Nazar için etkili yöntemler?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Retro
Çift sarmallı denilenler reptiller mi yani en azından bir kısmı ?
İkinci sorum sen düşmüş meleklerin soyundan mısın :D
Bu narsistlerin çocukları da melez mi oluyor bu durumda mesela birden fazla çocuğu varsa, bayrağı devralan çocuk oluyor mu?
@Retro Yakışıklı bilge, alim, laf cambazı, hayat ustası. cinci hocamız :)

Retro

Kayıtlı Üye
Nazar yoktur. Enerji vardır. Yüksek enerji alçak enerjiyi yutar.

Kalbini fetederek te yutar, razı ederek te yutar, elindekini alarak ta yutar, seni bloklayarak ta yutar, hatta seni kendine hapsederek istemediğin içgüdüsel ve dürtüsel tepkileri sana verdirterek te seni yutar. Hatta benlik gücün zayıfsa sana bir rol yükler ve o rolü sana oynatarak bile seni kukla varlık olarak sömürerek yutabilir.

Yüksek enerji, düşük enerjinin her hakularda efendisidir.

Gözler ise bu enerjiyi yönlendirmede sadece bir optik görevi görür. Yani gözde değil keramet. Gözü yöneten bilinçte.

Alakan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar nazar için bildiğiniz en etkili yöntemleri söyler misiniz dua/ritüel farketmez. Birinden iltifat alınca veya sosyal bir ortama girdikten sonra bir hafta kendime gelemiyorum çok ağır belirtilerini yaşıyorum. Nazar ile ilgili bildiğim şeyler nas/felak ve nazar duaları başka yöntemlere de açığım .
Ortama girerken kendinizi başka enerjilere kapatın. Niyet, imajinasyon... Ben üstümde kolye taşırım. Doğal taştan yapılma kolye takabilirsiniz. Bu da olmaz derseniz dikkat çekici bir aksesuar kullanın başta kodlamak şartıyla. Kendi kullandığım yöntemler bunlar.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Nazar için bildiğim en iyi yöntem annem. Dalga geçmiyorum. Annemin okuduğunu ben de okuyorum ama aynı etkiyi alamıyorum.

Anneniz yaşıyorsa ve aranızda herhangi bir sorun yoksa, düzenli olarak yatın dizine. Anneler tılsımlı.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Arkadaşlar nazar için bildiğiniz en etkili yöntemleri söyler misiniz dua/ritüel farketmez. Birinden iltifat alınca veya sosyal bir ortama girdikten sonra bir hafta kendime gelemiyorum çok ağır belirtilerini yaşıyorum. Nazar ile ilgili bildiğim şeyler nas/felak ve nazar duaları başka yöntemlere de açığım .
Bir bardağa az birşey elma sirkesi koy vede su doldur
Sonra 7felak 7nas 7ihlas 7fatiha 7ayetel kürsi oku tükürük çıkacak gibi ufle ve iç üç yudum elini yüzünüde yıka kendine gelirsin