yani şimdi sizin ortak elementiniz hava mı su mu Hangiisne göre yaptı.

Her insan tek başına bir merkez bankası kasa kapısı gibi. Bir de ortak oluşturulan kapı var. Yani toplam üç kilitli kapı var. Her birinin kendine göre özelikleri var şifreleri ve açılma zamanları var.
Bunlar bulmadan işlem yapılmaz. Yapılsa da tutmaz

Peki bütün bunlar nasıl bulunur?
 
Üst