Naziler doğaüstü müydü?

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, 1933 yılında iktidara geçen Adolf Hitler 6 yıl içerisinde toplam 20 milyon ordu toplmaış ve onbinlerce uçaklar, gemiler, toplar vs. ve hatta bazı Alman generaller karşı tarafın attığı topun hangi saat hangi dakika tahmini olarak nereye düşeceğini bile önceden görüyormuş, ve biliyorsunuz nazilerin süper asker projesi vardı. O maddenin ismini anmak istemiyorum ban felan yeme ihtimalim var. O zamanın teknolojisi ile çok fazla şey başarmışlar ve hatta tibetliler ile iletişime geçip tibetli rahiplerle proje felan hazırlamışlar.

Peki sizce naziler doğaüstü müydü?

Ori

Kayıtlı Üye
Doğaüstü bir güce sahip olsalar şuan nazi almanyası hala dünyaya kök sökturüyor olurdu ve böylesine gözle görülür başarıların eşiğindeyken Rusya ile papaz olup askerlerini soğuktan kırdırmazdı. Bilmediğimiz şeyler olabilir ama doğaüstü olduğunu sanmıyorum. Nazi almanyası sadece zekanın, güçlü bir propagandanın ve kaba kuvvetin oluşturduğu bir topluluktu. Bu benim görüşüm.

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu konu da sizin değil mi aynı içerikli?.

Retro

Kayıtlı Üye
Propaganda üstünlüğü Hitlerdeydi.

Retro

Kayıtlı Üye
Hitler kendini Mesih olarak görüyordu.Bence Ezoterik açıdan bir çok bağlantısı vardı.

Paranoid șizofrendi çünkü. Hatta Narsistti. Böyle kişilerin en önemli özelliği kafalarının içindeki uç şeye ölümüne inanmalarıdır. Öyle bir inanırlar ki, etrafındaki insanları da gayri ihtiyari etkilerler.

Ezoterik açıdan birçok bağlantısı olduğuna kesinlikle inanıyorum. Ama kukla olacak kadar bir bağlantı. Rusyayı zayıflatmak, dönüşmeye bașlamıș yahudileri temizlemek gibi icraatları kimin işine yaradı ona bakmak lazım.

Yahudi-Hristiyan evlilikleri falan bozuldu baskınlarda. Filmlere de konu olmuştur.

Yahudilikten, daha doğrusu derin Yahudilikten çıkanlar oluyordu, halbuki dışarıdan evlenmezler. Kutsal soy bozulur, genetikten gelen okultist yetenekler sığlașır diye inanırlar.

Yani Hitler son derece ahmak gibi görünen çok zeki biriydi. Zekası şartlanmışlıklarından doğan irade ile birleșince kısa sürede dağılmış bir almanyayı Fatih Terim gibi bir gazla motive etti.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Paranoid șizofrendi çünkü. Hatta Narsistti. Böyle kişilerin en önemli özelliği kafalarının içindeki uç şeye ölümüne inanmalarıdır. Öyle bir inanırlar ki, etrafındaki insanları da gayri ihtiyari etkilerler.

Ezoterik açıdan birçok bağlantısı olduğuna kesinlikle inanıyorum. Ama kukla olacak kadar bir bağlantı. Rusyayı zayıflatmak, dönüşmeye bașlamıș yahudileri temizlemek gibi icraatları kimin işine yaradı ona bakmak lazım.

Yahudi-Hristiyan evlilikleri falan bozuldu baskınlarda. Filmlere de konu olmuştur.

Yahudilikten, daha doğrusu derin Yahudilikten çıkanlar oluyordu, halbuki dışarıdan evlenmezler. Kutsal soy bozulur, genetikten gelen okultist yetenekler sığlașır diye inanırlar.

Yani Hitler son derece ahmak gibi görünen çok zeki biriydi. Zekası şartlanmışlıklarından doğan irade ile birleșince kısa sürede dağılmış bir almanyayı Fatih Terim gibi bir gazla motive etti.
Kendisi kurtarıcı olarak gören bir çok kişide narsist ahlakı vardır.Aslinda biraz da Tanrısallik alakalı bir şey.
En çok Tanrı kendine aşıktır.Gizli bir hazineydim bilinmeyi istedim derken.Bunun için mahlukati yaratım diyor.
Nefsi terbiye etmenin amacida budur zaten ruhu güçlendirip nefsi arındırıp Tanrisallaşmak.Kisi fena ve beka mertebelerine gelince artık kendisi aradan çekiliyor.Sadece Tanrı kalıyor.Evren ile bütünlesiyor.Butun peygamberlere baktınız zaman en çok kendi överler.Sebebi kendilerini Tanrıyla bütünleşmis hissederler.Kendisini övmesi aslında Tanrıyı övmek olarak görür.
Ama tabi Adolf Hitlerin böyle biri durumu var mı bilmiyorum.Zaten sistemi ters çalistirigini söylüyorlar.Ama bence seçilmiş biri ve insiye.Yasadigi ağır travmalar onu Zalim bir lider yapmış.