Muskanın içinde ne yazıyor?

denizelis

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. 2 yıl önce arkadaşımın ölen dedesi, birkaç tane muska hazırlamış. Ve ölmeden bunları sahipleri belli demiş, kendileri alacak. Dede öldükten 1 yıl sonra rüyamda gördüm, annem eşine anlatmıştı rüyamı ve bana hazır olan muskalardan verdi. Ben o dönem yastığımın içine koyuyordum. Kyk yurdun da o dönem kaldığım için, oda arkadaşım çarşaflarımı yastık kılıfımı her şeyimi makinaya uymuş. Ve bu şekilde muska gitti. Aradan 3 yıl sonra, yani 2 yıl önce oluyor. Arkadaşımın nenesi bana yine muska verdi. Ama ben yine öyle aman aman kendimi iyi hissetmedim. 2 yıl aradan sonra ilk defa içini Muskanın içini açtım. Muskayı açarken de iğne ucu şeklinde parmağım kanadı? Neden olabilir makasının da etkisi olabilir ama ben acıyı hissetmedim. Ve Muskanın içindeki kağıtta ne yazıyor? Bilen söylesin lütfen? Ona göre suya atacağım.

Ekli dosyalar

• 20200711_060847.jpg
    20200711_060847.jpg
    986.6 KB · Görüntüleme: 34

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
[QUOTE="denizelis, post: 315641, member: 59223"
Merhaba arkadaşlar. 2 yıl önce arkadaşımın ölen dedesi, birkaç tane muska hazırlamış. Ve ölmeden bunları sahipleri belli demiş, kendileri alacak. Dede öldükten 1 yıl sonra rüyamda gördüm, annem eşine anlatmıştı rüyamı ve bana hazır olan muskalardan verdi. Ben o dönem yastığımın içine koyuyordum. Kyk yurdun da o dönem kaldığım için, oda arkadaşım çarşaflarımı yastık kılıfımı her şeyimi makinaya uymuş. Ve bu şekilde muska gitti. Aradan 3 yıl sonra, yani 2 yıl önce oluyor. Arkadaşımın nenesi bana yine muska verdi. Ama ben yine öyle aman aman kendimi iyi hissetmedim. 2 yıl aradan sonra ilk defa içini Muskanın içini açtım. Muskayı açarken de iğne ucu şeklinde parmağım kanadı? Neden olabilir makasının da etkisi olabilir ama ben acıyı hissetmedim. Ve Muskanın içindeki kağıtta ne yazıyor? Bilen söylesin lütfen? Ona göre suya atacağım.
[/QUOTE]

EN çok sorulan soru budur. "bunun içinde ne yazıyor?"
Fakat çok kimse de cevap veremez buna. Muska yada vefk çalışıyorsa gerçekten. Çünkü bunlar kişiye yada bir esmaya yada Bir ayete hususi yapıldığından matematiksel işlemlerden de geçtiğini düşünürsek ve bir kaç isimle de bast edilip içine yazılırsa falan imkanı yok okuyamaz yapandan başkası. Vefkler böyledir. Tılsımlarda. Muskalar ise genelde ayet olur yada bir surenin tamamıdır. Burda ki döküman maşallah vefk tılsım ve muska karışımı değişik bir şey.. Fakat sanıyorum ki fotokopi -) safran ve kurşun kalemle yazılmamış olan hiç bir uygulama kolay kolay çalışmaz. Dolayısıyla bu da çalışmaz bişeye benziyor. Haliyle siz bunu ya su da çözün yada ayak basılmayan Bi toprağa gömün gitsin