Nasıl Bir Şey?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar.Walter Lübeck adında bir üstad var.Daha önce de bahsetmiştim sanırsam.Neyse;bu adamın Çakra Enerji Kartları adında bir destesi var.Bu destedeki kartların herbirinde çakralar ve aura için çeşitli güç ve şifa sembolleri var.Merak ettiğim konu şu:Bu adam bu kartları herkes faydalansın diye mi piyasaya sürdü?Walter Lübeck bir reiki ustası.Ve reikide inisiye olmadan sembol kullanımı yapılmıyor diye biliyorum.Ama bu kartlar herkes faydalansın diye mi çıkarılmıştır?Ve bu adam reiki dışnda NLP ve Aura konusunda da uzman biri.Bildiğim kadarıyla bu ikisi evrenseldir,inisiye olmayı gerektirmiyor.Bunu merak ediyordum.Yılbaşı hediyesi alacağım kendime.Son olarak;kitabın arka kapağında "tüm enerji ve reiki uygulamaları için formüle edilmiş kartlardır" yazıyor.Yani buradan anladığım;tüm enerji ve reiki çalışmaları yapanlar için oluşturulmuş bir çalışma.Bir şekilde enerji çalışması yapıyorsak yani.(yoga vs.)Neyse,çok uzattım.Fikir beyan ederseniz sevinirim.
Teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sizin sorunuz üzerine kendisinin reklamını bol yaptığı ''Gökkuşağı Reiki'' hakkındaki videosunu izledim. Videodan edindiğim ilk izlenimler:
- Mikro ifadelerinde yalan var, hadi yalan da demeyelim abartı var. Kaldı ki öyle çok da uzman değilim, Akademi Larimar'da çalışırken aldığımız eğitim var.
- Kendi ''icatları''(!) olan sistemleri anlatırken önce baz aldığı sistemleri anlatıyor ve sağlam bir referans hissi veriyor, sonra ufak ufak baz aldığı sistemleri eksik, tam iş görmez diye nitelendirip kendini zirveye koyuyor. Kötü kokuyor elbette..
- Benim yeteneklerim arasında özellikle resim ve görüntü bağlantısı var, bu kişiden hele de bu kadar icraatı olan (!) birinden bu kadar negatif enerji almayı beklemiyordum. Bu konuda uzmanım en azından.

Özetle, kendisini ne gözüm ne de gönlüm tutmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...