Modern Reiki Golden Trıangle

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,100
Tepkime puanı
4,987
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

[color=#FF0000:25t9cruo]golden trıangle[/color:25t9cruo]

James Parner tarafından kanalize edilmiş, Tanrıça İsis ile bağlantılı özel bir tekniktir. Üçüncü gözü aktive ederek sezgi ve telepati yeteneklerini geliştirmek ve şifa vermek amacıyla uygulanır. Uyumlama yolu ile aktarılır. Enerji çalıştırıldığı zaman üçüncü gözde dönen bir piramid hissini verir. Tek aşamalıdır. Yakından ve uzaktan şifa yapılabilir. Şifada dokunma yoktur, sadece gözlerle şifa verilir. Fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal şifada kullanılır. Geçmiş veya geleceğe gönderilebilir. Belirli durumlarda uygulanıp, siyasi, ekonomik, afet ve benzeri olgulara şifa gönderilebilir. Belli bir özel amaca, hedefe yönelik kullanılabilir. Ancak zarar verici bir niyetle kullanılmaması gerekir. Diğer sistemlerle birlikte, örneğin Usui Reiki ve Kundalini, İmara v.b. birlikte kullanılabilir. Başka enerjilerle birlikte kullanılabilir ve daha güçlü hale getirilebilir, ancak tek başına da son derece tesirlidir. Düzenli kullanan kişilerde, zaman içinde sezgi ve telepatilerinde büyük bir artış gözlenmektedir.
 
4

43887

ben bu uygulama tekniğine uyumlandığım günden beri uyguluyorum her alanda daha yeni olmama rağmen etkisini görmekteyim,özellikle altın üçgen üçüncü göz aktivasyon çalışmalarında sadece pramidi görmekle kalmıyorum oralara gidiyorum çölleri hissediyorum yazıları resimleri görüyorum gerçekten etkilenmemek elde değil,bu çalışmayı uygulayıp benim gibi deneyimler yaşayanlar var mı?...sevgiler..
 

biard

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Eki 2011
Mesajlar
311
Tepkime puanı
7
Dokunarak ta şifa verilebiliyor ama sanırım. ben piramidi göremiyorum ama onu hissediyorum. evet geleceğe şifa gönderilebilmesi bana da yararlı olmuştu gerçekten.
 
4

43887

Dokunarak ta şifa verilebiliyor ama sanırım. ben piramidi göremiyorum ama onu hissediyorum. evet geleceğe şifa gönderilebilmesi bana da yararlı olmuştu gerçekten.
şifayı dokunma yoluyla değilde konu üzerinde de yazıldığı üzere gözlerle şifa verilerek uygulanıyor.tabiki hissetme yoluyla da imgelenerek yapılır...ben hem reiki ile uyguluyorum hem de ayrı ikisininde bana kazandırdığı hissettirdiği şifayı fazla fazla alıyorum...
 

factorx

Kayıtlı Üye
Katılım
14 May 2013
Mesajlar
74
Tepkime puanı
12
Bu uyumlamayı nasıl ve kimden alabiliriz?
 

[XTR] Similar Threads

Üst