Merhaba arkadaşlar başımdan geçen bir büyücü ile kötü anılarımı sizinle paylaşmak istiyorum bana yardımcı olun çıkış yolu gösterin

Oğuz24

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhabalar başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum

Bir gün ben memleketime giderim lakin kuzenimde de gider kendisi kadındır.
Memletekette ailelerimizle görüşdükden sonra beraber zaman geçiririz.
Kendisi Almanyada bir tarikata girer ve tekkeye gitmeye başlar orda tekkenin imamı var, fakat oraya müridim diye giden birde büyücü gider ama cinleri kullanarak kadınları kendisine çekmeye çalışarak gizlice ben Gavsım diyor. Memlekette o kuzenim ile konuştuktan sonra aramıza giriyor kendisi Almanyadan Türkiyeyi arayarak telefonda tam o anda konuşurken tam ne yaptığını anlatıyor Cinler vasıtası ile telefonda kuzenime ve annesine söylüyor tabi ki Büyücü ve hatta Yahudi olduğu sonra ortaya çıkıyor ozamandan beri aramızda kuzenimle bir soğukluk var acaba bana da büyü yapmış mıdır yapabilir mi ben kendisini görmedim ve genel olarak da herhangi bir büyü yapmışmıdır bana yardımcı olun. Boş odada o cinlerin seslerini duyuyordum. O büyücü cinleri kullanıyor ve uzakdan onlarla veya herhangi bir büyü bana yapabilirmi. Bir delikanlı Medyum çıkıp da buna yardım edim diyen var mı aranızda. Hayır severilere ihtiyacım var

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Kuzeniniz bayagı samimiymiş onla. Bu denli her şeyine vakıf hemde uzaktan araşacak kadar muhabbetkarlar. Dost olmuşlar bildigin.

"Bana arkadaşını söyle sana kim oldugunu söyleyim."

"Ya huyundan ya suyundan"

Bu kuzenin onla mutluysa ve ondan rahatsız olmuyorsa belli yani onda bir şeyler bulmuş ve kendini kaptırmış. Haliyle sen onlar gibi olmadıgın artık seninle anlaşamıyor. Farklı frekanslardasınız.

Birde sana büyü yapabilirler ama sebep göster? Bir sebep olmaksızın durduk yere gözünü çok kararttılarsa tabi her şeyi yaparlar ama bir sebep var mı ki?
Cinlerin musallat oldugu kişiler varsa imanın senle elbette uğraşır ama büyü farklı bir şey.
Kuzenin ise ne durumda bilmiyoruz ama o da cinliyse ki muhtemelen üşüşmüşler, insanlardan uzaklaşması, sizle anlaşamaması normal.

Genelde de anne adın ve senin adın ya da bazı parçaların, sana ait eşyalarla vs büyü yapılır.
Ya da sadece cinlerini sana musallat etmiştir belki. Günahkar biriysen hele ki büyük günahları yapıyorsan düzgün bir İslami hayat yaşamıyorsan zaten cinler çok kolay seni rahatsız eder. Yani sende de malzeme varmış demek ki.

Bu arada çok üzüldüm Almanya da böyle tarikatlerin içinde şarlatanlar (ki tarikat lideriyim diyenlerde ne kadar doğru) varsa Allah şeytanın şerrinden muhafaza etsin. Büyük tehdit altındasınız o bölgedeki Müslümanlar olarak. Dini duygularınızı sömürüyorlar. Arada gizli gizli cincileri sokup böyle insanları yoldan çıkarıp belaya müptela ediyorlar.
Bize de ders olsun. Böyle bir durumu paylaştığınız iyi oldu.

Gavsı bu durumdan haberdar etmelisin. Kuzenin duymasın.
O tarikat gerçekte olabilir sapkın da. Sen ayırt edemiyorsun ama her ihtimale karşı söyle onlara. Cinci kadını ve yaptıklarını anlat.

Ve biraz bilinçlenin lütfen.
Dogru kim yanlış kim öğrenin. Mesela doğru bir tarikat sünnet dışı hareket etmez. En azından tarikat şeyhi kim araştırın. O dergahta islam a aykırı bir şey yapılmaması lazım. Ya bu kadınlar çok bilinçsiz ya da tarikat o cinciyle irtibat halinde. Bir sıkıntı var ama çözemedim.
O cinci müridin orada barınması bana garip geldi. Kadınlar anlayamamışlar mi yani o kadar mı algıları islama kapalı. Zikir çekenler o cinci den nasıl rahatsız olmamışlar? Vallahi sorun var. Zikri yöneten kadın mesela anlayamıyor mu o cinciyi?

Biraz daha bilgi verirseniz iyi olur. Durumu çözmek açısından.

KronoM

Kayıtlı Üye
Madem sesler duyuyorsun cinlerini yolluyor.
Sende ibadet yap. Allah’ımızın nurundan gücünden kudretinden seni rahatsız edemezler.

Oğuz24

Kayıtlı Üye
Enneagram o şarlatan bilinmiyordu öyle biri olduğu kendini müridin diye gitmiş sonradan belli oldu ve onu o tarikatta herkese söylemişler sonra kuzenimle onun arası bozuldu daha çok sonrada benimle arası bozuldu. Umrumdada değil zaten benim sorum o banada büyü yapmışmıdır şüphe ediyorum hep.