Mercimek ile görünmezlik büyüsü gerçekleşebilirmi?

undead

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR herkese iyi geceler...görünmez olmak için gezmediğim site bakmadığım kitap karıştırmadığım degi forum kalmadı...en son gözüme mercimekle alakalı bir şey çıktı...170 tane mercimeğe AYETEL KÜRSİ okuyormuşuz galiba tam anlatmadılar...(büyü olan uygulamada var konuyu fazla uzatmıyım her neyse)aynanın karşısına geçip bütün mercimekleri tek tek ağzımıza alıyormuşuz ..hangi mercimekte görünmez olacağımız belli değilmiş..tek tek denedikten sonra hangisinde olursa onu saklıyormuşuz...bu konuyu biraz daha detaylı bilen varsa ve burada paylaşırsa çok sevinirim..çünkü uzun zamandır bu konu üzerine çalışıyorum...lütfen bilginizi saklamayın...sağlıcakla kalın.....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Görünmezlik büyü ile olacak bir şey değil. Şuan ki Dünyanın bulunduğu çağ buna izin vermez. Titreşim seviyesi uygun değil. İnsanlık Quantum sıçrama yaşadıktan sonra bunlar mümkün hale gelecek, şuan hala yıkma, yok etme dönemindeyiz. Evrensel adalet sistemi gerçekleştirdikten sonra bu mümkün olacak.

Maji sanatında görünmezlik, özellikle düşmanlara karşı yapılır birde, değerli, majikal eşyalara, kitaplara. Nesne veya kişi görünmez olmaz, kısa süreliğine fark edilmez, kişi kitabı alır bakar ama, ona normal bir kitap gibi görünür, ya da kişiyi görür ama yüzü farklı algılar.

Ayetel Kürsü nün böyle bir amacı yoktur, Korunmak için kullanılır, yani negatif güçlere karşı enerjisel olarak görünmez olursunuz, fiziksel bir görünmezlik söz konusu değildir. Ayel kürsü hüddamını davet ederseniz de sizin geçici süreyle korumak istediğiniz bir nesneyi veya kişiyi yukarıda bahsettiğim gibi fark edilmemesini sağlama konusunda yardımcı olarak tayin edebilirsiniz ki, anlattığını şekilde de bir hadim elde edemezsiniz.

undead

Kayıtlı Üye
AYETEL KÜRSİ'nin havaslarından birinde riyazatlı bir şekilde gerçekleştirilerek görünmez olmak mümkün diyor...ama bazı sureleri vird edindikten sonra orada fazla enerji yoğunlaşması oluyor...bu enerjiyi birden kaybettiğimzde veya tepkimeyele azalttığımızda mümkün oluyr....şu an bu surenin havasını uygulayacam...size şeyi soracağım...sizce bu havas büyü türüne girmiyor değilmi...çünkü bütün uygulamalardan neredeyse büyü olduğu için uzaklaşıyorum...büyünün eğri ve düz tarafını benden iyi kimse bilemz demiyecem ama çok kötü özelliklerini gördüm...sağlıcakla

en çok merak ettiğim soruyu cevaplarmısınız...cin elde etmek günahmıdır..davet olarak değilde belli sureleri vird edinerek...sanırım yeri burası değil ama çok merak ediyorum...bunu okursan 40 gün 1000 kere şöyle olur böyle olur gibisinden...okuyunca belli haller hasıl olurmuş..ve ruhani kapı açılırmış..veya havaslı sözcükleri söyleyince hüddam veya hadim elde ediyoruz...gelen hadim ahirette bize beddua edermi...yani biz onu çağırmadık sadece o sureleri çok okuduğumuzdan hadim geldi diye böyle bir şey olabilirmi...hadim edenler hz muhammed s.av.'in şefattinden mahrum kalacakları bilgisi doğrumudur..lütfen çok kısa ama doyurucu cevaplar verirseniz çok büyük sorundan kurtaracaksınız...sağlıcakla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Dediğim gibi hüddam bile çağırsanız bile fiziksel görünmezlik yaşayamazsınız, Evliya mertebesine ulaşmış kişiler tabi ki bu durumdan münezzehtir. Çünkü onların bilinç seviyesi evrensel adalet sistemine uygundur. Duyguları ile hatalı bir karar vererek, özelliklerini kötü amaçlı olarak kullanmazlar.

Havas ilmi ve tabi ki onun içinde yer alam hadim ilmi bir çok kişi tarafından büyü sayılmaz, bir çok kişi tarafından da büyü olarak nitelenir. Benim şahsi fikrimde bir büyü olduğu yönündedir. Büyü fiziksel kuralların dışına çıkarak olması mümkün görünmeyin bir durumu olması imkanlı hale getirme ve oldurma sanatıdır. İyi veya kötü ayrımı yoktur. Eskiden şifa veya kişisel gelişim konuları içinde yer alan pek çok konuda büyü ilmi içinde öğretilirdi.simya gibi bazı büyü sanatları da şuan bilim oldu.

