mutfakdan ses geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

özi07

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar
biraz önce mutfağa gideyim dedim bi ses geldi ocağın üstündeki küçük demir parçası yerinden alınmış tam ocağın ortasına konmuş halde gördüm her yerin ışığını yaktım baktım mutfakta babam var acaba dedim yok adam yatıyor uyumuş kimse yok ne olduğunu anlamadım ödüm koptu besmele çektim bu konu da yardımcı olurmusunuz aklıma gelen şeymi napıcam bilmiyorum mutfağada gidemiyorum

Junmen

Kayıtlı Üye
Daha önce olmayan bir durum heralde ki bu kadar tedirgin olmuşsun. Evvela şunu sorayım neden olayı doğa üstü bir varlığın etkisine bağlıyorsun yani o ocak demiri farklı bir nedenle orada olamaz mı ? kendi başına yada grup olarak başka varlıklar ile temas kurma çalışman oldu mu ? bu tür bir tecrübeyi aklına sık sık getirdin mi ?

Mutfakta sürekli çöp artık bırakma temiz tutmaya çalış etrafı sirkeli su ile sil Ayetel kürsi oku euzu besmele çekerek girip çık .

Belki olay gereksiz bir nedenden kaynaklanmıştır hemen aklına evi cinler bastı diye getirme .

Görüntü alırsan yada sürekli tekrarlayan benzeri durumlar olursa paylaşırsın .

nira

Kayıtlı Üye
ocağın demirinin üstündeki minik demir parçası, düzgün koyup yerine oturtulmayınca, bir süre sonra kendi ağırlığından ötürü düşüp kaymıştır belki de

Sanalnuker

Kayıtlı Üye
Sadece annen sabah o demiri oraya koymuş olabilirmi sesinde sadece bir rüzgar olduğu ?

özi07

Kayıtlı Üye
arkadaşlar birilerinin bana büyü yaptırdığını öğrendim zaten durumumda çok iyi değil hayatımdaki her şey ters gidiyor bu olay ilk defa oluyor bizimkilere sordum haberleri yok.

Zek0808

Kayıtlı Üye
Hayatımdaki herşey ters gidiyor olayını ben de yaşadım ve gerçekten lanet bir durum. Yıllarca birçok acı çektim ve sonra gerçekleri öğrendim. Meğer bana ve aileme de büyü yapılmış. Bilen birine git ve bozdur. Korunmak için muska yaptırmayı unutma. Üstünde büyü olunca o varlıklar da rahatsız etmeye başlıyorlar, kendimden biliyorum. Bu konuda gidebileceğin kimse yoksa Urum ve Yule'ye danışabilirsin. Bildiğim kadarıyla Yule bu konuda yardımcı oluyor.

özi07

Kayıtlı Üye
z.letsrock çok teşekkür ederim gerçekten bunaldım nefes alamıyorum bunaldım nerdeyse tüm umutlarım artık tükendi sürekli ayetel kürsi okuyorum dua ediyorum bir süre iyi geliyor ama sonra herşey yine aynı iş hayatım özel hayatım yani hayatımdaki kişiyle evlenme kararı alalı hayli bi zaman aldı ama sürekli bir engel tavsiyeleriniz iöin herkese teşekkür ederim

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konuya attığım mesajlar silinmiş.. Neden anlamadım

özi07

Kayıtlı Üye
nasıl oluyor bende anlamadım benimde bir mesajım silinmiş

gümüş

Kayıtlı Üye
Kimsenin yorumları silinmedi-bağlantıdan kaynaklı bir problem olabilir- iletilerinizi yenileyiniz lütfen

Junmen

Kayıtlı Üye
arkadaşlar birilerinin bana büyü yaptırdığını öğrendim zaten durumumda çok iyi değil hayatımdaki her şey ters gidiyor bu olay ilk defa oluyor bizimkilere sordum haberleri yok.

Kimden nasıl öğrendin öncelikle bunu sormak istedim zira işin ucunda para olunca her gittiğin şahıs senden büyü var şu kadar öde bozarım diyebilir . Hayatında her şeyin aksi gitmesi olayına gelirsek . Ben bu işin ansiklopedisini yazarım diyebilirim o kadar sıkıntılar yaşadım halende yaşamaktayım umarım sana ciddi bir musallat yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...