NASA 2025 Planını Açıkladı!

hestia da annabeth

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz yıl Neil Armstong’un hayatını kaybetmesi ile oldukça üzülen NASA, acısını içine gömerek 2025 planlarını bir video ile açıkladı.

Önümüzdeki senelerde uzayın derinliklerini ve gizemini keşfetmek adına gönderilecek olan astronotların bu seferki görevlerinin göktaşlarını incelemek ve göktaşlarından örnek almak olduğu açıklandı.

Yaklaşık bir ay uzayda kalacak olan astronotların bu görevlerinde ne yapacaklarını ve bu görevde başarılı olmak için nasıl çalışılacağını anlatan video uzay meraklılarının ilgi odağı oldu.
Orion sınıfı yeni nesil uzay araçlarının kullanılacağı bilinen bu görevde, astronotlar görevlerini tamamladıktan sonra okyanusa iniş yapacak ve iniş gerçekleştirildikten sonra ise görevi başarı ile tamamlamış uzay aracı tekrar uzayda görev verilmek üzere hazırlanacak

NASA’nın 2025 planına ve hedeflenen görevin detaylarına yer verilen o videoyu izlemeyip gelecekte neler olacağını görebilirsiniz. :)

[video=youtube;jXvsi7DRyPI]http://www.youtube.com/watch?v=jXvsi7DRyPI[/video]

Ori

Elit Üye
Bakalım daha neler yapabilecekler. Ben bu nasaya güvenmiyorum.

DemonLove

Kayıtlı Üye
Güzel çalışma. Göktaşlarından iyi bulgular çıkacağını düşünüyorum (Bakteriler vs.). Marsa üs kurma çalışmalarınada giriştiler zaten. Uzay çağına yavaş yavaş gidiyoruz.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Güzel çalışma. Göktaşlarından iyi bulgular çıkacağını düşünüyorum (Bakteriler vs.). Marsa üs kurma çalışmalarınada giriştiler zaten. Uzay çağına yavaş yavaş gidiyoruz.
Uzay çağına yavaş yavaş giriyormuyuz?Uzay çağı bitti ışık çağına giriyoruz nerdesin sen :hurray: