Muhabbet için uygulama

gökay1

Kayıtlı Üye
Anlaşamayan ve birbiriyle kavga eden karı kocanın arasını düzeltmek için bir parça bal mumu alınır ve üzerine hayır hatemi çizilir. Sonra o mumdan bir erkek bir kadın iki insan imajı yapılır. İmajlara mıknatıs veya Kehribar taşı yapıştırılır.
Bu imajlar yüz yüze yapıştırılıp üzerlerine 21 defa celcelutiye okunur. Çiftler arasında soğukluk ve anlaşmazlık biter. Muhabbet hasıl olur.

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Soranlar gelmeden belirtelim: Eksik davettir, yaparsanız büyü yapmış ya da bir şeyleri değiştirmiş olmazsınız. Forumda sansürsüz davet verilmemektedir.

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Forumda şer uygulamalar eksik veriliyor diye biliyorum. Aşk ve muhabbet celbleri de buna dahil mi?
Forumda yaş sınırı yok, reşit olmayan kişiler bile giriş yapıp okuyabiliyor, bunun dışında bilgisiz kişiler de giriş yapabiliyor. O nedenle her türlü majikal uygulama eksik veriliyor. Ki zaten bu uygulama da tam bir uygulama değil, deneyen kişiler herhangi bir sonuç alamaz.

gökay1

Kayıtlı Üye
Bu uygulamanın bendeki halini yazdım. Eksik olup olmadığı ile ilgili bir bilgim yok.Sizin bu konularda bilginiz nasıl?

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Bu uygulamanın bendeki halini yazdım. Eksik olup olmadığı ile ilgili bir bilgim yok.Sizin bu konularda bilginiz nasıl?
Daha önce deneyimlerim oldu, usta olduğumu söyleyemem ancak başarılı olduğumu düşünüyorum. Bu tarz uygulamalar için farklı okumalar, lafzlar, tilavetler ve yakmalar vs gerekiyor. Ayrıca bu işlemlerde önemli olan varlık görevlendirmek.

Beylane

Kayıtlı Üye
Daha önce deneyimlerim oldu, usta olduğumu söyleyemem ancak başarılı olduğumu düşünüyorum. Bu tarz uygulamalar için farklı okumalar, lafzlar, tilavetler ve yakmalar vs gerekiyor. Ayrıca bu işlemlerde önemli olan varlık görevlendirmek.
Yaptım diyorsunuz yani

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Kendi kendine çok çelişiyorsun bence sen bir şey yapamıyorsun 3-5 bir şey öğrenmişsin
Karşısındakini bilgisizlik ve deneyimsizlikle suçlayan insanlar daima karşısındakine imrenen ancak onun seviyesine hiç gelemeyeceğini bilen insanlardır. Görüşlerin için teşekkür ederim, ışıkla.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
merhaba,
bu konu hakkında daha detaylı bilgi almam mümkün müdür?

Merdut

Kayıtlı Üye
Forumda yaş sınırı yok, reşit olmayan kişiler bile giriş yapıp okuyabiliyor, bunun dışında bilgisiz kişiler de giriş yapabiliyor. O nedenle her türlü majikal uygulama eksik veriliyor. Ki zaten bu uygulama da tam bir uygulama değil, deneyen kişiler herhangi bir sonuç alamaz.
Her türlü uygulama eksik verilse burası bir büyü platformu değil ego tatmin platformu olurdu. Lütfen genelleme yapmayalım. Benim verdiğim tüm uygulamaşar eksiksiz tariftir.

gökay1

Kayıtlı Üye
Her türlü uygulama eksik verilse burası bir büyü platformu değil ego tatmin platformu olurdu. Lütfen genelleme yapmayalım. Benim verdiğim tüm uygulamaşar eksiksiz tariftir.
Ben negatif uygulamaların eksik verilmesini destekliyorum. Aşk ve sevgi büyüleri tam verilebilir. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben negatif uygulamaların eksik verilmesini destekliyorum. Aşk ve sevgi büyüleri tam verilebilir. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Aşk sevgi de eksik verilmeli, sonuçta o kişinin başkasıyla bağı olabilir, hoş zaten büyüyle kendine bağladığın kişiden ne beklersin büyünün bir gün bozulma ihtimali hep var, büyüyle bile ayrılmayan çiftler olduğuna göre.

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Kesinlikle verdiğiniz işlemler eksiltili. Zaten aksine forum yetkilileri müsade etmiyor. Denemesi bedava, isteyen deneyebilir ama sonuç alan olmaz. Siz tam yazsanız bile forum yetkilileri siler, sansürler veya düzenler.

S

SoldierO

Her uygulamanın yapılışı farklıdır. Bu yüzden azamet oluşturmak görevli ismi çıkartmak vb. gerekmeyebilir. Yaptığınız her uygulama düşünceniz ve inancınız doğrultusunda gelişir. Çok sevdiğiniz birisini onu düşünüp bir şarkıya dahi uyumlarsanız etkileme imkanınız vardır.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Her uygulamanın yapılışı farklıdır. Bu yüzden azamet oluşturmak görevli ismi çıkartmak vb. gerekmeyebilir. Yaptığınız her uygulama düşünceniz ve inancınız doğrultusunda gelişir. Çok sevdiğiniz birisini onu düşünüp bir şarkıya dahi uyumlarsanız etkileme imkanınız vardır.aslında tam olarak da yapmak ıstedıgım bu,onu etkılemek belkı zihnine girmek,düşüncelerini yönlendirmek,kendımı ona dahıl etmek ve hıslerımın ona sirayet etmesi.ama bunu nasıl yapacagımı bilmiyorum.