Mp4'de ı-doser

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38107
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 38107

Merhaba arkadaşlar . Sorunum şu ben ı- doser la ilgili konuları okudum bilgi aldım. Ve geceleri uyku sorunum olduğu için sleeping angel adlı dozu denemek istiyorum. Ancak bazı sebeplerden dolayı bilgisayarı yatağıma götüremem. Bende bu yüzden dozları mp4' ümden dinlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar . Sorunum şu ben ı- doser la ilgili konuları okudum bilgi aldım. Ve geceleri uyku sorunum olduğu için sleeping angel adlı dozu denemek istiyorum. Ancak bazı sebeplerden dolayı bilgisayarı yatağıma götüremem. Bende bu yüzden dozları mp4' ümden dinlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Bu konuya bakmalısınız resimli anlatım var : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=30591

Keşke açmadan önce araştırsaydınız. Bu arada eğer I-Doser yeni başlıyorsanız direk sleeping angel adlı dozu dinlemeyin bir etkisini alamazsınız. İlk en hafif dozla Quick Happy ile başlamalısınız. Ve o dozun tam etkisini alana kadar dinlemelisiniz.1-2 hafta bile olsa dinlemelisiniz. Sonra diğer bir doza geçmelisiniz. :)

Ü

Üye silindi 38107

Çok teşekkürler Tai chi chuan.Çözümü şimdi buldum :D