Musallatlı olabilir miyim?

ulass12

Kayıtlı Üye
Esenlikler hepinize. Bu tür konularla 10-11 aydan beri uğraşıyorum. Ancak son zamanlarda bir şeylerin farkına vardım. Bazılarına saçmalık olarak gelebilir ama sormak istedim. Benim galiba bir varlık musallatım var veya enerjisi hala bedenimde. 3-4 yaşımdan 8 yaşıma kadar aynı kabusu, emekleyen bi' varlığı farklı yüzlerle görüyordum o gun gordugum kisilerin yuzu oluyordu genelde birkac yuz vardi bazi yuzlerde bana zarar verme seviyesi artıyordu. 8 yaşıma geldiğimde rüyamda tam karşımdayken yanına gitmeye karar verdim sonra ağ gibi biryere yapıştım sonra yüzüne karşı ayetel kürsi okudum (şuan müslüman değilim) sonra galiba bağırmıştı o günden sonra bir daha görmedim. 10 yaşımda ise OKB ile mücadele ettim 15 yaşıma kadar. Şuan 16 yaşımdayım araştırmalarımda varlıkların etkisi olabileceğini gördüm. Onun dışında yakınlarımdan 2 tanesi öldüğünde aynı gün dünyada olaylar çıkmıştı (yada belki ben abartıyorumdur). Hala musallatlı olabilir miyim veya musallat değil de başka spiritual bir anlami olabilir mi

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Emekleyen yüzler dediğiniz an aklıma acaba bir hayvandan mı korktunuz bebekken? Örümcek, veya köpek, kedi.. Kompulsif davranışlarınız neler?

Uzun süre rüyada rahatsız edilme ve dua okuduğunuzda gitmesi, sonrasında dini terk etme, psikolojik sıkıntılar yaşamanız musallatı doğrular nitelikte.

ulass12

Kayıtlı Üye
Emekleyen yüzler dediğiniz an aklıma acaba bir hayvandan mı korktunuz bebekken? Örümcek, veya köpek, kedi.. Kompulsif davranışlarınız neler?

Uzun süre rüyada rahatsız edilme ve dua okuduğunuzda gitmesi, sonrasında dini terk etme, psikolojik sıkıntılar yaşamanız musallatı doğrular nitelikte
bilinçaltı olduğunu sanmıyorum ya gereğinden fazla sürdü bilinçaltı falan olsa 3-4 yıl sürmezdi diye dusunuyorum. dusuncelerim genelde dini ve cinsel oluyordu gitmesini istedikce gitmiyordu 100 kere tovbe falan ederdim sonra kaçta kaldığımı unutup ağlayarak tekrar başlardım. Evet musallat büyük ihtimal

Aisling

Kayıtlı Üye
Musallat olsa nedensiz ağrılarınız ve acılarınız olur, bayılma nöbetleri yaşardınız. Belki sonradan bu musallatınız göz perdenizi açar direkt olarak görme duyma yaşardınız. Anladığım kadarıyla söylemediğinize göre sizde bunlar yok. Gerçi bu musallatın gücüne değişir. Bazende gece korkusu ve uykusuzluk gösterdiğiniz tek semptomlar olur. Rukye ayetlerini googledan yazıp bir dinleyin. Titreme, kasılmalar, iç sıkıntısı ağlama yahut gülme isteğiniz oluyor mu bir bakın. Sonra buraya yazın. Bir şeyler var mı anlamak için bakım yaptırmanız en iyisi olacaktır tabii. Çıkarımıma gelirsem bu uğrak gibi duruyor. Musallattan daha hafif seyreder, kişi arada bir varlıklar tarafından ziyaret edilir. Anlamı budur. Doğum haritanıza da baktırın, doğuştan gelen yatkınlıklarınız sebebiyle de ziyaret ediliyor olabilirsiniz rüya aleminde. Eğer doğuştansa auranızı okuyan varlıklar bunu anlarlar ve o kişiyi hiç boş bırakmazlar. Yüzde doksan dokuzun görüp duymadıklarını duyuyor iseniz elbette dikkat çekersiniz. Bu gibi metafizik karşılaşmalar insan psikolojisinde hasar bırakıyor o yüzden okb tedavisi gördüğünüze hiç şaşırmadım. Kendimde anksiyete tedavisi görüyorum yaşadıklarımdan dolayı. Rüya aleminde saldırı yaşamıştım o yüzden nasıl hissettirdiğini bilirim, sizi anlıyorum.

Ü

Üye silindi 45859

bilinçaltı olduğunu sanmıyorum ya gereğinden fazla sürdü bilinçaltı falan olsa 3-4 yıl sürmezdi diye dusunuyorum. dusuncelerim genelde dini ve cinsel oluyordu gitmesini istedikce gitmiyordu 100 kere tovbe falan ederdim sonra kaçta kaldığımı unutup ağlayarak tekrar başlardım. Evet musallat büyük ihtimal
Sandığınızın aksine 3-4 yıl değil on yıllar sürebilir. Travma sonrası stres bozukluğu vakalarında sıklıkla tekrarlayan rüyalar görülmektedir. Küçük yaşlarda maruz kaldığınız bir travma bunu tetikliyor olabilir ancak burası psikoloji değil parapsikoloji platformu :)) Bu nedenle musallat şüpheniz varsa yukarıda bilgisiyle bize rehberlik eden Aisling'e ek olarak yalnız başınıza meditasyon veya ibadet halinde ayrıca çevrenizde kimse olmadığında gerçekleşen duyumlarınıza da bir dikkat edin; gündelik yaşamdakinden farklı neler oluyor bunları anlamak ve güzelce değerlendirmek lazım.