Mesej attırma / barıştırma

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Çok ufak konudan sevdiğim kişi ile aramız bozuldu şu sıralar aramızda ki ilişki çoğu olumsuzluktan etkileniyor ritüel/rün/dua bildiğiniz bir şey var mı? aramızı düzeltecek lütfen yardımcı olun :((

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şuan astrolojik durum öyle. Çok insan kavga ediyor. Dikkatli olmak gerekiyor. Arakne glifleri ya da Göktürk alfabesi konulara bakabilirsiniz. Önce ilişkinizi negatiften arınma işlemi yapmalısınız. Sonra barışmak için bir işlem.

samet9098

Kayıtlı Üye
Çok ufak konudan sevdiğim kişi ile aramız bozuldu şu sıralar aramızda ki ilişki çoğu olumsuzluktan etkileniyor ritüel/rün/dua bildiğiniz bir şey var mı? aramızı düzeltecek lütfen yardımcı olun :((
ya vedud ya cami 1000 defa deneye bilirsin yada zühre saatinde 700 defa ya ratk ama ya ratk ağır gelebilir zikirle alakan çok yoksa onun dışında subliminaller veya attract love frequency yazıp youtubeye onlardan da faydalana bilirsin çok etkilerini gördüm ben açıkcası

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Şuan astrolojik durum öyle. Çok insan kavga ediyor. Dikkatli olmak gerekiyor. Arakne glifleri ya da Göktürk alfabesi konulara bakabilirsiniz. Önce ilişkinizi negatiften arınma işlemi yapmalısınız. Sonra barışmak için bir işlem.
Arakne glifleri ile ilgili forumda okudum ama bununla ilgili ne yapacağımı nasıl bir şey yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Y

yay

Astrolojik ıvır zıvırları fırsat bilip biraz küs kalmayı başarıp kafanızı dinlemeniz daha makul. Niye insanlar, özellikle kızlar hemen barışmayı isterler ki? o_O

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Astrolojik ıvır zıvırları fırsat bilip biraz küs kalmayı başarıp kafanızı dinlemeniz daha makul. Niye insanlar, özellikle kızlar hemen barışmayı isterler ki? o_O
üstüne düşmüyorum darlamayı sevmem aramız bozulunca süre tanıyorum baya ben kızı veya erkeği de yok bence bu işin insan çok sevince küs kalmak istemiyor