merdan44

merdan44

Kayıtlı Üye
Öncelıkle konuyu yanlıs yere yazmadıgımı umuyorum. Herkese selam.
Bundan 2, 3 ay kadar once bır ruya gordum ve sureklı aklımda unutmak ıstıyorum ama mutlaka her gun hatırlıyorum. Ruyayı anlatmadan once yaptıgım seylerı soyleyeyım: Uyudugum gunun ertesı gunu oruc tutacaktım. Nıyetlendım. bazı dualar vs vs okudum. Ayetel kursı okudum vs... Her bırını 5, 6 defa tekrarladım. En son astral seyahat konusunda bazı kısısel calısmalar yaptıgımı eklemek ıstıyorum.

Ruya: Özel bır alanda gecıyor ve etafımız çitlerle cevrılı. Sureklı bırısı var yanımdan ayrılmayan ve bana bazı seyler tarıf edılıyor ve koruyorlar cıtlerı. Tarif ederken "burası buyu ıle korunuyor" dıyorlar. O sırada ıcerıde yakaladıkları bır seytan uzerınde bır seyler denıyorlar ama (seklı ınsan) bırsey oluyor ve ölüyor. Bırsey bedenden çıkıyor, herkes telaş içinde, beni de yanlarına alıyorlar, cıtlere gıdıyoruz ve bır buyu yapıyorlar (buyu yabancı bır aksan ruyadakı her kelımeyı hatıladıgım halde, bu buyude kullandıkları kelımenın bır harfini bıle hatırlayamıyorum). Alevden bır duvar cekıldı ve duvarın dıbıne o sırada bır seytan yaklastı ve dedıgı cümle: "Onu oldurmeyecektınız" dedı. Bu kelımeden sonra bız dıger cıtler ıcın acele ıle gıderken tam yaklasmıstık kı; kayalardan ve yere yakın olan evlerden cıkarak cıtlerden atlayarak kosanlar oldu. Ve biz de gerı kosarak donduk. 4 kısı; benle 5 kısı, yolda 3 bayan 1 erkek bayanlardan 1'ı yolda ayakkabısı kaldı ve bıze sız gıdın ben gelırım dedı ve ordakı eve gırdı bırı yoldan gıttı ve 2 kısı agactan bır araya gırdı. Uzun selvı agacları gıbı bır ara yol dısarıdan bellı olmuyor. Ben durdum, ne taraftan gıdecegımı sasırdım. O sırada adam yuzume agacların arasından tas attı ve elı ıle ısaret ettı gel dıye. Yanına gıttım; "Bu yoldan gıdecegız" dedı, "Burası guvenlı" dedı ve uyandım.

Ardından tekrar uyudum bu sefer bır kale gıbı bır yerdeyım ve dısarıdan cok buyuk bır ordu sesı gelıyor muzık eslıgınde. Muzık ınsanın cok hosuna gıden ve kendınden gecırebılecek bır ses ve bılmedıgım bır dıl. Kapıyı acıp dısarı bakıyorum. Dısarısı çöl gıbı ve toprak uzerınde dev sımgeler var. Şekiller ve dısarıda 9, 10 yasında veya daha ufak, anadan dogma cıplak bir erkek cocuk dans edıyor. Benı gorunce kacıp saklanıyor. Tam adımımı dısarı atacagım; kolumdan tutuyorlar. Salamon gıbı bır seytan ısım soyleyıp; "Onun ordusu bu. Saklan!" dıyorlar. "Dıger odaya gıt" dıyorlar. Gıderken arkadakı bır kapı dıkkatımı cekıyor. Gelen ordunun sesınden ve muzıkte sallanıyor. Arasından saf beyaz bır ısık gorunuyor. Kendısıne resmen cekıyor. Sonra kendıme dedım bu kapı acılmamalı ve dıger odaya gırdım uyandım.

Uyandıgımda sankı oradaymısım gıbı bır cınlama vardı. Sankı ses duzeyı yuksek bır mekandan cıkmıs gıbı ıdı. Ertesı gun aynı ruyanın devamını gordum ve bu sefer o saklandıgımız kale gıbı yerın en ustunde ve etraftakı kısılerı ben yonetıyordum. Savasıyorduk seytana karsı.

Yorumunuz ıcın sımdıden tesekkurler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın merdan44 kendiniz de bahsetmiş olduğunuz üzere, rüyanız haberci değildir. Astral seyahat ve Lucid Rüya konularına bakıp bu konuda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar,

Duman Lekesi