Neden her şey üst üste geliyor

Evanescence

Kayıtlı Üye
Aşırı şanssızım her şey üst üste geliyor bir sürü borcum vardı tekrardan baya bi miktar borca girdim. Bundan önce müdürün yaptığı torpil yüzünden başka yere gönderildim. Bir aralar bana büyü de yapmaya çalıştılar olmadı ellerinde patladı. Daha yazılacak çok şey var neden böyle hiçbir şey yolunda gitmiyor gün geçtikte çok kötü şeyler başıma geliyor ben ne yapabilirim

Alakan

Kayıtlı Üye
Şanssızlık ile alakalı bir iki başlık daha vardı onları da arama kısmından bulup size uygun olanı yapabilirsiniz.

cathrine

Kayıtlı Üye
Aşırı şanssızım her şey üst üste geliyor bir sürü borcum vardı tekrardan baya bi miktar borca girdim. Bundan önce müdürün yaptığı torpil yüzünden başka yere gönderildim. Bir aralar bana büyü de yapmaya çalıştılar olmadı ellerinde patladı. Daha yazılacak çok şey var neden böyle hiçbir şey yolunda gitmiyor gün geçtikte çok kötü şeyler başıma geliyor ben ne yapabilirim
Belli bir süre çevrenizi daraltıp olumsuz insanlardan uzak durarak başlayabilirsiniz...Sadece şans ritüelleri değil gerçek anlamda dünyaya,hayata fayda katarak da enerjinizi değiştirebilirsiniz....Manevi anlamda iyiliklerinizi arttırmaya çalışın...Şefkati,sevgiyi,ihtiyacı olana omuz vermeyi,yardım etmeyi ,elinizden geldiği kadar hangi inançta olursanız olun sadakalarınızı vermeye çalışın(Fazla eşyanızı paylaşmak,birilerinin karnını doyurmak vb...)Belki yapıyorsunuzdur,sadece hatırlatmak istedim...Doğayı korumaya çalışmak bile bir çeşit kedinize verdiğiniz değeri gösterir.(Çevrenizi temiz tutmak,yerdeki çöpü kaldırmak ya da elinizdekini çöpe atmak ,bir hayvana kutu yapıp korumak,verebiliyorsanız ara sıra sokaktaki hayvanları beslemek)Aklıma gelen örnekler ve en yakınınızdaki insanlara(ailenize)bunları yapması için vesile olmak...Siz yapamıyorsanız bile çevrenizi bu konuda bilinçlendirmeye çalışarak bile iyiliklere aracı olmuş sayılırsınız....Siz de örnekleri arttırabilirsiniz...Gönül almanız gereken birileri varsa(özür borcu)ya da kalbini kırdığınız insanlar varsa onların da bir şekilde duygularını iyileştirerek bazı enerjilerinizi düzeltebileceğinizi düşünüyorum...Yapmaktan bir şey kaybetmezsiniz,hiç bir şey değişmezse kendinize ve herşeye bakış açınız değişip gelişecek...