Bu konu çok soruldu çok cevaplandı, özetle, içinizden kime inanmak geçiyorsa ona inanının, havas büyü değildir diyenlere de inanabilirsiniz, değildir diyenlere de, herkesin kendince bir açıklaması var. Büyü değildir diyenlerde, havas, ayet ve surelerle yapılır, Allah'a bir tür rica etme şeklidir. Allah İstemezse zaten olmaz, olursa da Allah istediği için olmuştur o yüzden büyü değildir şeklinde açıklama getiriyorlar. Seçim size kalmış.

undead

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi hüddam bile çağırsanız bile fiziksel görünmezlik yaşayamazsınız, Evliya mertebesine ulaşmış kişiler tabi ki bu durumdan münezzehtir. Çünkü onların bilinç seviyesi evrensel adalet sistemine uygundur. Duyguları ile hatalı bir karar vererek, özelliklerini kötü amaçlı olarak kullanmazlar.

Havas ilmi ve tabi ki onun içinde yer alam hadim ilmi bir çok kişi tarafından büyü sayılmaz, bir çok kişi tarafından da büyü olarak nitelenir. Benim şahsi fikrimde bir büyü olduğu yönündedir. Büyü fiziksel kuralların dışına çıkarak olması mümkün görünmeyin bir durumu olması imkanlı hale getirme ve oldurma sanatıdır. İyi veya kötü ayrımı yoktur. Eskiden şifa veya kişisel gelişim konuları içinde yer alan pek çok konuda büyü ilmi içinde öğretilirdi.simya gibi bazı büyü sanatları da şuan bilim oldu.

Bu konu çok soruldu çok cevaplandı, özetle, içinizden kime inanmak geçiyorsa ona inanının, havas büyü değildir diyenlere de inanabilirsiniz, değildir diyenlere de, herkesin kendince bir açıklaması var. Büyü değildir diyenlerde, havas, ayet ve surelerle yapılır, Allah'a bir tür rica etme şeklidir. Allah İstemezse zaten olmaz, olursa da Allah istediği için olmuştur o yüzden büyü değildir şeklinde açıklama getiriyorlar. Seçim size kalmış.
bu ayrımı yapabilsem bir çok uygulamaya geçicem...anlamadığım normal okurken hiç bir şey olmuyor..yani bi sıkıntı yok...neden belli bir sayı düzenine göre okuyunca veya bir esmayı çok zikredince hemen teorik olarak havasa geçiyor...veya bir büyü olarak nitelendiriliyor..biliyorum rakamların şifreleri var ama eğer bu bir büyü ise, desenize her gün günah işlemiş oluyoruz...ve şirke batmış oluyoruz...

dua ederkende çok edersek buda bir büyü değilmidir..hayırlısı dediğimiz zamanmı burada bir ayrım oluyor?bunu öğrenebileceğim güzel bir kaynak verebilirmisniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Dua başka bir şey, azı çoğu yok. Dua Allah ile konuşma şeklidir. Ricadır istektir. Belli bir sayıda okuma, tütsü yakma, bir şey çizme olmaz bunun içinde, sadece içinizden geldiği gibi onunla konuşursunuz.

"Hayırlısı dediğimiz zaman mı bir ayrım oluyor" dediğiniz kısmı anlayamadım.

Bu konuda yazılmış benim bildiğim tek eser Bülent Kısa'nın , "büyü sohbetleri " kitabıdır. kendisi önce uzak doğu felsefesi, sonra astroloji, sonra havvas sonrada kendi ekolü olan tragna ile ilgilenmiştir. O da tabi ki subjektif yorum yapmıştır. onun dışında yazarlar kendi eserlerinde, yada sözlü olarak bu konuları tartışmışlardır, bunları derleme halinde sunan bir kitap yok, tek tek kitapları okuyacaksınız. Bu konuda bilgisi olan kişilerin fikirlerini soracaksınız.

undead

Kayıtlı Üye
Dua başka bir şey, azı çoğu yok. Dua Allah ile konuşma şeklidir. Ricadır istektir. Belli bir sayıda okuma, tütsü yakma, bir şey çizme olmaz bunun içinde, sadece içinizden geldiği gibi onunla konuşursunuz.

"Hayırlısı dediğimiz zaman mı bir ayrım oluyor" dediğiniz kısmı anlayamadım.

Bu konuda yazılmış benim bildiğim tek eser Bülent Kısa'nın , "büyü sohbetleri " kitabıdır. kendisi önce uzak doğu felsefesi, sonra astroloji, sonra havvas sonrada kendi ekolü olan tragna ile ilgilenmiştir. O da tabi ki subjektif yorum yapmıştır. onun dışında yazarlar kendi eserlerinde, yada sözlü olarak bu konuları tartışmışlardır, bunları derleme halinde sunan bir kitap yok, tek tek kitapları okuyacaksınız. Bu konuda bilgisi olan kişilerin fikirlerini soracaksınız.
artık okumaktan da çok sıkıldım günde 13 saat kitap okuyorum..7-8 saati bu havas konularına veriyorum...ama okudukça işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor...o yüzden uygulamalara geçmek istiyorum ...o yüzden biraz fazla soruları tek forumda sordum...banada hak verirsiniz sanırım...neyse. teşekkür ederim bilgileriniz için...vesselam...