Mısır'da mezar düzenlemesi sırasında çıkan büyüler?

dgo

Kayıtlı Üye
Büyü olduğu ortada fakat bir müslüman mı yoksa yahudilerin büyülerinden mi ?

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Aşık etme, ayırma, hastalık verme tarzı büyülerin hepsinin aynı yerde olması ironik

makssenberg

Kayıtlı Üye
temsili bez bebek kullanmak bildiğim kadarıyla voodoo kültürü ve afrikada yapılıyor. kullanılan alfabe ise arap alfabesi, afrikayla alakası yok. harmanlamışlar. tüylerim diken diken oldu görünce.

makssenberg

Kayıtlı Üye
*afrikayla alakası yok derken voodoo'nun kullanıldığı güney afrikayı kastetmiştim.

Ü

Üye silindi 58480

Asma kilitle bağlama büyüsü yapmışlar. Pes. Büyüde
Yapılış amaçları nedir?

Amaç ;
Kıskançlık ve haset !
Özgüvensizlik ve aşağılık kompleksliliği.

Hasetleri ve kıskançlıkları ile çatlamaları ve dileğiyle.
Çatlayan insan ben gördüm. Hem de canlı canlı çatır çatır çatlıyorlarken. İçten yamuluyorlar. Cezalarını , kendileri olmak sureti ile çekmekten kaçamadıklarını da gördüm.

İbret aldım. İyi geldi. Arka planda kahırlara hapsolmuş insanların çaresizliğine şahadet ediyorum Basiret nazarı ile !

marble

Kayıtlı Üye
gelin ve damatın olduğu fotoğrafta yazanlar
rukiyenin oglu samir için utanç rezalet ve kötü hastalıklar, zeynep kizi habibe icin tum itibarini kaybetmesi kanser olmasi kisir kalmasi dilenmis, kurandan bi ayet konup biz onlari birbirine sagir ve kör ettik yazmışlar. Bir cinden yardım istenip birbirlerinden nefret edip ayrilmalari saglanmak istemiş. Buyu bir erkek tarafindan yapılmış

D

DAİMON

Bu nasıl dehşet bir görüntüdür?
Hadi yaptıranın kuyruk acısı varda gitmiş ya yapanın para için bu tür şeyleri hiç tanımadığı birine reva görmesi hangi tür iğrençliğe delildir?
Ya Rabb cehennemi neden var ettigini bize gösteriyorsun. Amenna ve saddakna.
Zalimler için yaşasın cehennem!
Bu iki masuma ( Kimse büyüyü haketmez) bunu yapanlar için yaşasın cehennem!

Sauron

Kayıtlı Üye
Fotoğraflarda sanırsam Güveyi bağlama, Taklit büyüsü, ve Temas büyüsü yapılmış şunları görünce üzülmemek elde değil. İnsanoğlunun insanoğluna şu fani dünyada böyle kötü ve korkunç şeyler yapması cidden çok kötü birşey. Daha yeni doğmuş hiçbirşeyden habersiz masum bir çocuğa neden böyle birşey yaparsınız ki ?. Elimden kınamaktan başka birşey gelmiyor

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Fotoğraflarda sanırsam Güveyi bağlama, Taklit büyüsü, ve Temas büyüsü yapılmış şunları görünce üzülmemek elde değil. İnsanoğlunun insanoğluna şu fani dünyada böyle kötü ve korkunç şeyler yapması cidden çok kötü birşey. Daha yeni doğmuş hiçbirşeyden habersiz masum bir çocuğa neden böyle birşey yaparsınız ki ?. Elimden kınamaktan başka birşey gelmiyor
açıklayabilir misiniz güveyi bağlama taklit büyüsü ve temas büyüsü nedir

Sauron

Kayıtlı Üye
açıklayabilir misiniz güveyi bağlama taklit büyüsü ve temas büyüsü nedir
Kesin bir tanımım yok işin ehli değilim fotoğraflar hakkında. Fakat sana bu lanet şeyler hakkında bildiğim kadarıyla sana kısa bi açıklama yapayım.
Güveyi bağlama Evlilik yapan kişide Cinsel isteksizlik oluşturur.

Taklit büyüsü isimden anlaşılacağı üzere kişinin figürü oluşturulur (Genellikle Kil ve Bal mumundan) amacı esas varlığı iyi veya kötü etkilemektir.

Temas büyüsü kişinin sürekli İletişim/Temas halinde bulunduğu maddelere yapılıyordu. bu büyü hakkında pek bilgim yok sadece resimde gördüğümü ele alarak bu tanıyı koydum