Muhabbet hasıl etmek

Occultus

Kayıtlı Üye
Ha tamam şimdi oldu :)

Bunu hiç denememiştim ancak bu da çok ilginç. Sitede bir uygulama var -> onun fotoğrafını yatağınızın başucuna yapıştırmak.

Sanırım bu bilinç altında metaforik olarak onun sizi izlediği (ya da düşündüğü) izlenimini yaratıyor. Bilinç altnda yaratılan izlenim de o kişiyi etkileyerek gerçeği değiştiriyor.
Bunlar direkt telepati uygulamalarından çok daha ince.

Bunlarn metaforik bir doğası var. Wicca majisine ya da rituellerine çok yakın.

Başkalarına ondan bahsetmiyorken de o kişinin sizi izlediğini hayal etmeyi de denediniz mi ? Yani günlük yaşamnıza devam ederken hep oradaymş yanınızdaymş gibi...?

cathrine

Kayıtlı Üye
Başkalarına ondan bahsetmiyorken de o kişinin sizi izlediğini hayal etmeyi de denediniz mi ? Yani günlük yaşamnıza devam ederken hep oradaymş yanınızdaymş gibi...
Bu ister istemez gerçekleşen bir durum oluyor bazen..Zorlamamıza bile gerek olmadan sanki oradaymış gibi hissedilebiliyor.Bu durum sevginin yoğunlundan oluyor....

Occultus

Kayıtlı Üye
Evet bu çok doğru. Bu arada onun için iyi şeyler dilemek demişsiniz. Bu da çok hoşuma gitti...dediğim gibi bu konuyla ilgili ingilizce forumlarda insanlar sadece "Almaya" konsantre oluyorlar...elde etmek...elde etmek...elde etmek...O ilk kısa yazınız çok derin -> iyi şeyler dilemek övmek... -> bu vermeyle ilgili...bu olağan üstü birşey...

Ü

Üye silindi 56746

ona küçük sürprizler yap :D hediye göndermek gönlünü kazanmak adına gayet akıllıca bir yöntem olabilir, hediyeye herkes bayılır. mesela ben :D biri bana hediye alsa hemen o kişiye sempati duymaya başlarım, devamı muamma tabii, devamlılık önemli.

Aisling

Kayıtlı Üye
Liseden beri görüşemediğim ve nereye taşındıklarını bilmediklerim bir arkadaşım vardı, iki haftadır onu düşünüyordum aklımın bir köşesindeydi. Sonra, saar sekiz civarı canım bir şeyler çekti, markete gittim dönüş yolunda yolda ardımdan biri kornaya basıyor. En son pencereden kafasını çıkarıp adımı söyleyince baktım. Arabasını oracığa park edip uçarcasına üzerime atıldı, sarıldı. Günlerdir, düşünüp durduğum arkadaşımdı bu. Ne zamandır aklımdasın dedi bana, görüşelim bir ara diye sözleştik, özlem giderdik. Aranızdaki bağın derinliğine bağlı biraz, sizin gönderdiğiniz mesajı algılar ve cevap verirse, adına tesadüf deyin ya da denk gelme ya da başka bir şey, o arkadaşınızla aranızla muhabbet hasıl olur, nerede olursanız olun görüşürsünüz. Bir ay önce bizzat yaşadım bunu. O benim çağrımı işitti, algıladı çünkü o bağımız hala sürüyordu. :)