Mutlu Çift Olmak İçin Rune Maji

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
mutlu çift1.jpg

Bu tılsımın asıl amacı gelecek de mutlu bir çift olabilmek için gerekli koşulların oluşmasına yardım etmek içindir. mevcut ilişkiler ya da istenilen kişinin aşık olması gibi bir amaç taşımaz. Olasılıklarımız içinde mutlu bir çift olarak yaşama olasılığının yaşanmasını sağlama amacını taşır.

Ritüel için uygulama önerisi bulunmamaktadır. içsel rehberinize güvenerek ve kendi sisteminize göre şekil verebilirsiniz.

Tavsiye :

çalışma için cuma günü tercih etmek ve Venüs gezegeni gördüğünüz zaman ve açıda yapabilirsiniz. yani Venüs'ü görecek şekilde yönünüzü ayarlayınız. Dışarıda yapacağınız zaman kolay olabilir lakin kapalı bir mekan da iseniz yıldızların konumlarını gösteren uygulamalardan yararlanıp Venüs'ün konumuna göre yönünüzü ayarlayabilirsiniz.

Balık Pulu, Toprak, kömür tozu karışımından hazırlayacağınız tütsüyü kullanabilirsiniz.

Çalışma için tılsımı toprak, seramik, cam, tahta, kaya gibi malzemelere işleyebilirsiniz.

Ritüel için hazırlanın. tılsımı çizin ya da kazıyın. Niyetlerinizi yapın. Ritüellinizi bitirin. Hazırladığınız tılsımı bir ağaca asın.

Ritüellerin nasıl yapılacağı size bağlı o yüzden tek tek şunu şöyle yapın diye yazmıyorum. Kendi sisteminize ve içsel rehberinize göre yapabilirsiniz.

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Rune çalışmalarınızı görünce sevindim. Uzun zamandır paylaşmıyordunuz.
Aşk runesi de paylaşmayı düşünüyor musunuz?