Nazar degmesi

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba
Kafamda netlestiremedigim nazar hakkinda soyle bir durum var, bilen varsa paylasirsa sevinirim.
Nazar degmesi icin illa nazari degen kisi ile ayni ortamda mi olmak gerekir ya da bizim resmimizi mi gormesi yeterli midir? Yoksa o kisi bizden uzak olsa bile bizim hakkimizda olumsuz dusunurek nazar edebilir mi?

Seuta

Kayıtlı Üye
Malesef dusmus kartala katiliyorum dusunmesi bile yetiyor bazen zarar vermek isteyen kisilet icin

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Aura güçlü olursa ya da koruma kalkanı yaparsanız bu tip ve daha fazla psişik saldırıları geri püskürte bilirsiniz. Bu devirde gücü gücüne yetene. Bir iki gözdağı verin,bir ikisini sinek gibi ezin sonra cersaret ister negatif saldırı yapmaya.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Aura güçlü olursa ya da koruma kalkanı yaparsanız bu tip ve daha fazla psişik saldırıları geri püskürte bilirsiniz. Bu devirde gücü gücüne yetene. Bir iki gözdağı verin,bir ikisini sinek gibi ezin sonra cersaret ister negatif saldırı yapmaya.
Negatif saldiriya maruz kaldigimizi nasil anlariz peki

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Negatif saldiriya maruz kaldigimizi nasil anlariz peki

Çok kabus görüyorsan, bazen izlendiğin hissine kapılıyorsan, hayatında her şey kötü gidiyorsa hatta artık lanetli olarak dünyaya geldiğine inanmaya başladıysan, uyku uyusan da yorgun uyanıyorsan, genellikle yorgunsan birden enerjin çekilmiş moralin bozulmuş gibi hissediyorsan en önemlisi ters giden bir şeyler olduğunu hissetmeye başladıysan üstüne gidip araştır.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Halsiz,yorgun olmak baş ağrısı veya beynin bulanır kendini ayamazsın.İcin boşaltılmış gibi kurutulmuş böcek gibi hissedersin. Baş ağrısının yeri neden kaynaklandığını anlatabilir.Ya da doğrudan üstüne atılan ok gibi siyah ışınlar görürsün.Kalp sıkışması veya bedenine saplanan bıçaklar şeklinde de olabilir

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bu ara çok kabus görmeye başladım. Sebebini başka şeylerde aradım ama tam neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Devamlı bir kovalama ve çok fazla korku duygusu oluyor,en sonunda kendimi uyandırıp kabustan kurtuluyorum.Ardından hemen uykuya dalıp yeniden başlıyor kovalama. Normalde bir kere uyandım mı tekrar uyuyamam. O gecelerde sanki biri yakamdan tutup beni uykuya atıyor. Dün gece gene böyleydi.Boynumdaki obsidyen kolyeyi çıkarıp attım sonra normal uykumu uyuyabildim. Ben negatifler kovmak için yaptığım tütsü ve bu kolye yüzünden gece rahatsızlık verildiğini düşünüyorum ,tabi illa psişik saldırıyı bedenli birileri yapacak değil eterik bedenlilerde yapıyor.
Belki sebebi başka şeydir gene de emin değilim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir rüyamda uzakdoğu dövüş sporlarını çok iyi bilen birileriyle dövüşmüştüm.. Kaçma kovalama şiddet içeren rüya, uyandığında başta ağırlık hissi oluyor özellikle ense tarafında. Ya da bir yerlerde hapis olup kaçmaya çalışmak, garip yerler; orman. mezar, terk edilmiş eski ev gibi yerler görmek, karanlık olması, tahminim bunlar negatif saldırılardan kaynaklı.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Rüya yorumu uzmanı değilim ama psikolojik olarak korkular ,endişeler,eski bağlar bu şekilde kendini de gösterebilir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yok psikolojik değilmiş, bakımda çıktı yapılanlar.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Kendinizi o bahsettiğiniz kişiden koruyun, ciddi bir tehlike sizin için.Size uyarılar geliyor dikkatli olun,önlem alın. İyice kafayı takmış size.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Çok kabus görüyorsan, bazen izlendiğin hissine kapılıyorsan, hayatında her şey kötü gidiyorsa hatta artık lanetli olarak dünyaya geldiğine inanmaya başladıysan, uyku uyusan da yorgun uyanıyorsan, genellikle yorgunsan birden enerjin çekilmiş moralin bozulmuş gibi hissediyorsan en önemlisi ters giden bir şeyler olduğunu hissetmeye başladıysan üstüne gidip araştır.
Merhaba bu sorunlarınıza bir çözüm bulabildiniz mı aynilarini bende yaşıyorum azaltmak için hayatımdaki bir çok insanı ve sosyal medyayı çıkardım fakat çok bir değişim olmadı çok göz önünde olmamaya calistiysamda...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhaba bu sorunlarınıza bir çözüm bulabildiniz mı aynilarini bende yaşıyorum azaltmak için hayatımdaki bir çok insanı ve sosyal medyayı çıkardım fakat çok bir değişim olmadı çok göz önünde olmamaya calistiysamda...

Yok bulamadım henüz. Anladığım kadarıyla saldırılar devam ettiği için her şey kötü gitmeye devam ediyor. Yani sonuçta sonsuza kadar etkisi sürecek bir büyüyü de benim diyen kişi yapamaz diye düşünüyorum. Reiki eğitimi alın, çakra-aura temizliği yapın, şüphelendiğiniz eşyaları atın yada kaya tuzu-sirkeli suyla silin. O kişi yakınınız ise zor zaten bunu anlamanız. Şöyle düşünün, sizin kötü şeyler yaşamanız kimlerin işine yarar. Şüphelendiğiniz kişileri düşünerek hislerinize odaklanın. Düşündüğünüzde korku, endişe hissettiğiniz kişilere dikkat edin.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Yok bulamadım henüz. Anladığım kadarıyla saldırılar devam ettiği için her şey kötü gitmeye devam ediyor. Yani sonuçta sonsuza kadar etkisi sürecek bir büyüyü de benim diyen kişi yapamaz diye düşünüyorum. Reiki eğitimi alın, çakra-aura temizliği yapın, şüphelendiğiniz eşyaları atın yada kaya tuzu-sirkeli suyla silin. O kişi yakınınız ise zor zaten bunu anlamanız. Şöyle düşünün, sizin kötü şeyler yaşamanız kimlerin işine yarar. Şüphelendiğiniz kişileri düşünerek hislerinize odaklanın. Düşündüğünüzde korku, endişe hissettiğiniz kişilere dikkat edin.
Kim olduklarını biliyorum rüyalarım aracılığıyla da gördüm ama görüşmemek dışında bir şey yapamıyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kim olduklarını biliyorum rüyalarım aracılığıyla da gördüm ama görüşmemek dışında bir şey yapamıyorum.

Reiki enerjisi göndersin size güvendiğiniz birileri yada siz eğitim alıp kendi kendinize şifa çalışması yapın. Sesli olarak 'Güvendeyim, korunuyorum', 'Her şey kontrolüm altında' gibi olumlamalar yapın. Korunma-arınma için belli hz müzikler var onları dinleyin. Çok zor bir durum biliyorum. Allah yardımcınız olsun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Nazar göz kavramı ile ilgidir. Uzaktan negatif yorumda bulunması ve bir kişiye etki etmesi için ciddi bir yeteneğe ihtiyaç vardır. Gözümüzde çıkan bir enerji var. Hatta göz çalışmaları ile ciddi şifalarda yapılabiliyor. Göz yansıttığı enerji kökenini epifiz bezinden alır. Bu bezimiz aynı zaman da manevi alemin de kapısıdır. Negatif düşünce ile birlikte negatif bir manevi bağ oluşturur ve gözden yansıtır. Pozitif olursa da pozitif bir enerji açığa çıkarır.

D

DAİMON

Sevgili arkadaşlar o tür kaçmalı kovalamacalı bıçak savaş endişe korku kötü hava çamur ve eti yenilmeyen hayvanlar ölü bedenler, çıplak insanlar, rüyada işlenen haramlar.... rüyalarınızda belirli dönemlerde bu tarz şeyler görüyorsanız illa büyüye nazara delalet ediyor diye kendinizi şartlamayın. Bu gibi rüyalar sizin iç dünyanızda kendinize dert edindigniz sıkıntıları da gösterir. Kafaya takmaya devam ederseniz hasta olursunuz. Takıntı ve saplantılı düşünceler hiç kimseye bugüne kadar hayır getirmedi. Hayatınızda her neyi dert ediyorsanız kafaya takıyorsanız derhal atın o düşünceleri zihninizde. Yaratıcı ya teşekkür edin verdigi nimetler için. Aksi takdirde bedensel rahatsızlıklar baş göstermeye başlar. Hatta ruhsal ve psikolojik anlamda sorunlar yaşamaya başlarsınız. Rüyalarınız sizi uyarıyor.

Hayatta en büyük kötülüğü kişi kendine yapar. Başkasından gelebileceğini yada geldigini sandıgımız kötülüğü ziyadesiyle biz kendimize yapıyoruz.