Musallattan şüpheleniyorum sizce olabilir mi

cnklc77

Kayıtlı Üye
15 yaşlarımda bir gece lambalar kendiliğinden söndü cama tık tık diye vurdu sanki biri ses geldi ardından baya korktum kapıda siyah bir yüz gördüm ondan sonra psikolojim bozuldu bir kaç hoca sende musallat var dedi birini cinciler bulur diğerini bulamaz dedi enerji noktalarından birinde dedi bir tanesi de büyü var dedi ne yapacağım bilmiyorum okb ve anksiyete oldum 15 yaşımdan sonra panik atak başladı şu an iyiyim ama bilemiyorum sizce ne yapmalıyım

Merinos

Kayıtlı Üye
15 yaşlarımda bir gece lambalar kendiliğinden söndü cama tık tık diye vurdu sanki biri ses geldi ardından baya korktum kapıda siyah bir yüz gördüm ondan sonra psikolojim bozuldu bir kaç hoca sende musallat var dedi birini cinciler bulur diğerini bulamaz dedi enerji noktalarından birinde dedi bir tanesi de büyü var dedi ne yapacağım bilmiyorum okb ve anksiyete oldum 15 yaşımdan sonra panik atak başladı şu an iyiyim ama bilemiyorum sizce ne yapmalıyım
Allah yardimciniz olsun. Yanlis yonlendirmek istemem ama benim zamana kadar ogrendigim sey. Önce saglam bir tovbe sonra cevsen okumak her gun bir oturusta daha sonrada hacamat yaptirip cikan kani ayak basilmayan topraga gömmek ve tabiki 5 vakit namaz kilip islam yolunda yasamak.

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.

Musallatın yok senin.

Dracolia

Moderator
Neden bu hocalar herşeye musallat diyor acaba, en ufak bir olayı anlatınca musallat diyorlar, uyduruyorlar

Son düzenleme: