Musallat olan dişi cinler

Deniz29

Kayıtlı Üye
Merhaba mabet üyeleri. Bir konu hakkında görüşlerinize ihtiyacım var. Erkek arkadaşım uzun zamandır kendisine dişi cinlerin musallat olduğunu söylüyor.( Sanırım eskiden yapılan bir büyünün etkisiyle oluşan bir durum) Uykusunda korkutmalar v.s gibi şeyler oluyormuş ayrıca onları gördüğünü de belirtti. Bu gibi durumlara yabancı değilim. Yıllardır bende uykumda korkarım. Boğuluyormuş gibi olurum veya birilerinin üzerimdeki yorganı çektiğini görürüm falan bunun gibi şeyler. Dün gece rüyamda erkek arkadaşımı gördüm yanımdan kalkıp gidiyor ve o sırada cinler gelip beni korkutuyorlar yataktan alıp yere atıyorlar canımı acıtıyorlar. Sonra erkek arkadaşım geliyor sarılıyor bana ben bağırarak dua etmeye başlıyorum. Soruyorum neden beni korkutuyorlar diye bana diyor ki sana yakınlaştığım için zarar vermek istiyorlar. Dua ederek bağırarak uyandığımı hatırlıyorum. Sabah bunları anlattığımda seni kıskanıyorlar dedi. Arkadaşlar gerçekten böyle birşey olma ihtimali var mıdır. Belki sizin de başınıza benzer şeyler gelmiştir. Görüşlerinizi fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekküler..

dhardhar

Kayıtlı Üye
Net soruyorum bir cinin dişi oldugunu nasil anlamis erkek arkadasiniz?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Gördüğünü söylüyor.
Tamam peki rica etsem ozel bir rica erkek arkadasiniz bu disi cini tasvir edebolir mi? Forumda ben dahil.bir cok kisi cinleri merak ediuor neye benziyor vs. Ondan sordum zaten guzel bir kadin seklinde mi sureti ya da bir nebi vucut maskesi mi kullaniyor cinler?

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Cin kelimesine daha doğrusu yanlış kullanımına karşıyım muhtemelen 4. Katmandan karanlık bir türün dişisi musallat olmuş, sadece büyü değil daha çocukken çok güzel olmak bile musallat için sebep. Büyüyüp yakışıklı bir delikanlı olunca bu dişi askıntı olmaya devam eder. İleri evreler de evlenmesine ilişkilerine engeller koyar, isteği dışında ilişki kurar. Arkadaşınıza sorar mısınız, eline veya bir yerine dokunduğunda siyah, kömür tozu gibi izler bırakıyor mu?

Deniz29

Kayıtlı Üye
Tamam peki rica etsem ozel bir rica erkek arkadasiniz bu disi cini tasvir edebolir mi? Forumda ben dahil.bir cok kisi cinleri merak ediuor neye benziyor vs. Ondan sordum zaten guzel bir kadin seklinde mi sureti ya da bir nebi vucut maskesi mi kullaniyor cinler?
Onu bende merak ediyorum aslında ama bu konular hakkında çok konuşmayı sevmiyor o yüzden soramıyorum. Bir gün bir yolunu bulup sormayı düşünüyorum. Hatta ben o rüyayı gördükten sonra onu da korkutmuşlar.

Deniz29

Kayıtlı Üye
Cin kelimesine daha doğrusu yanlış kullanımına karşıyım muhtemelen 4. Katmandan karanlık bir türün dişisi musallat olmuş, sadece büyü değil daha çocukken çok güzel olmak bile musallat için sebep. Büyüyüp yakışıklı bir delikanlı olunca bu dişi askıntı olmaya devam eder. İleri evreler de evlenmesine ilişkilerine engeller koyar, isteği dışında ilişki kurar. Arkadaşınıza sorar mısınız, eline veya bir yerine dokunduğunda siyah, kömür tozu gibi izler bırakıyor mu?
Tabi sorarım. Fakat çocukluğundan gelen bir şey olacağını sanmıyorum anlattığına göre bir kaç yıl önce başlamış büyüye maruz kaldığını düşünüyor.

HALVET

Kayıtlı Üye
Onu bende merak ediyorum aslında ama bu konular hakkında çok konuşmayı sevmiyor o yüzden soramıyorum. Bir gün bir yolunu bulup sormayı düşünüyorum. Hatta ben o rüyayı gördükten sonra onu da korkutmuşlar.
SADECE BİR DUA YADA SURE OKUMASINI İSTEYİN.Bana da haber verin