Mucize Yaratan Kelimeler

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benim icin burada onemli olan calisma fiziki esasi nedir onu anlamadik? Kelimelerin soylenirken ses titresimlerinin yarattigi ama bize aslinda basit gorunen etkisiz gorunen gucu olmali. Artik ise yaramiyor kismina katilmuyorum cunku bunu yaradana yormuyorum. Artik bu yaradan yarafan herseye yaradan ilintilemesi sikti baydi. Yer cekimi onumuzdeki ay da cekecekse bu kelimeler ise yariyorsa yarin da ise yarar. Ha bu kelimeler ttresimden bagimsiz bazi varliklar duyup birseyler yapiyorsa o varliklarin keyfine kalmisizdir o zaman dun de yaramayabilirdi yarin da yarar verya yaramaz diyemeyeyiz.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Trinka, tirinka olarak okunacak degil mi?
Akluma geldikce soylemeye basladim :)

makssenberg

Kayıtlı Üye
mantrayı nasıl kullandığın önemli.. senin için değil ama sistem için önemli, üst güç için önemli.. mantrayı bireysel anlamda gelişim için kullanırsan bu yaradanı sevindirir.. lam gibi, vam gibi, ram gibi, yam gibi, ham gibi, aum gibi ve nihayetinde ommm gibi mantralar, senin kendi bireysel ve ruhsal gelişimin için kullandığın mantralardır..

bu tür mantraları kullanırsın çünkü kendini hem fiziksel hemde ruhsal olarak geliştirmek istersin.. bu doğaya aykırı değildir.. bu dostunu kendin gibi sev kuralına aykırı değildir.. bu mantraları kullanman senin doğa ile, yani yaradan ile zıt gittiğini göstermez.. en azından bu bu mantraların çerçevesinde kaldığın taktirde...

fakat senin gibi serseriler, başı bozuklar hep daha fazlasını ister bunu biliyorum.. yaradanda biliyor.. işte o yüzden 21.yüzyılda büyü yasaları sökmeyecek artık... senin gibi serseriler ve art niyetliler kötüye kullanmasın diye o yasayı değiştirdi...

21.yüzyılda dışarıya yönelik tılsım yüklemeleri, enerji ile dışarıdaki herhangi bir varlığa etki etme gibi şeyler artık yok.. yaradan onları değiştirdi.. eksen kayması gibi düşün.. nasılki dünyanında bazen ekseni kayıyor.. kurallar değişiyor.. işte o şekilde düşün.. manevi dünyadada değişikliğe gidildi.. gidilmeseydi; senin gibi kanı bozuk, egoist ve herşeyi kendisi için isteyenler internet çağında gücü kötüye kullanırdı çünkü.. şimdi anladınmı bu değişikliğin nedenini?
puhahaha büyü dediğin zaten insan nefsi için yapılmıştır erkeklik bağlamanın, eşleri ayırmanın, delirtmenin, lanetlemenin ne gibi iyi niyeti olabilir? büyümelisin artık büyü iyilik için falan oluşturulmadı, ben de senin gibi eskiden forumda misyonerlik yapardım sonra uzun süren din, felsefe ve bilim araştırmalarımda dualarımın boşuna olduğunu anladım. vaktini de boşuna harcıyorsun kendini zeki sanarak insanları burada manipüle edebileceğini sanıyorsun, senin geçtiğin yollardan biz dönüyoruz. https://www.gizlimabet.com/profile-posts/192/

Seuta

Kayıtlı Üye
Fayda bulamadim zaten beni bulmaz bole seyler ? faydalananlara tebrikleer

makssenberg

Kayıtlı Üye
ingilizce mi bunlar yani? kelt vb başka bi dil olabilir mi?
Hayır yahu nereden çıkardınız? Sadece okunuşları ingilizce kurallarıyla okuyacaksınız çünkü bu kelimeleri paylaşan ilk kaynak ingilizce olduğu için ingilizce telaffuz kurallarına göre yazmıştı. Kelimelerin druidlere ait olduğunu biliyoruz.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
trinka bendede işe yaradı yaklaşık 1 haftadır parasızdım evde yiyecek bir şeyde yoktu son üç gün trinkayı deniyorum her gün koltuğun altında orda burda ufak paralar bulmaya başladım arkadaşım geldi oda şansa apra almış bir miktarını bana verdi
ama diğerlerini denedim bir sonuç alamadım
Bende de soyle oluyo once yerde falan 5kr 10kr buluyom evin icinde, eger onu alirsam 25kr daha buluyom onu alinca 50, 1 diye yukseliyo :D ilkini almazsam hic denk gelmiyo once kucuge sukret mesaji verir gibi :D

Hexe

Kayıtlı Üye
Ne zaman trinka'yı kullansam gerçekten mucize sonuçlar aldım çok inanılmaz bir kelime. Ayrıca bir yaramazlık yapıp lola'yı söyleyip üflediğim kişilerin de ilgisini o an çok kez gördüm. Cidden çok etkili kelimeler.

Aisling

Kayıtlı Üye
Bir şeyleri zahmetsizce, tek bir kelimeyle elde etmenin bedeli olmaz mı? Hem bu kelimeler hangi dilde, nasıl etki ediyor ve hangi görünmez dünyanın küçük yaratıkları bunlar? Birileri bir şey veriyorsa karşılığında bir şey alır. Varlıklar arasındaki devinim bu yolla ilerler. Şimdi kazandığınız ufak zaferler gelecekte katlanıp büyük kayıplara sebep olabilir. Gerçek hayat bir thinkerbell masalı değil.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bir şeyleri zahmetsizce, tek bir kelimeyle elde etmenin bedeli olmaz mı? Birileri bir şey veriyorsa karşılığında bir şey alır. Varlıklar arasındaki devinim bu yolla ilerler. Şimdi kazandığınız ufak zaferler gelecekte katlanıp büyük kayıplara sebep olabilir.

Bu mantık herkesin hayatta tükenebilen belli miktarla kısıtlı bir şans bataryasına sahip olduğunu varsayma yanlışına düşmek olur. Sanki "eldekini şimdi kullanırsan gelecekte şanssız kalırsın" demek gibi oldu. Büyülere baktığımda sanki pazarlama ürünleri gibi hep insan nefsine yönelik olduklarını görüyorum yani belki de bir ticaret mevcuttur. Ama en azından enokyanda farkına bile varmayacağımız ufak miktarda enerjimizin alındığını söylemişti yule veya urum. Maji yapılmasa bile gün içinde zaten enerjimiz sürekli değişiyor, düşüyor yükseliyor. Ve emek kavramı şansla alakasız.

Son düzenleme: